חפש מאמרים:
שלום אורח
01.03.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיסות לתאילנד וחיות חובה לקרא

מאת: מישל ארנסטחיות בר11/02/201110157 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הנחש הוא נחשב לאויב האדם משחר ימי אדם וחווה. אלא שהנחש הוא עוד חיה שמבלה את חייה בטבע,פרט לכמה נחשים שאנשים פרטיים, שמתייחסים אליהם כאל חיית מחמד והפכו אותם לאסירים בכלובי זכוכית , תופעה זו ידועה במיוחד בארצות המזרח הרחוק.הנחש הוא אחד מבעלי החיים הנחשב לחיה פרה היסטורית בת יותר ממאה מיליון שנה, זוהי אבולוציה של לטאה שאיבדה במהלך מיליוני שנים את רגליה, וכהשלמת המהפך עברה שינוי משמעותי בגולגולת באזור הלסת התחתונה, כך שתוכל להמשיך לחיות ללא רגליים. הנחש נפוץ בכל יבשות וימים בעולם, זהו יצור שחי בימי זוהרם של הדינוזאורים, עבר את כל תהפוכות מזג האויר העולמי, שינויים טופוגרפיים ואקלימים למיניהם וכמובן שינוי הציביליזציה ובכל זאת יש אלפי סוגי נחשים שהגדרתם היא לטאה ללא רגליים.

נחשים בהודו

הנחש חי על העצים, על היבשה ובים, לא ידוע על נחשים מעופפים פרט לבני אדם !!הנחשים הם חיות שקטות, פרט לנחש אחד שמרעיש בזנבו ומתריע לכולם שאסור להתקרב אליו.לפניכם סקירה קצרה ובלתי מדעית.אתחיל בכך : הנחש שהוא חיה פרה היסטורית, קצת דומה לתנין.שני נחשים מתכרבלים אחד עם השנייה, לנחש הזכר יש איבר מין כפול, ובמהלך ההזדווגות חומר הרביה עובר אל גוף הנקבה ונוצרות ביצים. את הביצים הנקבה טומנת בחול עד לבקיעתם ומאותו הרגע הם לעצמם. ככול שחיה זו נחשבת לפרימיטיבית לידיעתכם אם היה צורך לתרגם את הנחש לכלים אז ככה :צינור גמיש וחזק מאוד בעל יכולת פיתול מדהימה מעולה. מעבדת סמים מסוכנים בעלת כושר ייצור סם מהחזקים בעולם. מעבדה לניתוח מולקולות זעירות שנמצאות באויר. כלי ראיה ביום. כלי לראיית לילה. כושר בליעת עצמים לפעמים פי 5 יותר מגודלו.אומנם הנחש איננו שומע כי אינו מצויד באוזניים אבל מצויד בכלים מעולים להשרדותו.

1 : הנחש אינו עוצם את עינו לרגע אין עפעפיים וכך בהמתינו קפוא על מקומו אינך רואה מצמוץ עיניים כמו רוב חיות הקרקע שאנו מכירים.

2 : כושר הסואה של הנחש מדהים יש נחשים שרק אם תדרוך עליו תדע שיש על האדמה נחש.

3 : לנחש יש ראיית אינפרא אדום, וזה אומר, שראיתו טובה מאוד גם בחושך מוחלט ללא שבריר אור. ראיה בעזרת קרני אינפרא היא האפשרות לראות פליטת חום מהחיות שבסביבה.

4 : לשונו של הנחש היא אחד מהכלים החשובים ביותר, הנחש משרבב את לשונו המפוצלת אל האויר, ובהחזירו אותה אל פיו הוא יודע מה יש בסביבתו, חלקיקי הריח מדווחים לו על כל הסביבה.

5 : מסביב לפיו יש לנחש נקבוביות בעלות סוג של חוש ריח, לפי הנתונים שהן מעבירות אל המוח הנחש יודה את מצב בריאותושל הקורבן לעתיד, וכך הוא ממשיך את מלאכת הציד שלו.

6 : שיניו הקדמיות של הנחש שבעבר הרחוק היו בעומק הפה ובמרוצת האבולוציה עברו קדימה, הן לא שיני נגיסה אלא מזרקי ארס, כך שהנחש בהתקפתו המהירה מחדיר את שיניו אל גוף הקורבן מזריק ארס ונסוג.

7 : לארס המוזרק שני תפקידים : 1 שיתוקו של הקרבן שלא יספיק לברוח. 2 לפעמים עובר זמן בין הנשיכה לאכילת החיה הניצודה, תפקידו השני של הארס הוא להתחיל בתהליך עיקולו של הקרבן.

8 : למרבית הנחשים אין פתח צואה, את שאריות המזון הבלתי מעוקל הוא מקיא, זה ניצול מלא של מה שנבלע אל ביטנו.

9 : ישנם סוגי נחשים ארוכים וחזקים שאין ברשותם שיני ארס אבל, הם כל כך גדולים וחזקים אלו הם נחשי החנק, הנחשים מלפפים עצמם סביב גופו של הקורבן, עם כל נשיפת אויר הם מהדקים את הלחיצה על צלעותיו עד שהחיה שניצודה מפסיקה לנשום.

10 : חלק מנחשי הקוברה הם הקוברה היורקת, סוג זה בהרגישו סכנה יודע היכן העיניים המאימות ויורק יריקה מדויקת אל העיניים. הארס מסוגל לעוור כמעט כל עין.

11 : לחלק מהנחשים הארסיים יש ארס כל כך חזק שיכולות להמית סוס עם טיפה אחת, טיפה זו מספיקה לחסל 10 בני אדם. 12 : תנועתו של הנחש היא כל כך שקטה שתנועתו איננה ניתנת לשמיעה גם באמצעים מיוחדים ואוזניים ענקיות.

13 : לנחש יכולת חיסכון באנרגיה בצורה מדהימה, כך יכול הוא לחוית ללא השפעה כחצי שנה נראה אותכם.

14 : הסבלנות משלמת, הנחש רובץ מלופף על קרקעית היער חודשים ארוכים עד שאיזה קרבן יעבור במקום, כושר הזינוק ומהירותו לא משאירים שום סיכויי חיים לקורבנות.

בהודו ובתאילנד קיימים כבר מאות שנים מאלפי נחשים שנראה כאילו הם גורמים לנחש לנוע על פי צליל החליל אך בעצם הנחש הוא חירש והתנועות שלו הם לפי תנועות החליל, ההודים מאמינים שהנחש מביא מזל ולאחרונה נערכה בהודו חתונה בין אישה לנחש קוברה.

נחש קוברה

הכותב תפס בידיו נחשים ארסיים, והיה שולח אותם לגן הזאולוגי של אוניברסיטת תל אביב לצורכי מחקר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתרים עם תמונות

http://www.2uk.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מישל ארנסט

מאת: מישל ארנסטטיולים בחו"ל23/09/111758 צפיות
ברלין היא אחת הערים הגדולות והחשובות באירופה ובגרמניה במיוחד.

מאת: מישל ארנסטתיירות ונופש - כללי19/09/111587 צפיות
גרמניה היא אחת המדינות העשירות ביותר בעולם, מיקומה במרכז אירופה מקנה לה מגוון אפשרויות בכל תחומי החיים. החל מאומנות תרבות, ספורט, סרטים, תיאטרון, ותיירות מיוחדת לכל אחד מהנושאים האלו. עריה הגדולות והיפות של גרמניה מזמינות מיליוני תיירים בשנה, ומאז נפילת החומה בשנת 1990 הביטחון הוא דבר שיגרתי, והחל ביסוסה של גרמניה כמעצמת על בכל התחומים.

מאת: מישל ארנסטמיניות ובריאות מינית15/04/115060 צפיות
בסיומו של יום טיול עם הקבוצה שלי על האי פוקט בתאילנד, אחרי מקלחת מנוחה וארוחת ערב שכללה אוכל רגיל שאנחנו אוכלים בישראל, וזה אומר שניצל וסרטנים מעובדים עם סלט ירקות, שיצאה לי הנשמה כדי לקבל אותו במלון כי בתאילנד אין בלקסיקון סלט ערבי קצוץ דק עם שמיר ופטרוזיליה.

מאת: מישל ארנסטיהדות27/02/112046 צפיות
עד המאה העשרים בתאילנד לא הייתה קיימת אוכלוסיה יהודית למרות שברחבי אסיה התגוררו יהודים משחר ההיסטוריה

מאת: מישל ארנסטטיולים בחו"ל27/02/111984 צפיות
מחוז טראט הוא המחוז הדרומי ביותר בחלק המזרחי של תאילנד, המחוז שוכן על החוף המזרחי ביותר של מפרץ תאילנד, לטראט יש גבול עם קמבודיה, המעבר הוא גבול מסודר וחוקי כמובן עם תשלומים נאים עבור המעבר והחתמת הדרכונים.

מאת: מישל ארנסטספורט ימי 27/02/112262 צפיות
אם חשבתם פעם על חווית הצלילה הרי שלפניכם שיא השיאים של תענוגות הצלילה, מכל קצווי תבל מגיעים לתאילנד לבצע צלילות.

מאת: מישל ארנסטטיולים בחו"ל27/02/112135 צפיות
אני כבר בחרתי לטייל בתאילנד כיעד שלי לטיול ועכשיו אני בשלב של מה שנקרא סיכומים, רשימת הנאות, המלצות למטיילים, סיכום הוצאות, החלטות והיכן להמשיך.

מאמרים נוספים בנושא חיות בר

מאת: ליאורחיות בר09/03/149690 צפיות
עטלפים הם היונקים המעופפים היחידים שקיימים, וישנם שני סוגים עיקריים של עטלפים: עטלפים שהם אוכלי פירות, עטלפים שהם אוכלי חרקים. אורך חייהם של עטלפים הוא כ-20 שנה.

מאת: משה יוריחיות בר02/12/1215009 צפיות
בפרסום זה בחרתי לחלוק עימכם קוראיי אפילו עם במעט מהמחשבות וההתלבטויות אשר היו לי כשהייתי צריך להחליט ולשכור צלם מיומן ביולי האחרון לבר מצווה של בני. הנני בטוח שעבור חלק מהקוראים היו אותן התלבטויות שהעסיקו אותי ועבור רוב הקוראים עדיין יהיו. תהיות פשוטות כ: כיצד להחליט ואולי מה צריך לבדוק - הסיבה העלתי עבורכם מספר נקודות להתחיל איתן:

מאת: נטלי הרוש חיות בר10/10/128793 צפיות
גם לך יש חלום של חיית מחמד משלך? אין ספק כי מדובר בכיף גדול וסיפוק עצום. מה חשוב לדעת לפני שמאמצים חיית מחמד חדשה?

מאת: רחליחיות בר11/06/128755 צפיות
הרחקת עטלפים מיועדת לכל מי שרוצה להרחיק עטלפים מאזור מסוים, יהיה זה אזור מגורים או אזור ציבורי או אפילו אזורי חקלאות. בעוד הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על הרחקת עטלפים אנחנו חושבים על ריסוס והדברה של עטלפים

מאת: רחליחיות בר28/02/129954 צפיות
בין אם אתם גרים בבית משותף ובין אם אתם גרים בבית פרטי ובמיוחד אם אתם גרים בעיר, חתולים וכנופיות של חתולי רחוב הם חזיון נפוץ. חתולים מגיעים לאזורים בהם נמצאים פחי אשפה, נכנסים לתוכם, מפזרים את הזבל ובכך גורמים למפגע בריאותי וסביבתי.

מאת: רחליחיות בר20/02/129245 צפיות
בין אם אתם גרים בבית משותף ובין אם אתם גרים בבית פרטי ובמיוחד אם אתם גרים בעיר, חתולים וכנופיות של חתולי רחוב הם חזיון נפוץ. חתולים מגיעים לאזורים בהם נמצאים פחי אשפה, נכנסים לתוכם, מפזרים את הזבל ובכך גורמים למפגע בריאותי וסביבתי

מאת: שירי פלגחיות בר21/03/119518 צפיות
אנשים רבים רוצים איזה שטח אדמה קטן כדי שיוכלו לרכוש איזה סוס ולצאת איתו לרכיבה באזור. אך אהבת סוסים ופנטזיית רכיבה עליהם לא מספיק בשביל להחזיק סוס. רוב האנשים חסרים את המידע הרלבנטי הנוגע לגידול סוסים. פעמים רבות, המידע שלהם מתבסס על איזה חלום רומנטי על רכיבה על סוסים., משהו שהם ראו בסרטים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica