חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוג אחר של סקס

מאת: אבי ביטראימון אישי - כללי11/11/20104969 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סקס אה! ברגעשאתה מרגיש סקסי, את חוט המחשבה שלך רץ לאורך הקו של הכיוון שלך, או יחסימין הטרוסקסואלים, ביסקסואלים סקס או יחסי מין הומוסקסואליים, אשר מתייחסהן המין הומו סקס לסבי, בהתאמה.

להיות ישר או הטרוסקסואלית היא מה החברה רואה בפועל מינית כרגיל, אבל האמת היא שכל מה שמישהו נטייה מינית היא מולדת יש. אם אתה קתולי על סקס, נמשך מאותו המין או המינים הוא הכל על איך שאתה מרגיש. לאף אחד אין את הזכות לשפוט אותך, כל עוד אתה לא עובר על החוק עם הדחף המיני שלך.

כולם אוהבים סיפורי סקס כי הם טובים עבור פנטזיות מיניות, אך שיקול הדעת הוא הנורמה, שמא אנשים לגלות שאתה כמו סקס, חה, חה, חה. וזוהסיבה מקוון סיפורים סקס בחינם סרטי סקס חינם לשגשג כמו אש פראית,בהתנשאות במיוחד על ידי בני נוער העוסקים כבר סקס נוער או על מנת להתחיל אתהדחף המיני שלהם?

התעוררות מינית מתפרצת שממנו אף אחד לא יודע, בדיוק כמו המחשבות שלך. למרות שסקס הוא מקור החיים ואת ההולדה, זה לא רק לצורך רבייה. זוגות נשואים לא עושים סקס כל הזמן לעשות תינוקות. לעתים קרובות הם יחסי מין הארדקור באמצעות עמדות מאותו מין של קטעי וידאו שהם צפו. זוגות נשואים ברצון לקיים יחסי מין הן אוראלי ומין אנאלי.

סקס הוא התגשמות של הכמיהה הפנימית של הנאה גופנית. לכן, בכל מקום שבו נקודת העונג הוא עבור אנשים שם הם לוקחים את זה, בלי קשר מה אנשים אחרים חושבים.

קדושת סקס:

סקס הוא תרגול רוחני מקודש שחוצה את כל העכבות. למרותשרוב האנשים יעשו כל כך הרבה כדי להסתיר את התחושות המיניות האמיתית שלהם,כי הם מפחדים ממה בחברה יגיד או יעשה, עדיין התנהגויות מיניות לנצח את כלאותם, גבר או אישה יצייתו התחושות המיניות שלהם לעשות סקס הדרך הם אוהבים את זה. רוב האנשים עוסקים במשחקי מין, ולצפות בסרטים סקס חופשי להשתמש בצעצועי מין, כעניין של בחירה אישית, להקלה על רעב מיני.

המיני ההבדלים:

כאשר בנות תערובת היה מבט זועף על ידי כוחות שהיו, זה לא עצר הלבנים, שהיו נוטים, מלעשות סקס שחור או סקס אסיאתי. יש גברים לקיים יחסי מין הומואים כי הם בעד לעשות סקס עם גברים אחרים. אלו מין אנשים מתעבים עם המין השני, בדיוק כמו חלק מהנשים לקיים יחסי מין לסביים, כי הם בעד עושה סקס עם נשים סקס מתעב עם גברים. יש אנשים שהם כל כך ליברלית על מין, הם עושים את זה עם שני המינים. אחרים עושים סקס עם עצמם בדרך של אוננות, חה חה. מעניין, זו התנהגות חברתית ניכרת גם אצל בעלי חיים.

ראיתי את היחס הזה בשני כלבים ועיזים. למשל, כלבות ועזים, אפילו כשהוא-עזים "הוא כלבי" הם מסביב, עושים מיניים על בחור שהיא-עזים "היא כלבי." הנקודה כאן היא כי הומוסקסואליות היא המבנה הגנטי הטבעי. ראיתי גם סרטונים בהם בני אדם עושים סקס עם כלבים. מין כלב הוא כל כך פופולרי, כי יש לך אלפי אנשים מחפשים את זה באינטרנט על בסיס יומי.

דתיים קטטה:

המחלוקתסביב מין הומוסקסואלים הפך קולני כאשר הכנסייה מסוים החלו כמריםהומוסקסואלים והבישופים למגינת לבם של מרבית במגרש מחשבה מי לבכות לשמיםעל החטא הבלתי נסבלת של הומוסקסואלים.

למען השם, המין הוא פרקטיקה פרטית, כי לא נעשה בשטח פתוח או בעבודה. אתשירותיו של מורה למתמטיקה מצוין שבמקרה לקיים יחסי מין או סקס לסביות או מיןהומוסקסואלי שאין לשלול אותה שלו או בקהילה רק בגלל נטייתם המינית. זה לא הגיוני.

את הסיכון נקודות העונג המיני:

עכשיו לא להיסחף כי היא זכותך לעשות כרצונך עם הגוף שלך ואת הגוף של בן הזוג הכנוע שלך. לא מוגנים, האם מין אוראלי, מין אנאלי או מין וגינאלי הוא טיפשי, בלשון המעטה. הסיבה לכך היא יחסי מין, גוף נוזלי לערבב בינך לבין בן זוגך. אתה באמת להיות אחד במעשה, כך כל מחלות נוכח אחד למצוא בית אחר. / HIV או איידס מגיפת האנושות כיום גישה קלה רווחי בעיקר אל קורבנותיו באמצעות סוגים שונים של נטיות מיניות.

לפניה-HIV / איידס היו, זיבה, הרפס, staph, וכו עגבת מחלות מין נפוצות שותפיםמיניים התכווץ ו, הם לא היו עסקאות גדולות, שלא כמו היום, כאשר יחסי מין לאמוגנים רשלנית הוא בבחינת התאבדות שביצע.

כאשר תחושות סקסי להתפרץ, ליהנות נקודות המינית שלך תענוג עם תחושה של אחריות על הבריאות הקול שלך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חובב סקס וגם מצלמות סקס באינטרנט

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אבי ביטר

מאת: אבי ביטרנשים - כללי11/11/101400 צפיות
טיפים ופתרונות לבעיות סקס

מאת: אבי ביטרבגידות11/11/101347 צפיות
סקס במערכות יחסים ארוכי טווח

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19276 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/191284 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/171988 צפיות
אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/171955 צפיות
אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/161418 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/161112 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי07/10/161276 צפיות
בתחילתה של כל שנה כולנו נוהגים לאחל ולהבטיח לעצמנו שינויים פעמים רבות זה פשוט להתנתק מהרגלי עבר שאנחנו מושכים בחיינו ולא ממש מרוצים מהם או שהם לחלוטין אינם משרתים אותנו. והרבה פעמים אנחנו מגיעים לסיומה של שנה שנה חדשה מתחילה ושוב אנחנו מבטיחים לעצמנו את אותן הבטחות מייחלים להיפטר מאותם דפוסים שמעכבים אותנו לצמוח בחיים מי שאנחנו באמת ! רב הדפוסים שאנחנו מנסים לשנות מקורם בדפוסים שהוקנו לנו בגילאי הילדות הצעירים חיים שם בתוך התת מודע שלנו ומעכבים אותנו לחיים שאותם היינו רוצים לחיות !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica