חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לעשות קריאה קרה וללמוד איך להתחיל עם בחורה – חלק א

זהו חלקו הראשון של המאמר בנושא כיצד לעשות קריאה קרה וללמוד איך להתחיל עם בחורה.

אמיתות כלליות – ישנם דברים כללים אשר משותפים לרוב הנשים מעצם היותן נשים. אלו עובדות קטנות שנכונות כמעט לגבי כל בחורה (אתה תלמד להשתמש בזה לפי אומנות הפיתוי). החוכמה היא לא להגיד את הדברים הבאים בצורה פשוטה אלא לומר זאת בצורה קצת מיסטית או מסתורית. למשל:

"בגלל שאת מזל שור, את בטח יוצאת להמון דייטים אבל מאבדת עניין בבחורים מהר" (נכון במיוחד אם הבחורה מושכת מאוד, אך לפי סודות הפיתוי, ניתן לומר זאת לכל אחת.).

"למדתי קריאה בתווי פנים, מתווי הפנים שלך ניתן לראות שאת מסוג הבחורות שיש להן נטייה לצאת עם גברים שלא מתאימים להן, למרות שאת מחפשת קשר רציני".

"לפי קו החיים שלך בכף היד, ניתן לראות שמה שמנחה אותך במערכות יחסים זה הרגש שלך שמנצח את ההיגיון. אם את פוגשת מישהו חדש ונמשכת אליו, למרות שאת יודעת שהוא לא מתאים לך את בכל זאת תצאי איתו. אצלך הרגש גובר על ההיגיון כשזה נוגע לדברים של הלב".

דברים חיוביים – "אפקט פורר" הוא אפקט פסיכולוגי מוכר בפסיכולוגיה חברתית. ב-אומנות הפיתוי יש שימוש רב באפקט זה. אפקט פורר טוען שרוב האנשים יסכימו לדברים חיוביים שיאמרו עליהם, גם אם הדברים הם כלליים מאוד ונכונים לגבי המון אנשים. בניסוי קלאסי בפסיכולוגיה חברתית חילקו שאלונים לקבוצה של אנשים. לאחר שהם מילאו את השאלונים הציגו להם את התיאור הבא על האישיות שלהם (חשוב לציין שהתיאור לא היה באמת קשור לשאלונים שהם מילאו, אלא כולם קיבלו את אותו התיאור. גם אתה תלמד להשתמש באפקט פורר בהתאמה ל-סודות הפיתוי):

"יש לך צורך שאנשים אחרים יאהבו ויעריצו אותך, אך אתה נוטה להיות ביקורתי ביחס לעצמך. למרות שיש לך כמה חולשות אנושיות, אתה מסוגל בדרך כלל לפצות עליהן. יש לך יכולות רבות שאינך עושה בהן שימוש ושלא ניצלת לתועלת. למרות שכלפי חוץ אתה נראה בעל משמעת ושליטה עצמית, בתוכך אתה נוטה להיות מודאג וחסר ביטחון. לעתים יש לך ספקות אם עשית את ההחלטות הנכונות או את הדבר הנכון. אתה מעדיף מידה של שינוי וגיוון, ומאבד סיפוק כאשר ישנן הגבלות ואיסורים על פעולתך. אתה גם מתגאה ביכולתך לחשוב באופן עצמאי, ואינך מקבל את הצהרותיהם של אנשים אחרים בלי שתינתנה לך הוכחות מספקות. למרות זאת, גילית כי לפעמים לא כדאי להיות גלוי מדי בפני אחרים. לעתים, אתה מתנהג באופן מוחצן וחברותי ומפגין חיבה לאחרים, אך במקרים אחרים אתה מופנם, מהוסס ומרוחק. חלק משאיפותיך נוטות להיות לא מציאותיות". ניתן להשתמש בזה כדי ללמוד איך להתחיל עם בחורה.

נסו לשלוח חלק מהטקסט הנ"ל לבחורה באתר היכרויות, אך צרפו זאת עם הסיבה שגרמה לכם לחשוב דברים אלו. לדוגמא: "למדתי קורס של קריאה בתווי פנים, ולפי תווי הפנים שלך אפשר לדעת שלעיתים יש לך ספקות אם עשית את ההחלטות הנכונות או את הדבר הנכון. את מעדיפה מידה של שינוי וגיוון, ומאבדת סיפוק כאשר ישנן הגבלות ואיסורים על פעולתך".

ישנן המון דוגמאות לשימוש מוצלח ב"אפקט פורר" בשביל ליצור אצל בחורה את הרושם שאתה יודע משהו על האישיות שלה:

"את טיפוס שבדרך כלל יודע מה הוא רוצה ותעשי מאמץ בשביל להשיג את זה".

ניתן לדמות זאת למגדת עתידות אשר מגיע אליה אדם והיא אומרת לו את הדברים אותם הוא רוצה לשמוע. אנחנו נעשה שימוש רב הטכניקות האלה כדי ללמוד איך להתחיל עם בחורה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121453 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121164 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121385 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112358 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111309 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111142 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112115 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/201222 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172446 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172053 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172120 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161538 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161085 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161790 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica