חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך להתחיל עם בחורה - עצות חשובות עוד לפני שאתה חושב איך להתחיל עם בחורה

ייתכן וראית בסרטים של הוליווד כיצד גברים עם סטטוס חברתי גבוה גורמים לבחורה להימשך אליהם. אותו גבר עם סטאטוס חברתי גבוה יודע איך להתחיל עם בחורה בקלות. מנהל גדול בחברה, סלבריטי, כוכב רוק או אפילו דמות מפוקפקת כמו הסנדק יוצרים איזשהי תחושה של משיכה אצל הבחורות. בפרק זה אסביר מעט מהו סטטוס או ערך חברתי וכיצד ניתן להשתמש בו כדי לגרום לבחורות להימשך אליך.

אחד מהדברים המרכזיים שיוצרים משיכה אצל בחורה זה הסטטוס החברתי של הגבר. מנקודת ראותה של הבחורה, גבר בעל סטטוס חברתי גבוה, ככל הנראה מוצלח יותר ומקובל יותר בחברה, מה שמוסיף לה ולצאצאיה סיכויים גבוהים יותר לשרוד ולחיות טוב. סטאטוס הוא קונספט מרכזי שמלמדים אותו בתחום אומנות הפיתוי.

איך אתה מבין מהו הסטטוס החברתי של האדם? לפי הערך שהוא משדר. הערך החברתי שלך הוא הדבר הכי חשוב שיש לך בחיים. כל אדם שאתה פוגש מודד אותך לפיו באופן לא מודע. ערך זה מהווה מגנט – הוא מושך אליך אנשים. הבעיה העיקרית היא שאמצעי התקשורת גורמים לנו לחשוב שבשביל להעלות את הערך שלנו בעיני נשים עלינו לעשות דברים כמו: להיות יותר עשירים, יותר יפים, ללבוש בגדים יקרים, לפתח גוף חטוב ושרירי וכו'. אנשים באופן כללי נוטים להתחבר עם אנשים שהסטטוס החברתי שלהם הוא ברמה שלהם או גבוה יותר. לפני שאתה לומד איך להתחיל עם בחורה, עליך ללמוד איך ליצור לעצמך ערך חברתי גבוה.

חשוב להבין - מה שמכתיב ערך לנשים שונה ממה שמכתיב ערך לגברים. הערך של נשים בחברה נקבע, במידה מסוימת, על ידי עד הרמה בה הבחורה מושכת מבחינה חיצונית או עד כמה היא סקסית. לעומת זאת הערך של גבר נקבע במידה מסוימת על ידי דברים אחרים לגמרי. סודות הפיתוי מלמדים מהם אותם הדברים שיוצרים ערך חברתי אצל גברים.

כמו שכבר ציינתי בעבר, מה שיגרום לכם להיות מוצלחים עם נשים זה לא כמה כסף יש לכם בבנק, זה לא האוטו שאתם נוהגים בו או הג'ינס שאתם לובשים. זה גם לא איך שאתם נראים. אישה מחפשת תכונות מאוד מסוימות אצל הגבר. תכונות כמו: החלטיות, תושיה, דומיננטיות, אסרטיביות. אדם שמכתיב את המציאות ולא נותן למציאות להכתיב את החיים שלו. כל אלו תכונות שיבטיחו לה את הביטחון והתחושות שהיא זקוקה להן הרבה יותר ממראה חיצוני טוב.


מה קובע את הערך שלך בעיני בחורות?
הדרך בה אתה מתנהג (שפת גוף, לבוש וכו').
הדרך בה הסביבה מגיבה כלפיך.
איך הבחורה מרגישה לידך.


תחשוב על מנהל מסעדה בן 30 שגר אצל ההורים. בעבודה יש לו סטטוס די גבוה – המלצריות צוחקות מהבדיחות שלו, הוא מפגין סמכותיות וכוח. סעיף 2 (הדרך בה הסביבה מגיבה כלפיו) – הסביבה מגיבה כלפיו בדרך מאוד מסוימת (הרי הוא המנהל), על פי סעיף 1 (הדרך בה הוא מתנהג) – הוא מרגיש בטוח ובנוח כאשר הוא בסביבה הטבעית שלו. אבל כאשר המנהל מגיע לבאר עם חברים שלו ואף אחד אינו מכיר אותו, הוא מתנהג בצורה אחרת לגמרי. בסביבה הזאת הוא גם לא יודע איך להתחיל עם בחורה.

במאמר הבא אני הולך ללמד אותך איך ליצור לעצמך ערך חברתי מאוד גבוה בכל סיטואציה חברתית, כך שלא תגיע למצב של מנהל המסעדה המסכן שיכול להתחיל עם בחורה רק במסעדה שלו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121524 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121233 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121477 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112448 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111349 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111175 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112213 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/201982 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172544 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172131 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172199 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161629 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161152 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161861 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica