חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מדינת ישראל והכוכבים

מאת: אדריאנה מחניאקטואליה09/03/20091095 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשל המצב הכלכלי בעולם, ובארץ בפרט, רבים שואלים אותי מה הכוכבים אומרים. על מנת לדעת מה יהיה ראשית עלי לנתח  את מפת הלידה של מדינת ישראל. לשם כך לקחתי את מועד הכרזת המדינה: 14.5.1948 בשעה 16:00.

המדינה נולדה במזל שור וההיסטוריה מספרת לנו שבעקשנות ובנחישות, ולמרות ועל אף כל הסכנות וכל המתנגדים, בן גוריון ושותפיו החליטו להכריז על הקמת מדינת ישראל.

מדינת ישראל בחרה לקום באותו יום, ואני מאמינה שזה משהו שנקבע משמים. כפי שאומרים שילדים בוחרים את הוריהם, כך גם מדינת ישראל בחרה את יום הלידה ואת ההוריה. לצורך העניין ההורים הם תושבי ישראל שאמורים לשמור ולהגן עליה כעל ילד. זה תפקידנו כאזרחים.

כמו השור, גם מדינת ישראל היא מדינה חזקה ועקשנית. היא מדינה שעצם היוולדה קשור לקרקע ולאדמות (מזל שור הוא יסוד אדמה). מדינת ישראל לא שעתה לקולות הצורמים, לקולות המפחידים, לקולות המהססים וקבעה את יתדה למורת רוחם של השכנים.

ביום הכרזת המדינה התושבים יצאו במחולות, הרגישו אחדות והתרוממות רוח, למרות הידיעה שהערבים לא יישבו בשקט וייצאו למלחמה.  במפה יש מארס באריה וירח באריה,  דבר המראה על צורך בכבוד והערכה.  מדינת ישראל, בצעדה האמיץ והלא צפוי, הצליחה לעלות למודעות העולם וזכתה להכרה ממדינות האו"ם.

אם לצורך העניין,  אאניש את מדינת ישראל,  אוכל להגיד ש"ישראל" הוא אישיות עקשנית עם יכולת תקשורתית אם כי לרוב התקשורת מנווטת לעבר ולא לעתיד.

"ישראל"  מאד רגישה  וזוכר את כל העוולות שנעשו לה אי פעם. הכל רשום אצלה בזיכרון. "ישראל" מתייחסת לאחרים כמחנכת ולא כשווה בין שווים. (ולראיה מדנית ישראל תמיד מתיימרת להסביר לערבים צריכים לחיות ומה טוב להם וכיצד לבחור את מנהיגיהם)

"ישראל" עושה קריירה מחוסר הביטחון שלה ומחוסר ההחלטיות שלה. קשה לה לקבל דעות שלא מסתדרות עם ראיית העולם שלה.  היא בעלת שאיפות מרחיקות לכת לשלום ולהרמוניה עד כדי  איבוד  היכולת לראות מעבר לכך, לראות את המציאות כפי שהיא באמת.

"ישראל" רוצה לעשות דברים שיביאו לה כבוד והכרה, רוצה להרגיש שאהובה ומוערכת  על פועלה  ומצפה להיות מתוגמלת  באותה מידה (מדינת ישראל מאד מתאמצת להראות לעולם כמה היא אנושית ומתחשבת ועוזרת לערבים ואפילו למדינות שאין לה איתה יחסים).

"ישראל", או מדינת ישראל בעצם, היא מדינה חזקה, שמוכנה לעבוד קשה, מוכנה להשקיע על מנת לזכות בפרי עמלה: זכייה בפרסים, פירסום, הכרה, הערכה.

מדינת ישראל צריכה ללכת זקופה ובטוחה, להושיט יד ללא פחד מתוך ידיעת חוזקה ויכולתה להגיע להישגים מעולים בכל תחומי החיים. בזכות  יכולתה לעמוד בכל קושי ולצאת כשידה על העליונה.

בתקופה קשה זו שבה אנו נמצאים מדינת ישראל,  ובראשה מנהיגיה, צריכה להתחיל לדבר על העתיד, להתמקד בפרויקטים חברתיים עתידיים שיש בהם טכנולוגיה מתקדמת והמשרתים את האינטרסים של המדינה, של אזרחיה ובכלל.

הבעיה הכלכלית תיפתר כאשר המנהיגים יקשיבו לאותם אנשים המסוגלים לקדם את המדינה לעתיד, לשגשוג ולצמיחה. להקשיב לרעיונות שאולי היום נשמעים כלא מציאותיים מאחר כי דווקא שם נמצאת התשובה.

זה הזמן הנכון לרדת מהעץ של "אנחנו מדינה נאורה" ולעבור לביצועים בשטח. להפסיק לדבר ולהתחיל לעשות, כאשר בראש מעייניה טובת אזרחיה וגם טובת העולם כולו. לצאת מתחושת ההפרדה ולהתחבר למדינות העולם כעוד אחת מיני רבים. לצאת מההרגשה הזאת שהמדינה כל כך מיוחדת עד שזה גורם למדינות אחרות אנטגוניזם.

המדינה צריכה לצעוד קדימה יחד עם העולם ולא לבד,  כחלק מפרוייקט גלובלי ורק כך תקבל את הערכה והכבוד שהיא כל כך מייחלת לה.

המדינה ומנהיגיה צריכים להסתכל אחורה רק על מנת להבין מה יש לה ולא על מנת להתרפק על העבר כמו אישה זקנה על ערש דווי.

ישראל , מנהיגיה ואזרחיה, צריכים להתחבר לאתגר, לאמביציה שתקופה זו דורשת מהם ולא לתת לחוסר הביטחון ולפחדים לעמוד בדרכה.

די לבכי, די להכאה על חטא. מה שהיה היה. מהיום חייבים להסתכל קדימה כי אין דרך אחרת, הדור הצעיר מצפה לכך, למען עתידו ולמען עתיד מדינת ישראל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מדריכת מסעות לגילוי עצמי

WWW.ADRI.CO.IL

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אדריאנה מחני

מאת: אדריאנה מחנירוחניות - כללי10/03/101146 צפיות
כל מי שגר בדירה שמספרה 7 מיד לעבור דירה, כי הוא המקור לכל הצרות!!! מספר 7 הוא מספר לא טוב, מספר 7 הוא מספר שצריך להעלים אותו מן העולם, צריך לדלג עליו, לעשות עליו חרם עולמי.... אם נסתכל על מספר 7 באופן אובייקטיבי נגלה שהוא מספר די דומיננטי בחיינו. המספר 7 ביהדות מסמל את השבת, היום הקדוש ביותר. המנורה היא בעלת 7 קנים. ספירת העומר נעשית במשך 7 שבועות, 7 המינים בסוכות, 7 ברכות בטקס החתונה, פסח וסוכות נמשכים 7 ימים, וכך גם השבעה על אדם שנפטר.

מאת: אדריאנה מחניאסטרולוגיה05/03/091560 צפיות
הם יצירתיים, בעלי דמיון עשיר, בעלי חוש אסתטי. נטייה לאומנות כמו מוזיקה, ציור, פיסול, תכשיטנות, עיצוב, משחק

מאת: אדריאנה מחנימיסטיקה05/03/091116 צפיות
דמיינו איך מרגישה ציפור כאשר משתחררת מהכלוב? אם אנו רוצים להרגיש כמו הציפור אנו צריכים ללמוד להשתחרר מהדברים שלא טובים לנו ושעברו זמנם ולשחרר את הדברים הטובים שטמונים בנו. להשתחרר מהעבר כי רק הווה בשליטתנו.

מאת: אדריאנה מחניהתמודדות עם מצבי לחץ24/02/091117 צפיות
בעזרת דמיון מודרך שהוא כלי רב עצמה. דמיון המודרך הוא תהליך רצוני שאתה נמצא בהרפיה ויחד עם זאת, נמצא בשליטה מלאה וער לחלוטין למתרחש סביבך. בעזרת הדמיון המודרך אתה יכול להקשיב לתת מודע שלך. זה כמו לשאוב מים מתוך באר עמוקה, למרות שאתה לא יכול לראות את המים, אתה יודע שהם שם ואם תרצה תוכל לשאוב אותם בעת הצורך

מאת: אדריאנה מחנינומרולוגיה18/02/093858 צפיות
השם הוא כרטיס הביקור שלנו. השם אותו נתנו לנו ההורים בעת לידתנו מכיל את הציפיות שלהם, תכונות אישיות, איכויות וסגולות. השם הוא בעצם ארגז הכלים שבו נעזר על מנת להשיג את יעדנו. על פי תורת הנומרולוגיה לכל מספר יש תכונות יסוד משלו וכולנו מורכבים מהמון צירופי מספרים שהם מרכיבים את אישיותנו: תאריך הלידה, השם פרטי, שם משפחה.

מאת: אדריאנה מחניאקטואליה17/02/091257 צפיות
אתמול בתכנית של אילנה דיין צפינו במחדל של ממשלת ישראל. אימהות חד הוריות , עובדות זרות שהסידור לילד שלהם הוא גן מאולתר בתנאים תת רמה מכל הבחינות והמדינה לא חשבה לרגע לתת לאותם ילדים שנולדו בארץ את המגיע להם בזכות. אני מתביישת שאנחנו בתור אזרחים של המדינה לא יודעים על כך וגם לא עושים שום דבר לעזור. אני זורקת כאן כפפה ומתארגנת עם עוד אנשים שמעוניינים לעזור. אז אתם מוזמנים. אנחנו לא נחכה שנבחרי הציבור יעשו משהו. אנחנו נעשה ואולי כך נגרום להם לעשות את מה שהם חייבים.

מאמרים נוספים בנושא אקטואליה

מאת: בנימין קלינגראקטואליה24/10/2015 צפיות
תכליתו של סעיף 238א לחוק התכנון והבנייה, שמכוחו מוצאים צווי הריסה מנהליים על-ידי ראשי ועדות התכנון והבנייה, הנה מתן מענה מידי ויעיל למיגורה של תופעת הבנייה הבלתי חוקית, תוך שמירה על שלטון החוק – בכלל, ועל דיני התכנון והבנייה – בפרט.

מאת: אברהם פכטראקטואליה16/10/2058 צפיות
אם דג שמסריח מהראש – הוא כשר או אכיל? אם יועץ משפטי לממשלה שבידיו מרוכזות סמכויות על לחרוץ גורלות של נשיא, ראש ממשלה, שרים, ח"כים + אנשי ציבור ואזרחים מהשורה האשונה והשניה – יכול להיות אובייקטיבי, מאוזן, נאמן לשלטון החוק ורחוק משיקולים פוליטיים? לדעתי המקצועית – הוא צריך להיות מלאך עליון או אוטיסט משפטי, ייצור שלא קיים במציאות. עובדה, כאשר היועץ המשפטי – נתקל בסוגיה הנוגעת לו אישית, הוא תוקף את המערכת המשפטית בתפקידו כפרקליט צבאי ראשי, ב"פרשת הרפז", במילים בוטות וקשות.

מאת: אברהם פכטראקטואליה02/10/20299 צפיות
ככל שהזמן עובר מתגלות עובדות נוספות, כמו הסוכן השני בצמרת הצבא המצרי קצין בכיר במטכ"ל שלהם. שמסר מידע מודיעיני מדויק על המלחמה שתפרוץ, ולא התייחסו לכך ברצינות, ומצביעות על עומק הכשלון של המודיעין וראשיו שהביא לשבר נוראי.

מאת: אברהם פכטראקטואליה24/09/20146 צפיות
הצהרת בלפור – באה כדי להיות בסיס להקמת מדינה יהודית דמוקרטית ריבונית בריאה ובטוחה. בג"צ בלפור – שאפשר הפגנות בזמן מצב חירום, בא כדי לומר את ההיפך הגמור – וחבל. נשמת אפה של הדמוקרטיה – אינה קיום הפגנות בזמן חירום לאומי, הנשמה היא בדאגה לשלום הציבור, בריאותו, תפקודו התקין ובטחונה המדינה וכלכלתיה כדי לשמור על עצמאותה. כאשר יש אישור, בימים אלה להפגין בבלפור, יש אוטומטית אישור לתפילות בבתי-כנסת וסביבתן, לחתונות, ובעיקר רמז לציבור שאם להם מותר גם לנו, ומכאן ההפקרות באי שמירת נוהלים.

מאת: אברהם פכטראקטואליה14/09/20169 צפיות
מתי ואיך מזהמים או פוסלים חקירה כשלכאורה מתנהלת לפי הכללים המקובלים. איך מזהמים חקירה: מדליפים בעקביות לפעמים או-ליין, פוגעים בבוטות ובגסות משפטית בעקרון "הסוב יודיצה". שימוש לא נכון ומוגזם במדובבים, שמקבלים הוראות, איך לסבך ולהאשים נחקרים, במקום להוציא את האמת לאור, חוקרים עם ניגודי אינטרסים או אג'נדה אנטי-ברורה מראש. שימוש לא נכון בעדי מדינה ובצורה מוגזמת.

מאת: אברהם פכטראקטואליה09/09/20159 צפיות
סקופ עולמי – הצלחתי לתפוס נגיף קורונה מוביל ושכנעתי אותו לתת לי ראיון בלעדי פרה-רפואי. למה אנחנו תוקפים את כל העולם במקביל, בגלל שכל המדינות מחפשות דרכים כיצד לפגוע, להרוס, לרושש, לשלוט בבני-אדם ולפעמים לדכא אותם, ממציאים פצצות איומות גרעיניות, מחפשים דרכים לשדרג כלי משחית, מקימים מכונים ביולוגיים עם נגיפים למיניהם, כאילו למטרות שלום אבל בפועל להשמדה המונית.

מאת: בנימין קלינגראקטואליה08/09/20191 צפיות
חברים יקרים, לקראת סיום שנת תש"פ ולרגל השנה החדשה הבאה עלינו לטובה, תובא להלן סקירה קצרצרה ופרקטית של שירותים מקוונים ושינויי חקיקה ונוהל בתחומי המקרקעין, מיסוי מקרקעין, תכנון ובנייה וירושה. תוכן עניינים מערכת ההזדהות הממשלתית. מנסים לגנוב לכם את הנכס – קבלו התראה ב-SMS. אימות תצהיר מרחוק. הפקדת צוואה באופן מקוון. הפחתת שיעור מס הרכישה לבעלי יותר מדירת מגורים אחת. דחיית מועד מכירת דירה ישנה לעניין החבות במס שבח/רכישה. כניסה לתוקף של התקנות המסדירות רישום מגרש תלת מימדי. צו הריסה?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica