חפש מאמרים:
שלום אורח
20.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מערכות אזעקה לעסק ולבית

מאת: דניאל seoגאדג'טים28/10/2010773 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מערכות אזעקה לעסק ולבית

אחד התחומים המתפתחים ביותר בתחום הטכנולוגיה החצי צבאית היא מערכות אזעקה לבית ולמשרד. מערכות אזעקה קיימות כבר שנים רבות וסוגי הטכנולוגיה הם רבים ומגוונים. מערכות אזעקה הם חלק מתוך כלל התחום שנקרא מיגון לבית, שהולך ומתפצל להרבה תחומים שונים ומשונים. הנה סקירה קצרה של סוגי מערכות אזעקה הקיימים בשוק:

1. מערכות אינטרקום- אינטרקום הוא החלק הפחות התקפי מבין החלק שנקרא טכנולוגיות מיגון לבית. המטרה של אינטרקום היא לא לתת הגנה פעילה או סבילה כל שהיא כנגד פורצים אלא להוות מסננת של הנכנסים והיוצאים לבית.

מערכת אינטרקום בנויה בצורה כזו שאף אדם לא יכול להיכנס ולצאת מתוך המתחם של הבית, ללא אישור פיזי שלכם שבא לידי ביטוי בלחיצה על כפתור או מקש. רק פעולה פיזית אקטיבית של בעל הנכס שרשאי להפעיל את מערכת האינטרקום תוכל לשחרר את השער מנעילתו.

התקנת אינטרקום היא פעולה פשוטה יחסית, כל טכנאי התקנות יכול להתקין לכם מערכת אינטרקום בסיסית, טכנאי מוסמך של התקנות מערכות אזעקה מתוחכמות ומתקדמות רשאי להתקין גם אינטרקום מסוג מתקדם יותר. כאשר ניגשים להתקנת אינטרקום, חשוב מאוד לוודא שהבן אדם שאחרי על התקנת אינרקום אצלכם בבית או בעסק יהיה מוסמך לכך.

2. מצלמות אבטחה לבית- כאשר מדברים על ציוד מיגון ואבטחה לבית, הדבר החשוב ביותר הוא מצלמות אבטחה לבית. כל מי שגר בבית פרטי מכיר את התחושה של הפרנויה שאנחנו מרגישים כאשר אנחנו נמצאים מחוץ לבית ודואגים למה שקורה בתוך הבית שלנו.

נכון שאזעקה היא דרך טובה לאבטח את עצמך מפני פורצים וגנבים, אבל אנחנו לעולם לא רגועים כאשר אנחנו לא יכולים לראות מה באמת קורה בפועל. בעזרת מצלמות אבטחה לבית, אנחנו יכולים בקלות ובפשטות לעקוב אחרי מה שקורה בנכס בכל רגע נתון.

מצלמות אבטחה לבית פותרות הרבה בעיות פוטנציאליות  עוד לפני שהן קרו בפועל. מצלמות מאפשרות תיעוד גם לאחר שהאירוע הפלילי כבר התרחש. גם אם חס וחלילה הבית נפרץ, תהיה לנו הקלטה של השודדים על מנת לעזור ללכדם. זה היתרון הגדול של מצלמות אבטחה על פני כל מיגון אחר- יכולת התיעוד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19118 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19178 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16759 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161136 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161023 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161087 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161097 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא גאדג'טים

מאת: נינה כהןגאדג'טים15/01/18989 צפיות
מה מעלה את הצורך לטעון את המצבר? כיצד אפשר לשמור על המצבר לאורך שנים? מדוע כדאי שיהיה לך מטען עבור המצבר והיכן כדאי לרכוש אותו? התשובות לשאלות אילו יכולות לשמור על המצבר שלך בטווח הארוך.

מאת: יבגני דוברובסקיגאדג'טים25/02/16994 צפיות
"וואן-פלוס" נוסדה ב-16 בדצמבר, 2013, ע"י סגן הנשיא של "אופו", פיט לאו וקארל פיי. לפי מסמכי ממשלת סין, בעל המניות המוסדי היחיד של וואן פלוס הוא אופו. אף על פי שבתחילת הדרך הכחיש לאו את היותה של וואן-פלוס חברת בת של אופו, ברגע שחרור נשורת הרגולציה הודו שהם שייכים לאופו והם "בקשר עם משקיעים אחרים" (למרות ששום דבר לא הוכרז עד כה)

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/151902 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/15985 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: ravivorגאדג'טים16/03/151587 צפיות
אנחנו אוהבים אותם ולא מוכנים להיפרד מהם אפילו לרגע. אז לפחות בואו נפנק אותם (ואת עצמנו) בכמה תוספות שווה במיוחד.

מאת: רוני מיכאלגאדג'טים23/10/144036 צפיות
בעולם הטכנולוגי והמתקדם בו אנו חיים, כמעט הכל נעשה באמצעות מכשיר או מוצר אלקטרוני מסוים, כאשר כמעט שום דבר, מלבד לחיצה על כפתור ההפעלה, לא נעשה על ידינו.

מאת: אוהד ז.גאדג'טים27/02/147490 צפיות
מצלמות דרך לרכב נמכרות בשוק כבר משנת 2000 אך בתחילת העשור הנוכחי מכירתן החלה לתפוס תאוצה, בעיקר עקב מקרים שבהם נהגים שקיבלו דוחות לא מוצדקים הצליחו להוכיח את טעותו של השוטר ואת התנהגותו, ובנוסף הצליחו להוכיח את האמת במקרי תאונה. במאמר הבא נדבר על היתרונות ברכישת מצלמות רכב וניתן טיפים לרכישה נבונה ולשימוש נכון בהן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica