חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אומנות הפיתוי - איך עצמאות תעזור לך בהצלחה עם נשים

לעצמאות יש כמה מישורים – כלכלית, פיזית ונפשית (לכולם יש ביטוי ב-אומנות הפיתוי). עצמאות כלכלית היא היכולת להסתדר לבד מבחינה כלכלית. בדרך כלל, גבר בן 30 שעדיין חי עם ההורים הוא לא עצמאי כלכלית. באופן דומה, עצמאות פיזית היא היכולת להסתדר לבד מבחינה פיזית. אדם נכה איננו עצמאי פיזית. לעומת שני סוגי העצמאות הקודמים, עצמאות נפשית היא שונה. אם גבר מתקשר לבחורה שפגש שלשום פעמיים ביום ושולח לה ארבע הודעות, הוא לא עצמאי מבחינה נפשית. ההבדל בין שני סוגי העצמאות הקודמים הוא שאצל אנשים נורמליים, עצמאות נפשית לא אמורה להיות מוחלטת (בעוד שעצמאות כלכלית ופיזית כן יכולות להיות מוחלטות).

העצמאות מוגדרת במידה רבה על פי הנורמות החברתיות שקיימות בחברה שבה אנו חיים. למשל, בחברה הישראלית החילונית בישראל, הנורמה היא שגברים חיים בבית הוריהם במשך כמה שנים אחרי שהם מסיימים צבא. בתרבויות אחרות גברים יכולים לחיות בבית הוריהם עד הנישואים או לעזוב אותו מוקדם יותר מאשר אצלנו.

העצמאות מוערכת אצל נשים מאותן סיבות אבולוציוניות. זה ידוע, ולא רק ב-אומנות הפיתוי שגבר עצמאי יוכל לדאוג לצאצאים שלו טוב יותר מאשר גבר שעדיין תלוי באחרים מבחינה פיזית, כלכלית או נפשית. בדומה לביטחון, העצמאות וחוסר והתלות של גבר בגורמים אחרים בסביבה שלו נותנות לאישה ביטחון שלא משנה מה יקרה, הגבר שלה יוכל להסתדר בזכות עצמו. כמו שראית מוקדם יותר, ביטחון זה הוא אחד הגורמים שיוצרים משיכה.

כמו בכל שאר המאפיינים שהצגתי, הקשר בין המציאות לתדמית שאתה יוצר הוא חלש, ואתה יכול להשתמש בזה בשביל ליצור תדמית חיובית שלך אצל הבחורה. הקשר יכול לעבוד גם הפוך, כלומר שבמציאות תהיה מאוד עצמאי, אבל תיצור אצל הבחורה תדמית שאתה מאוד תלותי. לכן, חשוב מאוד לזכור גם מה לא לעשות

חוסר עצמאות נפשית הוא הבעייתי ביותר כלפי הבחורה, והוא יכול ליצור דחייה כמעט מיידית מהצד שלה (כבר ברגע שאתה מתלבט וחושב איך להתחיל עם בחורה). הגורם הכי נפוץ לתדמית של חוסר עצמאות נפשית הוא הפגנת עניין מוגזמת, מה שמתפרש אצל הבחורה כחוסר עצמאות נפשית. היא שואלת את עצמה "למה הוא כל כך רוצה את קרבתי ורוצה להיות תלוי בי? משהו בו לא בסדר...". אם אתה עושה את הפעולות הבאות, אתה מפגינות חוסר עצמאות נפשית ונוגד חלק גדול מ-סודות הפיתוי:

  • אל תתייחס לבחורה חדשה טוב יותר מאשר לחברים שלך. אםלחבר טוב שלך יש יום הולדת והבחורה רוצה לצאת איתך באותו יום לדייט השני,תזכיר לעצמך מי קרוב יותר אליך. לצערי, גברים רבים שאינם מכירים את אומנותהפיתוי מתנהגים ככה.
  • אל תסבול התנהגות חריגה מצד הבחורה. אם היא מאחרת חצי שעהולא מודיעה על זה, אל תחכה לה. מדובר פה בנימוס בסיסי מצידה ולא צריך להכיראת סודות הפיתוי בשביל לא לחכות לה שעות.
  • אל תרדוף אחרי הבחורה. קשה לי לתת כאן כללים חדמשמעיים כי כל בחורה וכל מקרה הם שונים, אבל אם אתה מתלבט, כנראה שכדאי לךלתת לה יותר זמן. המפתח כאן הוא לזרום עם הבחורה – לעשות צעד כלפיה ולחכותשהיא תעשה צעד חזרה. אם היא משתפת פעולה, אתה יכול לנסות להמשיך להתקדם, אבלאם היא לא זורמת איתך, תישאר בשלב שאתה נמצא בו, תיצור עוד משיכה ותנסה שוב.
  • אל תזרוק את עצמך על הבחורה. לדוגמא, אל תספר להשעתיים על עצמך בדייט הראשון אם היא לא ממש רוצה את זה (וזאת בטח לא דרך טובהבשלב של איך להתחיל עם בחורה). דרך טובה להבין איפה הבחורה עומדת היא באמצעותהשאלות שלה. אם היא לא שואלת – כנראה שלא נוח לה או שהיא פשוט משתעממת. אםהיא מתעניינת, שואלת וכל מה שאתה אומר זה בתגובה לשאלות שלה – אתה בדרךהנכונה.

עצמאות כלכלית היא סוג עצמאות שקשה יותר לשנות ברמת המציאות. למשל, אם אתה סטודנט ולא עובד, יהיה קשה לך להחזיק את עצמך מבחינה כלכלית. עם זאת, אתה יכול לשלוט בתדמית העצמאות הכלכלית שאתה יוצר אצל הבחורה (זה החלק של סודות הפיתוי):

  • הכלל החשוב ביותר הוא: אם אתה לא עצמאי – אל תנדבמידע. אל תספר שהאוטו הוא של ההורים שלך אם היא לא שואלת. באותו אופן אם אתהמבוגר מספיק, אל תספר לה שאתה גר אצל ההורים אם היא לא שואלת.
  • במידה והבחורה כן שואלת, אל תתבייש במצב שלך – תגידבביטחון את האמת.
  • עדיף לך למנוע מצבים בעייתיים מראש שנובעים מחוסרעצמאות כלכלית מראש. אם אתה יוצא ויש אפשרות שתחזור עם סטוץ, עדיף שיהיה לךמקום נוח לקחת אותה אליו. אם יש לך דירה משלך זה מצוין, אבל אם אתה גר עםההורים ובדיוק הם עושים מפגש חברים בבית, לא יהיה לבחורה נוח להמשיך איתךהלאה משם.
  • בשביל להדגיש עצמאות כלכלית, אתה יכול להוסיף את המילה"שלי". לא "אני חוזר הביתה" או "אני הולך לקחת אתהאוטו", אלא "אני חוזר לבית שלי" ו-"אני הולך לקחתאת האוטו שלי". גם אם הבית והאוטו לא שלך (אלא של ההורים למשל),אתה יכול להשתמש במשפטים אלו בשביל ליצור תדמית עצמאית יותר.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121394 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121107 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121334 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112290 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111249 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111105 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112055 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/20283 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172201 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/171812 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/171869 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161291 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/16852 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161553 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica