חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך להתחיל עם בחורה - הסוד להצלחה במגע בתקשורת עם נשים

מה אנשים רוצים? הם רוצים ליהנות, להתחבר עם אחרים, להקשיב, להרגיש שמקשיבים להם, ולהרגיש טוב. מגע הוא חלק גדול של יצירת הרגשות החיוביים הללו. אם חסר מגע, אז אנשים ירגישו שמשהו חסר, אבל הם לא ידעו מה בדיוק. חשוב במיוחד לזכור זאת כאשר מתחילים ללמוד איך להתחיל עם בחורה.

כשאתה ניגש לבחורה, אתה צריך לראות אותה כמישהי מגניבה וכיפית, אדם שאותו תשמח להכיר, כך לפי אומנות הפיתוי. לדוגמא, אני מכיר אומן פיתוי שמדמיין בזמן שהוא ניגש לבחורה שהוא בעצם ניגש לדבר עם אחותו הקטנה, וכך נמנע ממנו הרבה מהלחץ של ההתחלה.

למזלנו, דווקא בישראל, מגע הוא חלק מקובל בתקשורת הבין אישית. אנשים בארץ רגילים לגעת אחד בשני בזמן שהם מדברים. יש ארצות בהן יש לאנשים מחסומים שמגנים על המרחב האישי שלהם. ישראל היא מדינה שיחסית קל בה לתרגל את סודות הפיתוי הקשורים למגע.

8 טיפים פשוטים לפתח כישורי מגע

תתאמן על נשים שאתה כבר מכיר. תתאמן בלגעת באנשים תוך כדי תקשורת מבלי שאתה מסתכל עליהן. אפשר גם לתקשר עם בחורות שאתה לא באמת מעוניין בהן, אבל בצורה אחרת, אפלטונית או ידידותית - יעזור מאד ללמוד איך להתחיל עם בחורה.

קח שיעורים בסלסה, או כל פעילות אחרת שמעודדת מגע. סלסה זאת דרך מעולה כי היא עוזרת לך להתרגל לנגיעות והובלת נשים.

תיצור לעצמך אופי של בן אדם שאוהב לגעת על ידי אימון חוזר ומתמיד במגע כל פעם מחדש כשאתה בתקשורת עם אנשים. גם על אומנות הפיתוי צריך לעבוד.

תתאמן על ידידות! זו טכניקה ממש פשוטה וטובה לשפר את המגע עם נשים. בכל פעם שאתה נפגש עם ידידה, נסה לשלב מגע תוך כדי שיחה. זה דורש ביצים, אבל אם יש לך מזל וידידה שלך תסכים לכך, תוכל ללמוד הרבה ומהר.

תתחיל לגעת בכולם. תהיה בן אדם שנוטה לגעת. זה מי שאתה - אתה בן אדם שנוגע באחרים.

תבקש מחבר שישים לב אליך בזמן שאתה עושה מגע עם קבוצה של אנשים. לאחר מכן, תבקש מחבר שלך משוב על האינטראקציה כדי ללמוד ולהשתפר. זהו אחד מסודות הפיתוי המרכזיים!

כשאתה מדבר עם מישהי בבאר רועש, תמשוך אותה יותר קרוב אלייך. תתאמן על זה.

אם יש לך טכניקות משלך לדבר עם בחורות נסה לשלב לתוך הטכניקות הללו מגע.

סוגים שונים של מגע שאפשר להשתמש בהם בפיק-אפ

יש אינספור דברים שאתה יכול לעשות כשלומדים איך להתחיל עם בחורה. הנה כמה מהם:

לנעוץ אצבע בגישה קלילה כאילו תוך כדי משחק.

לתת כיף (high 5).

דחיפה קלה

ליטוף כיפי

לחיצת יד עם הזרת

לחיצות יד משונות

ליטוף פרקי יד

לדחוף אותה עם אגן הירכיים

לדחוף אותה עם הכתף

לגעת בה אגרוף עם אגרוף

לגעת בצד הגוף שלה בזמן שאתה מדבר

חיבוקים

משיכת שער

להריח

היאבקות אגודלים

נגיעות בחלק האחורי של הצוואר

תמשוך את השער מאחורי האוזן – זה משדר שאתה מרגיש בנוח אתה

טכניקות מתקדמות של מגע

כשאתה נוגע בה לפני שאתה אפילו מדבר אתה, זה מזרז את כל התהליך כי אתה מיד מבדל את עצמך מכל שאר האנשים. בהמשך תוכל להגביר את התכיפות ולגוון את הצורה שאתה נוגע בה (בזמן שאתה מדבר איתה): תן כיף, תנעץ אצבע, קריאה בכף היד, תסובב אותה וכו'.

דמיין את המצב הבא: לפני שאתה אפילו אומר מילה אחת, תפתח קבוצה של בנות כשאתה ניגש מאחורה ואתה שם יד על הכתף של מישהי בקבוצה. ככה, תסובב את כולן.

אבל תיזהרו!! יש לעשות זאת בעדינות רבה. הידיים שלך חייבות להיות חמות, עדינות וחזקות. זה משהו שאנחנו מלמדים בסדנאות שלנו. באמצעות טכניקות המגע, אתה משדר מסר שאתה חזק, אתה מרגיש בנוח עם עצמך, ואתה משדר את כל הסימנים הנכונים עוד לפני שאתה מדבר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121451 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121163 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121383 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112355 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111308 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111140 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112110 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/201185 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172437 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172041 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172108 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161527 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161074 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161783 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica