חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עדשות צילינדר עבור אסטיגמטיזם

מאת: דוד גרינברגבריאות העין22/11/2010966 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

למה עדיף שימוש בעדשות צילינדר עבור אסטיגמטיזם

אסטיגמטיזם הינה בעיית ראייה די נפוצה, הרבה אנשים סובלים מאסטיגמטיזם ברמה כזו או אחרת.

קרוב לוודאי כי לא תרגישו כי אתם סובלים מבעיית ראייה זו ואולי רק תחושו בטשטוש קל של הראייה ,לעומת זאת קל הרבה יותר ליישם את תיקון הראייה לאחר האבחון של איש מקצוע כמו רופא עיניים או אופטומטריסט.

הבעיה מתחילה לעלות כאשר ישנה אסטיגמטיזם אשר אינו מאובחן בזמן ואז גורם לתופעות לוואי ברורות כמו כאבי ראש ומאמץ בעיניים, דבר זה יכול לגרום לטשטוש בראייה מכל מרחק שהוא.

זוהי הסיבה לכך שאסטיגמטיזם יכול לפגוע באנשים בעלי בעיית ראייה מרחוק כמו גם מקרוב.

מהו הגורם לבעיית ראייה מסוג זה

צורתה לא תקינה של הקרנית לרוב הינה הגורם הראשי לאסטיגמטיזם .

הדרכים עבור תיקום בעיית ראייה זו הינם בעזרתם של משקפי ראייה, עדשות צילינדר, וניתוח לייזר.

רצוי כי תבחרו עבורכם את הפתרון הטוב ביותר ולכן מומלץ יהיה לגשת לאופטומטריסט אשר יידע להתאים לכם בצורה מקצועית את הפתרון הרלבנטי למצב הראייה שלכם.

עדשות צילינדר המטפלות בבעיית האסטיגמטיזם יכולות להיות אפקטיביות כל עוד הן הותאמו על ידי איש מקצוע.

סוגי עדשות מגע

ישנן עדשות מגע אשר לא יעזרו בפתרון של בעיית האסטיגמטיזם כמו עדשות מגע רכות רגילות, שלא יהיו אפקטיביות כלל.

עדשות צילינדר יכולות להיות רכות או קשות.

לכן יש צורך בפנייה אל איש מקצוע אשר יוכל למצוא את מידת העדשה, סוגה והחברה המייצרת בצורה הטובה ביותר עבור כל מקרה לחודו.

אסטיגמטיזם אצל ילדים

זהו דבר חשוב כי בעיית ראייה מסוג אסטיגמטיזם אצל ילדים תאובחן ותתוקן בזמן, מכיוון שראייה אשר אינה מיטבית יכולה להפריע לילד במהלך הלמידה בבית הספר או לסכנת פציעה בשיעורי הספורט .

ראייה לא תקינה גורמת לתחושת אי נוחות וחוסר ביטחון בנעשה סביב הילד או המבוגר ולכן זהו דבר הכרחי לאתר את בעיית הראייה ולטפל בה בהתאם.

 תגיות המאמר: עדשות צילינדר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד גרינברג

מאת: דוד גרינברגעזרה והתנדבות09/06/131929 צפיות
נהוג לומר שהנוער של ימנו חסר ערכם ושכל מה שהוא עושה זה לשבת שעות מול המחשב או הטלויזיה. אז תתפלאו מסתבר שיש גם נוער אחר, מסתבר שבני הנוער צמאים למדריך ולדרך וכשיש מי שמנחה הם מתגייסים יוזמים ותורמים מעצמם - תוכנית סח"י - היא יוזמה התנדבותית עבור בני נוער - שתורמים ועושים למען הקהילה והחברה בישראל

מאת: דוד גרינברגבר ובת מצווה17/03/131390 צפיות
בר המצווה הוא אירוע בלתי נשכח בחיי כולנו. המשפחה כולה נרגשת לקראת האירוע, חודשים רבים חושבים ומתכננים איך להפיק אירוע בר מצווה בלתי נשכח. המאמר שלפניכם יתן לכם את עשרת האטרקציות המובילות לאירועי בר מצווה

מאת: דוד גרינברגבניין ואחזקה - כללי15/09/111408 צפיות
מהי עלות וועד בית, מהי עלות הארנונה עבור שטח הדירה וכדומה. יכול להיות שתגלו שהעלות השוטפת, יחד עם תשלומי משכנתא, הינה גבוהה מידי לטעמכם ותחליטו למצוא דירה בעלויות נמוכות יותר.

מאת: דוד גרינברגפסקי דין29/08/111371 צפיות
לא אחת מבקש מבוטח מקופת החולים שלו לקבל טיפול רפואי מסוים וזו מסרבת. בבואנו לבחון את זכאותו של מטופל לקבלת טיפול רפואי זה או אחר, עלינו לבחון את תכליתו של חוק ביטוח בריאות ממלכתי, ועל מעמדה של קופת החולים לאור תכליות אלו. על כל אלו עמד בית המשפט בע"ע 1091/00 שטרית – קופת חולים מאוחדת (ניתן ביום: 21.09.2000).

מאת: דוד גרינברגפסקי דין29/08/111550 צפיות
מבוטח אשר מבקש לקבל טיפול שאינו כלול בסל הבריאות, מופנה לוועדת החריגים. הפסיקה קבעה כי על ועדת החריגים לקיים דיון לאור כללי הצדק הטבעי של המשפט המנהלי. כיצד הדבר בא לידי ביטוי בפועל? שאלה זו נדונה בע"ע 1091/00 שטרית – קופת חולים מאוחדת (ניתן ביום: 21.09.2000).

מאת: דוד גרינברגשיפוצים04/07/111674 צפיות
הסיבה העיקרית לכך הינה העלויות הנמוכות בהחלט בהשוואה לעלויות של דירות מכל פרויקט נדלן קיים כיום. אומנם אל עלויות אלה יש להוסיף את העלות של השיפוצים ולכך יש לשים לב במיוחד, אבל אם נעבוד בצורה חכמה כך גם נקצור פירות ורווח עבור השבחתו של הנכס למכירה אם נהיה מעוניינים בכך בעתיד.

מאת: דוד גרינברגביטוח רכב30/05/111466 צפיות
למרות הכל יהיו כאלה אשר יעדיפו לגשת אל סוכן הביטוח ה"משפחתי" ולבצע ממנו את הרכישה של מוצר ביטוחי זה , בדיוק כמו כל ביטוח אחר שהם רוכשים דרכו בלב שלם , תוך שיקול של שירות אדיב ומעין תחושה של נאמנות לאורך שנים לאותה חברה.

מאמרים נוספים בנושא בריאות העין

מאת: רוני הכהןבריאות העין02/08/181148 צפיות
כאשר ישנה בעיה של ראייה צריכים לדעת לבחור אופטומטריסט בתל אביב שלא רק קרוב אל הבית אלא גם מוכשר אל העבודה.

מאת: רונןבריאות העין06/11/161383 צפיות
פעם היו משקפיים לכל מטרה. היו כאלה לקריאה, היו כאלה לנהיגה והיו ליום יום. מי שהיו לו כמה סוגים של בעיות ראיה נאלצו להחזיק כמה סוגים של משקפיים. כיום יש משקפי מולטיפוקל שניתן לייצר במיוחד לפי הצורך לכל אדם וכך לא צריך להחזיק כמה זוגות משקפיים.

מאת: רוני הכהןבריאות העין13/01/162261 צפיות
כל האלטרנטיבות אפשריות ובכל מקרה אפר נכון להיום לטפל ברוב בעיות הראייה במהירות וביעילות רבה על יד הרכבה של משקפי ראייה, הרכבה של עדשות מגע או ביצוע של תיקון ראייה בלייזר.

מאת: ניב אבןבריאות העין31/12/151437 צפיות
ישנן לא מעט חברות אשר מייצרות ומשווקות עדשות מגע מעולות לשימוש של אנשים שזקוקים לתיקון של בעיית ראייה כזו או אחרת. המבחר הרחב מאפשר לבחור את סוג העדשות אשר מותאם בצורה הכי טובה שניתן אל מצב הראייה והצורה של האישון על מנת לקבל את איכות הראייה הכי טובה שאפשר.

מאת: שרון צרפתיבריאות העין30/12/151389 צפיות
כאשר העיניים שלנו סובלות מיובש אנחנו סובלים מתחושות של טשטוש וראייה שאינה יציבה, דבר זה נכון פי כמה עבור אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע אשר מוצאים את עצמם ללא כל יכולת להרכיב את העדשות מכיוון שהתחושה של חוסר הנוחות ממש מתחלפת עם תחושה של כאב ככל שהשעות עם העדשות על עיניים יבשות חולפות להן. מה הפיתרון?

מאת: הכותבבריאות העין08/11/152264 צפיות
מה זה קטרקט? קטרקט הוא תופעת דליחות ועכירות המופיעה בהדרגתיות על עדשת העין ופוגמת כך בתפקוד הראייה. קטרקט מביא לתחושה של חוסר נוחות בעין, כפל ראייה וטשטוש, עם עלייה חדשה במספר עדשות משקפיי הראייה.

מאת: ניב אבןבריאות העין30/07/151461 צפיות
ברבות השנים החלו ליצר עדשות מגע אותן מרכיבים על האישון עצמו אשר מייצרות את תיקון הראיה הנדרש בהרכבה פשוטה ומהירה שאף יכולה להוריד את המספר של העדשות בשל אותה קרבה ישירה עין האישונים. עדשות דיספו מציעות יתרונות רבים ואנחנו רואים כי אנשים רבים בוחרים בהן בתור הפתרון לבעיית הראיה, גם כאשר ישנם ניתוחים לתיקון בעזרת לייזר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica