חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך להתחיל עם בחורה - שימוש נכון בלבוש – חלק א'

זהו חלקו הראשון של המאמר "איך להתחיל עם בחורה – שימוש נכון בלבוש".

אם תסתכלו טוב על מקום עמוס והומה אדם – קניון, באר, אוניברסיטה אתם תשימו לב שרוב האנשים משתלבים בסביבה ובאיזשהו מקום "הולכים לאיבוד" ברקע. רוב הגברים לובשים ג'ינס מסוג כלשהו, חולצה מכופתרת או טי שירט וזה פחות או יותר ההופעה הסטנדרטית לגבר. אנו לא רוצים להיות אחד מהם לפי אומנות הפיתוי.

אחת ההמלצות שלי היא ללבוש פריטי לבוש שהם מושכי תשומת לב ויוצרי עניין בשביל לקבל יותר יחס מהסביבה במיוחד במקום כמו באר או מועדון (בהמשך אתן דוגמאות לאיזה פריטי לבוש כדאי ללבוש לפי סודות הפיתוי). אם תלבש פריטים כאלה בנות יסתכלו לעברך יותר, בנים יתנו לך הערות מצחיקות ("מה זה הכובע הזה?") והדבר יאפשר לך לפתח איתן שיחה.

כמו שטווס פורש את נוצותיו ומאותת לטווסות באזור "ראו, אני כאן", כך גם לבוש זה תורם לאפשרות למשוך תשומת לב לפי אומנות הפיתוי. תאר לך באר הומה אדם עם מאות אנשים מה יגרום לבן אדם לבלוט בבאר כזה?

מי שלובש פריטי לבוש כאלה מקרין שיש לו אישיות כיפית, דינמית, שונה וייחודית משאר הגברים. הוא מקרין שיש לו מספיק בטחון בשביל להיות שונה וייחודי. וזאת תכונה שאנו ננסה להדגיש ב-סודות הפיתוי.

מעבר לעובדה שפריטי לבוש כאלה יגרמו לך לבלוט במקום הם יאפשרו לאנשים לפתוח איתך שיחה בקלות (עדיין חושב על איך להתחיל עם בחורה? תן לה להתחיל איתך!). בוא ניקח דוגמה פשוטה של בחור שלובש כובע למסיבה - זוהי דרך מצוינת להקל על הסובבים איתך לפתוח איתך בשיחה קלילה ומהנה. כך אם בחורה תהיה מעוניינת בך תהיה לה הזדמנות לבוא ולדבר איתך על ידי הערה לגבי הלבוש שלך. הרי בחורה כמעט ואף פעם לא תתחיל עם גבר (זה נוגד את המוסכמות החברתיות וזה דורש המון ביטחון עצמי ואומץ, מה שאין להרבה בחורות). כמובן שזה מבליט אותך על רקע שאר הגברים וגורם לנשים להבחין בך בשלב מוקדם בערב.

לפי אומנות הפיתוי, מי שלובש פריטי לבוש כאלה נחשף ללחץ חברתי מהסביבה. ברגע שאתה לא מגיב ללחץ שמגיע מהסביבה אתה מפגין בעצם שאתה רגיל ללחץ חברתי. למה הדבר דומה? הדבר דומה לסלבריטי שמגיע לבאר וכולם מסתכלים לעברו והוא לא מגיב ליחס הזה. בעצם הוא משדר שהוא רגיל לקבל יחס כזה מהסביבה כי זה קורה לו כל הזמן.

לכן, אם אתה תלבש פריט יוצא דופן ותרגיש נוח עם עצם העובדה שאתה לובש פריט לבוש כזה, אתה משדר בעצם שאתה רגיל לקבל יחס יוצא דופן מהסביבה וזה מעיד עליך שאתה אדם פופולארי באופן טבעי ומעל לכל זה יוצר משיכה ברמה לא מודעת בקרב הנשים – זהו אחד מ-סודות הפיתוי.

נשים מגיבות בצורה לא מודעת ללבוש ייחודי כזה. כמו שאתה מגיב לבחורה ששמה ג'ינס צמוד או מחשוף, כך גם אישה מגיבה באופן לא מודע לגבר שהסביבה בוחנת אותו והוא לא מתרגש מזה. נשים מודעות היטב לעובדה זו. לכן נשים שמות פריטים בולטים. ישנם נשים שילבשו בגדים שיחשפו קעקועים שיש להן בגוף, נשים אחרות ילבשו עגילים יוצאי דופן, ישימו טבעות או בגדים מיוחדים.

מעבר לזה לבוש הרבה פעמים מעיד על הסטאטוס החברתי שלך ואפילו על הערך המיני שלך. גבר עם הופעה מוחצנת ושונה מפגין את הגבריות שלו. יש מחקר פסיכולוגי שמצא שיש קשר בין לבוש בולט לבין המיניות והביטחון העצמי של הבן אדם. לפי המחקר, ככל שאדם הוא מיני יותר, בטוח בעצמו ובמיניות שלו, כך הוא ילבש בגדים שונים יותר ומיוחדים יותר משאר האנשים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121451 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121163 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121383 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112355 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111308 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111140 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112110 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/201185 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172437 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172041 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172108 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161527 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161074 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161783 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica