חפש מאמרים:
שלום אורח
20.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זיהום מסוג קנדידה בנשים

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה04/11/2010890 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קנדידה היא פטריית שמר, שעקב זיהום סביבתי והשפעות שונות של החיים המודרניים, יכולה להופיע בחלק גדול של האוכלוסיה בפלורת המעיים. כיום, מוכרים מעל 100 סוגים של קנדידה, שמהם כ-20 עלולים לגרום למחלות שונות. הקנדידה מצביעה על חולשה או הפרעה עמוקה יותר העלולה לפגוע בבריאותנו. כל אדם יכול להתמודד עם כמות קטנה של קנדידה בהתאם למבנה והחוזק האישי שלו, אך הימצאותה בריכוז גבוה יכולה בסופו של דבר להביא למחלות ותופעות שונות.

התרבות הפטריה במעיים עלולה לגרום לבעיות שונות ובמקרים מסוימים לחדור לדפנות המעי, להיכנס למערכת הלימפה, לנדוד בגוף ולהתיישב באיברים שונים. אצל נשים קנדידה תופיע בנרתיק. מצב לא מאובחן יכול להמשך לאורך שנים. מעבר לפטריה בנרתיק, יכולות להופיע הבעיות הבאות: בטן נפוחה, בעיות עיכול, עייפות, חולשה, משיכה לדברי מתיקה ומאפה, כאבי ראש, נשירת שיער וחוסר שקט פנימי לא מוגדר לאורך היום. מה הסיבה לכך? ככל הנראה, הזיהום הפטרייתי הוא לא רק בנרתיק, אלא גם ובעיקר במעיים, משום ששורש הבעיה לא אובחן.

הטיפול הסימפטומטי בנרתיק עוזר לזמן קצר, אך הבעיה שוב חזרה. המקור לפטריה הוא במעיים וככל השמרים היא "חיה" על סוכרים ופחמימות (זאת הסיבה לכמיהה לדברי מתיקה ומאפה). היא מפרישה קנדי טוקסינים, סוג של רעלנים שמעמיס על הכבד (זאת הסיבה לעייפות עם עיגולים שחורים מתחת לעיניים). טיפול סימפטומטי עבור פטריה בנרתיק באמצעות נרות ומשחות בלבד יכול לעזור לפעמים באופן זמני, אבל כל עוד לא שומרים על דיאטה אנטי פטרייתית (ללא סוכר, שמרים וקמח לבן) ולא מטפלים בשיקום פלורת המעיים ותרופה אנטי פטרייתית, אפשר להידבק שוב דרך הרקטום.

תנאי הכרחי לטיפול מוצלח הוא האבחון הנכון. כדי לזהות זיהום פטרייתי נדרשת מיומנות גבוהה. בבדיקה הנערכת במרפאה על ידי הרופא על סמך מראה וריח בלבד ואפילו בדיקה מיקרוסקופית עלולה להביא לאבחון שגוי. פרופ' ד"ר סובול, מומחה בעל שם עולמי למחלות זיהומיות בנרתיק, טוען שלמעלה מ-50% מהבדיקות מהסוג הזה שעורכים הרופאים במרפאותיהם הן שגויות ובהתאם לזאת 50% מהנשים מקבלות טיפול לא מתאים. לכן הצעד הראשון הוא בדיקה מעבדתית מכוונת לקבלת האבחון המדויק. הצעד השני הוא טיפול הוליסטי משולב אצל מרפא טבעי שמתמחה בקנדידה ומתייחס למכלול הסימפטומים.

תינוקות שנולדים לאמהות שבזמן הלידה סבלו מזיהום פטרייתי בנרתיק, עלולים להידבק בלידה ולפתח בשבועות ובחודשים הראשונים לחייהם סימפטומים כמו  בטן נפוחה וחוסר יכולת לעכל מזון או אפילו חלב אם, כאבי בטן, גזים, בעיות עור, בעיות אף, אוזן ודרכי נשימה. במקרים האלו, מומלץ לערוך בדיקת קנדידה גם לתינוק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

קנדידה סנטר ישראל – המרכז הישראלי הראשון מוסמך לטיפול בקנדידה שמאחד רופאים קונבנציונלים ביחד עם מרפאים טיבעיים תחת קורת גג אחת. ד"ר יוסי דיין, מומחה ותיק לרפואה פנימית ודניאלה שפי, מרפאה טיבעית עם 20 שנות ניסיון ומומחית לקנדידה, פתחו ביחד מרכז משותף שנותן שירות מקצועי ומוסמך לאנשים שסובלים מתופעות קלות עד קשות מזיהום פטרייתי אקוטי או כרוני שמחפשים פיתרון. השירות כולל אבחון קנדידה וטיפול בכל חלקי הגוף מא' עד ת' אצל נשים, גברים וילדים. טיפול בקנדידה - אל תחכו ואל תמשיכו לסבול לחינם: 03-6496888

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קנדידה סנטר

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה04/07/111638 צפיות
קנדידה היא פטריית שמר השוכנת באורח קבע במעי הגס בריכוזים נמוכים. ישנם כ-150 זנים שונים של קנדידה, מתוכם כ-20 זנים מחוללי מחלה. בכמויות קטנות, קנדידה אינה גורמת נזק בריאותי. כאשר סביבת המעיים אינה בריאה, הקנדידה עשויה לפרוץ את דפנות המעי ולנדוד לאיברים ולמערכות בגוף.

מאת: קנדידה סנטררפואה13/04/111248 צפיות
בשנים האחרונות, ישנו מאמץ מוגבר להבין את השפעתה של פטריית קנדידה על הפרעות בריאותיות ומחלות שונות. פטריית קנדידה קשורה בקשר הדוק לרגישות אלרגנית ולהופעתן של אלרגיות מסוגים שונים. מחקרים מדעיים מוצאים את הקשר שבין התפרצות של פטריית קנדידה והופעתן של מחלות שונות, כגון אטופיק דרמטיטיס.

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה13/12/101735 צפיות
חלל הפה, הלשון והושט הם מקומות מוכרים להתפשטותה של פטריית קנדידה. אחד הסימנים הבולטים המעידים על נוכחותה של פטריה בלשון יהיה "צבעה הלבנבן של הלשון". החדשות הטובות הן, שניתן לטפל בזיהום קנדידה של חלל הפה ביעילות ובמקרים מסוימים אף במהירות.

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה13/12/101074 צפיות
אחת הסיבות השכיחות לכאבי הראש, הנה מחלות מערכת העיכול שהקשר בינן לשאר מערכות הגוף הנו ישיר וברור. פטריית קנדידה פוגעת באיזון פלורת המעי וע"י כך פוגעת ביכולתה של מערכת העיכול לפרק, לסלק ולקלוט רכיבים מן המזון. בנוסף, ידועים עשרות רעלים שונים הנפלטים על ידי פטריית קנדידה האגרסיבית. מטופלים רבים מדווחים על כאבי ראש המופיעים מדי שבוע ולעיתים אף מספר פעמים בשבוע. טיפול בקנדידה הכולל אסטרטגיה משולבת למיגור נוכחותה של הפטרייה במערכות הגוף השונות, יביא במקרים רבים לשיפור בעוצמת כאבי הראש.

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה17/11/101163 צפיות
זיהום קנדידה הפך בעשורים האחרונים לנפוץ מאוד במדינות מערביות כתוצאה מאורח החיים המודרני שלנו. רופאים ומטפלים רבים מצביעים על הקשר בין אורח חיים מערבי לבעיית ההשמנה באוכלוסיה הכללית. מחקרים שונים מדווחים כי שני שליש מהסובלים מעודף משקל, לוקים גם בסיבוכים הנגרמים מזיהום פטריית קנדידה. איך ניתן לטפל בקנדידה באמצעות שינויים בתזונה? במאמר טיפים ועצות בביצוע דיאטת קנדידה

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה04/11/101644 צפיות
80% מכלל הזיהומים הפטרייתיים בגוף נובעים מנוכחות קנדידה . כל טיפול בקנדידה נועד לכישלון אם לא מבצעים דיאטה מותאמת לחיסול מוחלט של הקנדידה. יתכן שתרגישו טוב, והסימפטומים יעלמו, אבל ללא שינוי בתזונה הקנדידה תמיד תחזור

מאת: קנדידה סנטררפואה משלימה04/11/107924 צפיות
פטרת הפה והלשון היא זיהום הנגרם כתוצאה מנוכחות של פטריית קנדידה על הקרום הרירי של הפה. יש מעל ל-200 סוגים של קנדידה, כאשר כ-20 מהם מחוללי מחלה. לרוב פטרת הפה נגרמת כתוצאה מזיהום קנדידה אלביקנס

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה29/08/2085 צפיות
טיפול בדלקת פרקים אם המטופל מגיע בתחילת הופעת הכאבים ייתכן ריפוי מלא אבל אם יגיע בשלבים מאוחרים כאשר הוא סובל תקפה ארוכה לא בטוח שאפשר לבטל את כל הנזק שנגרם. ישנה חשיבות גדולה להגעה בתחילת הדלקת או לא

מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה30/07/20162 צפיות
עיסוי רפואי מתמקד בבעיות כרוניות,בעיות אורטפדיות,כאבים הפוגעים בתפקוד השוטף והינו עיסוי שיקומי לאיברי הגוף. עיסוי רפואי אינו עיסוי עדין,להיפך הוא הנכון הוא עיסוי אינטיסיבי,עמוק וחודרני שמטרתו שיפור בתפקוד בעיות שחלקם נובעות מהזנחה.

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19901 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18870 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18838 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18735 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18569 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica