חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשורת לא-מילולית כשאתה פותח שיחה בדרך לשלב ה-פיתוי - חלק א

זהו חלקו הראשון של המאמר על איך להגיע לשלב ה-פיתוי בעזרת תקשורת לא מילולית.

קשר עין – האלמנט הראשון והחשוב ביותר ב-אומנות הפיתוי. חשוב להקפיד להסתכל לבחורה בעיניים כשאתה פותח איתה שיחה ולא להוריד מבט תוך כדי השיחה. אם הבחורה לא מסתכלת לך בעיניים כשאתה פותח איתה שיחה אתה יכול להעיר את תשומת לבה לעובדה הזאת ("אני רגיל שאנשים מתסכלים לי בעיניים כשהם מדברים איתי, אני מבקש ממך להביט לי בעיניים כשאת מדברת איתי") תזכור, זהו חלק קריטי מ-סודות הפיתוי. מבט ישיר בעיניים מראה על ביטחון עצמי רב ועל דימיננטיות, אל תוותר עליו! פעם אפילו הייתי משתמש במבט בלבד כפתיח. הייתי פשוט מביט לבחורה בעיניים בביטחון רב ועם חיוך קל על שפתי. פעמים רבות זה גרם לבחורה להסמיק ולהתחיל לדבר איתי ובכך הבאתי את עצמי מהר יותר לשלב פיתוי הבחורה.

טון דיבור – טון הדיבור שלנו מעיד המון על האישיות שלנו ועלינו כבני אדם, במיוחד לפי אומנות הפיתוי. בחורה יכולה להרגיש באופן אוטומטי אם אתה מתרגש כשאתה מדבר איתה לפי הטון דיבור שלך. לכן, חשוב מאוד להקפיד על טון הדיבור שלך לאורך כל השיחה ובמיוחד כשאתה פותח את השיחה. דגשים לטון דיבור לפי סודות הפיתוי:
א. קצב הדיבור – שים לב שאתה לא מדבר מהר מדי כשאתה מתחיל לדבר עם בחורה. חלק מהגברים נלחצים כשהם מתחילים שיחה עם בחורה ולכן יש להם נטייה לדבר מהר בשביל "לא להפריע" לבחורה יותר מדי. מומלץ לאמץ קצב דיבור איטי עם חיתוך ברור בין מילה למילה. אני זוכר אפילו מקרה ממש מצחיק שקרה לי בפעם הראשונה שהתחלתי עם בחורה. התרגשתי כל כך שדיברתי ממש מהר וגימגמתי המון. התגובה של הבחורה הייתה "ואוו אתה יכול להתחרות באמינם עם מהירות הדיבור הזאת.." מה שכתובן לא יביא אותך לשלב פיתוי הבחורה. לעומת זאת, אחרי שתירגלתי את טון הדיבור שלי, אני זוכה לתגובות בסגנון "ניסית להיות מגיש חדשות ברדיו? יש לך קול ממש ברור".
ב. עוצמת הדיבור – גברים נוטים להנמיך את טון הדיבור כשהם מתחילים לדבר עם בחורה, במיוחד בהתחלה, מה שמהווה טעות לפי אומנות הפיתוי. מומלץ לדבר בעוצמה בינונית ולא לדבר חלש. אם אתה נמצא בסביבה רועשות (באר, מועדון) מומלץ אפילו לדבר חזק יותר מהרגיל בשביל לאפשר לבחורה לשמוע אותך. גברים שמדברים בקול גבוה לא מפחידים נשים, דווקא גברים שמדברים חלש מדי מפחידים נשים (תחשוב טוב למה – האמת שזה מעיד על הרבה דברים לא טובים כמו הערכה עצמית נמוכה ועוד כל מיני דברים לא נחמדים כאלה שאתה לא רוצה להראות לפי סודות הפיתוי).

שפת הגוף – על שפת הגוף נדבר לעומק בפרק נפרד. יחד עם זאת בפתיחה יש המון משקל לדרך בה אתה מציב את הגוף שלך. חשוב מאוד לא לעמוד קרוב מדי לבחורה, אך מצד שני חשוב להקפיד לא לעמוד רחוק מדי כי ככה אתה משדר לבחורה שאתה מפחד ממנה. בנוסף, חשוב לא לרכון לעבר הבחורה או להתכופף לעברה בשום אופן, זה מראה על כך שאתה נכנס למציאות שלה ושאתה מתאמץ בשבילה, ולא להפך, במיוחד אם אתה בסביבה רועשת כמו באר או מועדון שם גברים נוטים לעשות זאת (ראה תמונות של שפת הגוף).

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121451 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121163 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121383 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112355 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111308 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111140 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112110 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/201185 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172437 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172041 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172108 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161527 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161074 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161783 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica