חפש מאמרים:
שלום אורח
19.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אומנות הפיתוי – מגע מיני כחלק מ-אומנות הפיתוי

לפי סודות הפיתוי, מגע מיני הינו מגע המעורר מינית את בת הזוג באופן ישיר. מגע מיני נגרם כתוצאה של מגע באיברי המין הנשיים, כלומר החזה וכו', וכן כתוצאה מהאנרגיה הגופנית שלנו העוברת דרך מגע לבת הזוג. מגע באברי המין צריך להיעשות ברגישות. את הפטמות יש לעסות במעגלים עדינים של בסיס הפטמה ולשלב צביטות עדינות של הפטמה.

את הווגינה יש לעסות בחלק הקדמי חיצוני (אזור הקליטוריס) בעדינות, ורק בשלב גירוי מתקדם יש לעסות מהר יותר ובאזורים פנימיים יותר - במיוחד באזור שקע עצם האגן הפנימי (נקודת ה G). האנרגיה הגופנית המינית שלנו יכולה לשמש אותנו בכל שלבי אומנות הפיתוי. מדובר במגע שמעצם מהותו מעורר מינית ללא תלות באזור המגע או טיבו. המגע המיני האנרגטי הוא העברה ישירה של אנרגיה מינית. הדרך להעביר אנרגיה מינית לאישה מצריך ייצור אנרגיה מינית בגופינו והעברת אותה אנרגיה דרך המגע לגוף האישה.

על מנת לייצר אנרגיה מינית בגופינו עלינו להיות מגורים מינית ולהיות מסוגלים להרגיש את התחושה המינית מתפשטת בגופינו וזורמת עד הידיים בעוצמה רבה. כשאנו חשים את האנרגיה המינית בידיים עלינו לגעת בבת הזוג ולהרגיש את האנרגיה זורמת אל גופה. אימון בשיטות העברת אנרגיה דוגמת רייקי והילינג עוזרים להגברת התופעה לפי אומנות הפיתוי.

גבר היודע לגעת נהנה מיתרון עצום בהצלחה עם נשים. אנשים העוסקים בעיסוי מקצועי למשל מסוגלים לעיתים להגיע עם נשים למין מלא כמעט בלי לדבר. לדוגמא, חבר טוב שלי העוסק בעיסוי ניגש אל אישה זרה ומניח עליה את יד. האישה בתחילה נרתעת או שואלת "מי אתה?", אך המגע שלו כה נעים לה שהיא בדרך כלל אומרת משהו דוגמת "לא חשוב, כן, עסה לי את הצוואר... אוי זה כל כך טוב... איך אמרת שקוראים לך? אוי..איך אמרתי שקוראים לי? אוי, לא חשוב...אוי רק תמשיך..." והוא אכן ממשיך... זה רק מוכיח שיש הרבה דרכים ל-איך להתחיל עם בחורה.

נסה זאת בבית:

מציאת נקודת ה- G: כשהבחורה שוכבת על הגב, הכנס אצבע לתוך איבר המין שלה ותעשה תנועת "בוא לפה" כך שתשפשף את החלק העליון (לכיוון הבטן). בעומק של כחצי אצבע, אתה תרגיש מרקם מעט יותר מחוספס – ברכותי, הגעת למעיין הנעורים.

כלי המגע וכיצד להשתמש בו בצורה נכונה כדי לפתות נשים

לפי אומנות הפיתוי, חשוב לדעת איך להתקדם במגע עם בחורות בצורה עדינה ונוחה. אם לא תלמד איך לעשות זאת היטב יהיה לך קשה מאוד להתקדם עם כל בחורה שתפגוש - בין אם זה למערכת יחסים רצינית או סטוץ.

משום מה, כשהייתי ילד, קבלתי את הרושם שלא מקובל לגעת באנשים אחרים (ובמיוחד בילדות), אפילו לא תוך כדי משחק. בעיני זה פשוט היה דבר פסול. כמובן שדעתי השתנה כאשר למדתי את סודות הפיתוי

במבט לאחור, מדהים אותי לחשוב על כך שחיי היו נראים שונים לגמרי אילו גדלתי עם הגישה והיכולת להרגיש בנוח עם בחורות ולגעת בהן בקלות כבר מהשלב שבו חשבתי על איך להתחיל עם בחורה.

ככל שהלכתי והתבגרתי, הרגשתי שקיימת ביני לבין המין היפה איזושהי מחיצת זכוכית בלתי נראית. זה פשוט לא היה חלק מתפיסת העולם שלי לגעת בנשים.

אבל למה בכלל צריך לגעת בנשים שאתה רוצה לפתות לפי סודות הפיתוי?

דמיין לעצמך שאתה לומד לנהוג באוטו. עכשיו דמיין לעצמך שאתה לומד להשתמש בכל האפשרויות ברכב חוץ מדבר קטן שנקרא דוושת הגז. ייתכן שיש לך המון ידע כיצד לנהוג באוטו, אבל אם לא תדע איך ללחוץ על הגז, אתה לא תגיע רחוק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121452 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121164 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121383 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112355 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111308 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111140 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112111 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/201206 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172444 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172049 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172115 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161536 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161082 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161790 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica