חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סודות הפיתוי – הבנת אסטרטגיות התרבות לצורך הבנת סודות הפיתוי

לזכרים ונקבות יש אסטרטגיות שונות לבחור ולהתנהג עם בני הזוג שלהם, הבדלים שנובעים מסיבות ביולוגיות (ועל זה בעצם מתבסס התחום של אומנות הפיתוי). אצל גברים, ההתרבות היא מאוד זולה. תאי הזרע הם קטנים, ללא אנרגיה רבה בתוכם והם מיוצרים בכמויות גדולות מאז ההתבגרות המינית לכל אורך החיים. אצל נקבות לעומת זאת המצב הפוך – הביציות הן גדולות, מכילות הרבה מזון ויקרות לייצור. בניגוד לתאי הזרע הגבריים, אשר מתחרים ביניהם מי יגיע ראשון לביצית ויפרה אותה, הביצית היא איטית מאוד. גם ההצלחה של שני המינים נמדדת בצורה שונה מעט. זכרים נמדדים על פי כמות הצאצאים שהם מצליחים להביא לעולם. נקבות לעומת זאת נמדדות על פי כמות הצאצאים שהן מצליחות להביא לבגרות (ניתן לראות סימנים לזה ב-סודות הפיתוי).

האסטרטגיה התפתחה מההבדלים הללו. גם כשחושבים על איך להתחיל עם בחורה, זכרים משקיעים פחות בצאצאים שלהם והם בעלי דחף מיני חזק יותר. הם פחות בררניים באשר לבחירת בת הזוג, בגלל שאין להם מה להפסיד מלהתרבות כמה שיותר פעמים, עם כמה שיותר נקבות – בדרך כלל אם תהיה להם אופציה מינית הם ינצלו אותה (אתה תלמד לעשות זאת ב-אומנות הפיתוי). בנוסף, הם מתחרים עם זכרים אחרים על הנקבות, שהן משאב יקר בגלל הכמות המוגבלת יחסית שלהן. התחרות יכולה לבוא לידי ביטוי במאבקים פיזיים, כמו למשל איילים שנלחמים אחד עם השני כדי לזכות בנקבה, או בהבלטה של תכונות מסוימות, כמו הנוצות של הטווס שמנסות למשוך את תשומת הלב של הנקבה. כשאתה לומד את סודות הפיתוי, אתה מקבל יתרון עצום מעל שאר הגברים.

מצד שני, נקבות משקיעות הרבה יותר בצאצאים שלהן, פוטנציאל ההתרבות שלהן נמוך יחסית והן בעלות דחף מיני חלש. ב-איך להתחיל עם בחורה, יש להן הרבה מה להפסיד מהתרבות לא מוצלחת, ולכן הן מאוד בררניות בנוגע לבחירת בני הזוג שלהן – הן צריכות לבחור את הזכר המוצלח ביותר ולהתרבות איתו, בגלל שבדרך זו הצאצאים שלהן יהיו בעלי הסיכוי הגבוה ביותר לשרוד עד הבגרות. בניגוד לזכרים, רובן הגדול של הנקבות מוצאות בן זוג ומזדווגות איתו.

אותם מנגנונים פועלים גם בבני אדם, ולא תמיד בצורה מודעת. בזה אתה תלמד לשלוט כשתלמד אומנות הפיתוי. באופן כללי, גברים יטו יותר לקיים יחסי מין מאשר נשים, ויהיו פחות בררניים לגבי הפרטנר שלהם. בדומה למצב בטבע, כוחות חברתיים בתרבות המערבית שימרו תפיסה רווחת שנשים הן אלו שבוחרות את בני זוגן, ולא להיפך וב-סודות הפיתוי תלמד לשלוט בזה. מגברים מצופה להיות אלו שמתחילים, יוזמים ופועלים, בעוד מנשים מצופה להיות פסיביות, ופשוט לבחור מבין הגברים שמתחילים איתן (עכשיו אתה מבין כמה חשוב זה לדעת איך להתחיל עם בחורה)– נשים רגילות להיות אלו שבוחרות מבין עשרות ומאות הגברים שפונים אליהן את הגבר שאיתו הן רוצות להיות. זה פשוט התפקיד הטבעי שלהן.

במקרים רבים, כמו למשל אצל סלבריטאים וכוכבים אפשר לראות כמות גדולה מאוד של בנות מעריצות שמנסה למצוא את קרבתו של המפורסם. למרות שהן לא מבינות את זה, הן פועלות בצורה ביולוגית הגיונית לגמרי. בתרבות המערבית פרסום מקושר להצלחה, ובנות אלו מנסות להתקרב לגבר מוצלח יותר, שיוכל לגרום לכך שהצאצאים שלהן יהיו מוצלחים יותר. אפילו יותר מזה, נשים מדרגות את עצמן במקרים רבים על פי איכותו של הגבר שאותו הן תפסו. למשל, נשים שמצליחות "להשיג" טייס, רופא או עורך דין מקבלות הערכה משמעותית מהסביבה הנשית שלהן על ההצלחה שלהן, ובכך שהן הצליחו "להסתדר".

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121394 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121107 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121334 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112290 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111249 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111104 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112055 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/20283 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172201 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/171812 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/171869 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161291 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/16852 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161553 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica