חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אומנות הפיתוי – המאהב מול המפרנס

לפי סודות הפיתוי, יש לנשים נטייה חזקה לסווג כל גבר בו הן רואות בן זוג פוטנציאלי לאחד משני תפקידים בסיסיים בקשר אליהן – מאהב או מפרנס. הסיבה לכך היא אבולוציונית בחלקה – בעבר נשים היו תלויות בגברים בשביל לספק את צרכיהן השונים, כמו מזון או מחסה. עם זאת, באלפי השנים האחרונות, עם העלייה של המודעות העצמית נשים החלו לרצות לממש את מיניותן, מה שיוצר קונפליקט בין שתי הגישות לפי אומנות הפיתוי. לפני שאכנס לעומק הנושא, אגדיר את שני התפקידים:

המאהב

המאהב הוא גבר אליו האישה נמשכת מבחינה מינית, ושאיתו היא יכולה להביע את המיניות שלה באופן חופשי. היא לא צריכה לדאוג לאופן בו הגבר בוחן אותה מבחינה מוסרית או מנסה להשתלט עליה מבחינה פיזית או נפשית. בדרך כלל, המאהב יודע טוב יותר איך להתחיל עם בחורה.

המפרנס

המפרנס, לפי אומנות הפיתוי, מוגדר כאדם אשר מחזיק באחריות לקיום האישה (וילדיה, אם קיימים). אחריות זו היא כלכלית, אך גם רגשית. עם זאת, בדרך כלל המפרנס גם ישלוט על האישה באופן כלשהו.

אצל נשים, לפי סודות הפיתוי, קיים קונפליקט בסיסי בין שני סוגי הגברים. כשאישה בוחרת במאהב, הבחירה תהיה בדרך כלל רגשית, ותנבע מהמשיכה המינית שהיא מרגישה כלפי הגבר. לעומת זאת, אישה תבחר מפרנס רק לאחר שיקולים לוגיים וארוכים שנובעים מכשירותו של הגבר לפרנס אותה מבחינה כלכלית ורגשית ברמה שמתאימה לה. הבעיה עולה מכיוון שכשאישה תופסת גבר כמפרנס, בדרך כלל היא לא תתפוס אותו בתור מאהב.

"מה אתה רוצה באישה?"

אצל גברים, הדרכים אינן דיכוטומיות – גבר יכול להכיל באישיותו מרכיבים של מאהב במקביל למרכיבים של מפרנס, ולבחור להפגין מרכיבים שונים בסיטואציות שונות (חשוב על זה בסיטואציה של איך להתחיל עם בחורה). כל גבר שרוצה להצליח עם נשים צריך להחליט ביחס לכל אישה שאותה הוא פוגש באיזו מן הדרכים הוא בוחר ללכת. דרך המאהב מתמקדת יותר ביחסים לטווח קצר כמו סטוצים או קשרים על בסיס מיני. לעומת זאת, לפי אומנות הפיתוי, דרך המפרנס מתמקדת יותר ביחסים לטווח ארוך – קשר לטווח ארוך ולבסוף נישואים. על מנת להצליח עם האישה, הגבר צריך להתנהג מולה בהתאם לדרך בה בחר מלכתחילה.

החופש המיני הרב יותר שאותו מנצלות נשים בעשורים האחרונים במקביל לצורך החוקי של גברים לדאוג לנשותיהם וילדיהם גם במקרי גירושין או פרידה גרמו למצב חריג ביחס להיסטוריה האנושית עד כה (וגם לפי סודות הפיתוי). היום, גבר שינסה לשים את עצמו כמפרנס בלבד יצטרך להתמודד עם כמה בעיות מורכבות בסופו של דבר – שעמום של האישה וירידה משמעותית של המשיכה המינית של האישה כלפיו, שיכולה להפוך לשנאה או בוז במקרים קיצוניים. אם כן, ניתן לראות שגבר חייב להחזיק באישיות שלו לפחות באופן חלקי את מרכיבי המאהב על מנת להמשיך ולקיים את המשיכה המינית של האישה כלפיו. דבר זה חשוב במיוחד בחלק של איך להתחיל עם בחורה.

כגבר, אתה צריך להתנהג ביחס לאישה באופן המתאים לדרך שאותה בחרת מלכתחילה. למשל, אם בחרת עם אישה מסוימת בדרך המאהב, אין סיבה שתזמין אותה לדייטים יקרים או תשלם עליה, תפקידים מסורתיים של המפרנס. זכור שנשים תמיד יבחנו אותך וינסו לשייך אותך לאחת משתי הקטגוריות. מבחן כזה לדוגמא הוא בקשה או דרישה מצד בחורה לשלם עליה בדייט. למעשה, מה שהבחורה אומרת הוא: "אתה מאהב או מפרנס?". למרות שאתה יכול לבחור בשתי הדרכים, חשוב שהדרך בה תבחר היא הדרך בה בחרת מראש. כפי שהצגתי קודם לכן, אין סיבה שתשלם עליה אם אתה רואה את עצמך עם בחורה זו בתור מאהב. חוסר ביטחון או הססנות בשלב זה הוא קריטי וגורם להקטנת המשיכה של הבחורה כלפיך באופן דרמטי. חלק מהנשים יכבדו יותר גברים שישלמו עליהן וחלק יכבדו יותר גברים שלא משלמים עליהן, אך כולן לא יעריכו גבר שאינו בטוח בעקרונותיו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121394 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121107 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121334 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112290 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111249 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111105 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112055 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/20283 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172201 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/171812 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/171869 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161291 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/16852 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161553 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica