חפש מאמרים:
שלום אורח
11.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עדשות מגע עבור ספורטאים

מאת: דוד גרינברגבריאות העין26/09/2010871 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עבור אלה העוסקים בפעילות ספורטיבית , ראייה טובה הינה דבר הכרחי לא משנה באיזה דירוג אותו ספורטאי נמצא בתחום שלו.

אם הראייה אינה נקייה וברורה ככל הניתן, אזי הספורטאי לא רק שלא יבצע את המוטל עליו בצורה מיטבית אלא גם מסכן את עצמו בפציעה.

לכן ברור כי צריך את הראייה הטובה ביותר הניתנת להשגה.

ישנן אפשרויות שונות עבור תיקון הראייה, בכללן משקפי ראייה, עדשות מגע, ניתוח לתיקון ראייה ועדשות מסוג אורתו-קיי.

לכל האפשרויות הללו יש יתרונות כמו גם חסרונות, הכוללים עלויות וסיכונים אפשריים, כך שחשוב כי יהיה בידינו כל המידע טרם הגעה למסקנות כלשהן.

בעוד שאינן מתאימות עבור כל אחד, עדשות מגע מהוות פיתרון משמח עבור אנשים רבים מכיוון שהעלות שלהן סבירה, נוחות לשימוש ולתחזוקה ואינן בעלות חלק מחסרונות של הרכבת משקפיים תוך כדי הימנעות מההוצאה הכרוכה ברכישת עדשות מגע מסוג אורתו קיי או מהסיכון האפשרי בניתוח לתיקון ראייה.

אפילו אם תעדיפו משקפי ראייה על פני עדשות מגע לטווח הארוך, רצוי כי תעשו בדיקה מקיפה לגבי היתרונות של הרכבת עדשות מגע בזמן הפעילות הספורטיבית.

טווח ראייה מוגדל בעדשות מגע

עדשות מגע מורכבות ישירות על העין, מה שאומר כי אתם יכולים להביט הצידה ולראות בצורה טובה בדיוק כפי שאתם מביטים קדימה.

עם משקפי ראייה יש לכם טווח ראייה מוגבל והמסגרות יכולות לגרום לנקודות לא ברורות בטווח הראייה המרחבי שלכם.

דבר זה מסוכן במיוחד כאשר אתם עוסקים בתחומי ספורט בהם טווח ראייה זה חשוב למהלך התקין שלהם.

בנוסף, מסגרות, אפילו כאשר הינן מותאמות בצורה הולמת, יכולות להחליק ולזוז ממקומם, או אפילו ליפול בזמן כל מיני סוגים של ספורט, אפילו באלה אשר אין בהם מגע.

עוד יתרון אשר קיים בהרכבת עדשות מגע הוא העובדה כי ניתן לשים מעליהן כל מיני סוגים של אביזרי בטיחות המתלווים לסוגי הספורט השונים.

כך למשל,שחקן הוקי לא ירגיש בנוח כאשר מתחת למסכת הפנים שלו יהיו משקפי ראייה.

הרכבת עדשות מגע בצורה בטוחה

ישנם מספר דברים אותם תצטרכו לקחת בחשבון בנוגע לביטחון שלכם בעת הרכבת עדשות מגע.

ראשית, לא משנה באיזה סוג של עדשות מגע אתם משתמשים,כמו עדשות צילינדר עבור אלה הסובלים גם מאסטיגמציה, אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם מתחזקים ומבצעים שימוש נכון בעדשות, על מנת להוריד את הסיכון של סיבוכים ביניהם דלקות בעיניים .

אם אתם נמצאים הרבה בנסיעות אולי רצוי כי תשתמשו בעדשות חד פעמיות כמו עדשות דו שבועיות אותן תוכלו להשליך בתום התקופה הראויה לשימוש.

דבר שני, העדשות אינן כוללות הגנה מפני נזקי קרני השמש לכן תמיד הקפידו לרכיב משקפי שמש כאשר אתם נמצאים בחוץ.

 תגיות המאמר: עדשות צילינדר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד גרינברג

מאת: דוד גרינברגעזרה והתנדבות09/06/131404 צפיות
נהוג לומר שהנוער של ימנו חסר ערכם ושכל מה שהוא עושה זה לשבת שעות מול המחשב או הטלויזיה. אז תתפלאו מסתבר שיש גם נוער אחר, מסתבר שבני הנוער צמאים למדריך ולדרך וכשיש מי שמנחה הם מתגייסים יוזמים ותורמים מעצמם - תוכנית סח"י - היא יוזמה התנדבותית עבור בני נוער - שתורמים ועושים למען הקהילה והחברה בישראל

מאת: דוד גרינברגבר ובת מצווה17/03/131105 צפיות
בר המצווה הוא אירוע בלתי נשכח בחיי כולנו. המשפחה כולה נרגשת לקראת האירוע, חודשים רבים חושבים ומתכננים איך להפיק אירוע בר מצווה בלתי נשכח. המאמר שלפניכם יתן לכם את עשרת האטרקציות המובילות לאירועי בר מצווה

מאת: דוד גרינברגבניין ואחזקה - כללי15/09/111160 צפיות
מהי עלות וועד בית, מהי עלות הארנונה עבור שטח הדירה וכדומה. יכול להיות שתגלו שהעלות השוטפת, יחד עם תשלומי משכנתא, הינה גבוהה מידי לטעמכם ותחליטו למצוא דירה בעלויות נמוכות יותר.

מאת: דוד גרינברגפסקי דין29/08/111111 צפיות
לא אחת מבקש מבוטח מקופת החולים שלו לקבל טיפול רפואי מסוים וזו מסרבת. בבואנו לבחון את זכאותו של מטופל לקבלת טיפול רפואי זה או אחר, עלינו לבחון את תכליתו של חוק ביטוח בריאות ממלכתי, ועל מעמדה של קופת החולים לאור תכליות אלו. על כל אלו עמד בית המשפט בע"ע 1091/00 שטרית – קופת חולים מאוחדת (ניתן ביום: 21.09.2000).

מאת: דוד גרינברגפסקי דין29/08/111274 צפיות
מבוטח אשר מבקש לקבל טיפול שאינו כלול בסל הבריאות, מופנה לוועדת החריגים. הפסיקה קבעה כי על ועדת החריגים לקיים דיון לאור כללי הצדק הטבעי של המשפט המנהלי. כיצד הדבר בא לידי ביטוי בפועל? שאלה זו נדונה בע"ע 1091/00 שטרית – קופת חולים מאוחדת (ניתן ביום: 21.09.2000).

מאת: דוד גרינברגשיפוצים04/07/111408 צפיות
הסיבה העיקרית לכך הינה העלויות הנמוכות בהחלט בהשוואה לעלויות של דירות מכל פרויקט נדלן קיים כיום. אומנם אל עלויות אלה יש להוסיף את העלות של השיפוצים ולכך יש לשים לב במיוחד, אבל אם נעבוד בצורה חכמה כך גם נקצור פירות ורווח עבור השבחתו של הנכס למכירה אם נהיה מעוניינים בכך בעתיד.

מאת: דוד גרינברגביטוח רכב30/05/111181 צפיות
למרות הכל יהיו כאלה אשר יעדיפו לגשת אל סוכן הביטוח ה"משפחתי" ולבצע ממנו את הרכישה של מוצר ביטוחי זה , בדיוק כמו כל ביטוח אחר שהם רוכשים דרכו בלב שלם , תוך שיקול של שירות אדיב ומעין תחושה של נאמנות לאורך שנים לאותה חברה.

מאמרים נוספים בנושא בריאות העין

מאת: רוני הכהןבריאות העין02/08/18791 צפיות
כאשר ישנה בעיה של ראייה צריכים לדעת לבחור אופטומטריסט בתל אביב שלא רק קרוב אל הבית אלא גם מוכשר אל העבודה.

מאת: רונןבריאות העין06/11/161030 צפיות
פעם היו משקפיים לכל מטרה. היו כאלה לקריאה, היו כאלה לנהיגה והיו ליום יום. מי שהיו לו כמה סוגים של בעיות ראיה נאלצו להחזיק כמה סוגים של משקפיים. כיום יש משקפי מולטיפוקל שניתן לייצר במיוחד לפי הצורך לכל אדם וכך לא צריך להחזיק כמה זוגות משקפיים.

מאת: רוני הכהןבריאות העין13/01/161912 צפיות
כל האלטרנטיבות אפשריות ובכל מקרה אפר נכון להיום לטפל ברוב בעיות הראייה במהירות וביעילות רבה על יד הרכבה של משקפי ראייה, הרכבה של עדשות מגע או ביצוע של תיקון ראייה בלייזר.

מאת: ניב אבןבריאות העין31/12/151108 צפיות
ישנן לא מעט חברות אשר מייצרות ומשווקות עדשות מגע מעולות לשימוש של אנשים שזקוקים לתיקון של בעיית ראייה כזו או אחרת. המבחר הרחב מאפשר לבחור את סוג העדשות אשר מותאם בצורה הכי טובה שניתן אל מצב הראייה והצורה של האישון על מנת לקבל את איכות הראייה הכי טובה שאפשר.

מאת: שרון צרפתיבריאות העין30/12/151040 צפיות
כאשר העיניים שלנו סובלות מיובש אנחנו סובלים מתחושות של טשטוש וראייה שאינה יציבה, דבר זה נכון פי כמה עבור אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע אשר מוצאים את עצמם ללא כל יכולת להרכיב את העדשות מכיוון שהתחושה של חוסר הנוחות ממש מתחלפת עם תחושה של כאב ככל שהשעות עם העדשות על עיניים יבשות חולפות להן. מה הפיתרון?

מאת: הכותבבריאות העין08/11/151874 צפיות
מה זה קטרקט? קטרקט הוא תופעת דליחות ועכירות המופיעה בהדרגתיות על עדשת העין ופוגמת כך בתפקוד הראייה. קטרקט מביא לתחושה של חוסר נוחות בעין, כפל ראייה וטשטוש, עם עלייה חדשה במספר עדשות משקפיי הראייה.

מאת: ניב אבןבריאות העין30/07/151108 צפיות
ברבות השנים החלו ליצר עדשות מגע אותן מרכיבים על האישון עצמו אשר מייצרות את תיקון הראיה הנדרש בהרכבה פשוטה ומהירה שאף יכולה להוריד את המספר של העדשות בשל אותה קרבה ישירה עין האישונים. עדשות דיספו מציעות יתרונות רבים ואנחנו רואים כי אנשים רבים בוחרים בהן בתור הפתרון לבעיית הראיה, גם כאשר ישנם ניתוחים לתיקון בעזרת לייזר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica