חפש מאמרים:
שלום אורח
16.01.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עיצוב אתרים או תכנות?

מאת: אביב יועציםעיצוב אתרים18/02/2011674 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מקצוע התכנות הוא מכובד, מבוקש, ויש לו פוטנציאל למשרה נחשקת ומשכורת יפה. מתכנת מתחיל ללא ניסיון, עם תואר ראשון, עשוי להתחיל בשכר "רעב" של 8,000-10,000 ש"ח .תוך שנתיים שלוש הוא יכול להתקדם לאט למשכורת יפה מאוד, אם הוא מנתב את הקריירה שלו נכון, ומכוון לשפות התכנות ה"חמות" בשוק. לעומת זאת, האדם שעובד לצידו במחלקת עיצוב אתרים מרוויח שכר שהוא הרבה פחות אטרקטיבי. הרבה פעמים השכר של גרפיקאי במחלקת עיצוב אתרים הוא פשוט מחפיר.

בשוק יש שפע של גרפיקאים שמסתובבים בחוץ ורעבים למשרת עיצוב אתרים גם במשכורת מינימום. לעיתים אנחנו, המעצבים, עובדים בחברת עיצוב אתרים שנותנת לנו הרגשה שהיא עושה לנו טובה שהיא בכלל מעסיקה אותנו. תמיד יהיה איזה גרפיקאי מתחיל בחוץ, רעב לניסיון, שיהיה מוכן לקחת את הג'וב שלנו במחלקת עיצוב אתרים תמורת 4000 ₪.

עיצוב אתרים זה מקצוע נפלא, יצירתי, מלא השראה. כך חושבים כל המעצבים, עד שהם מגיעים למשרד עיצוב אתרים. במיוחד אם זה משרד עיצוב אתרים קטן וכעור שהוא המקבילה הגרוטסקית של אחיו, משרדי הפרסום הנוצצים והגדולים. כל ההתחלות קשות, ובתור מעצב מתחיל וחסר ניסיון שנופל על משרד "קקמייקה", יכולים לדחוס אותך בחדר של 16 מ"ר בלי חלון, עם עוד ארבעה מעצבים. יכולים להושיב אותך בשירותים. אל תצפה שיהיה במשרד מיקרוגל. או מקרר. או חלב. או נייר טואלט. מובן שסביבת עבודה מדכדכת, כעורה ומחניקה, כשמטר לידך יושב הבוס שלך ורודה בך, היא לא בדיוק אחד מהזרזים של יצירתיות, ולא של השראה אמנותית. מעצב כזה עשוי למצוא את עצמו עקר וריק מהשראה, כמו השטיח מקיר לקיר המאובק והסתמי שמרפד את חדרו הקטנטן במשרד.

הרבה פעמים הגרפיקאי המדוכדך העובד בחברת עיצוב אתרים מדכאת נושא את עיניו מעלה וחולם לעבוד במקום אחר, בסביבה אסתטית הולמת... בחברת היי טק שאוחזת במחלקת עיצוב אתרים מרווחת ומעוצבת, עם שכר נאה. הבעיה היא שחברות היי טק עם מחלקת עיצוב אתרים אמנם מציעות תנאים אטרקטיביים וטובים, אבל בתמורה דורשים את נשמתך ואת חייך. תשכח מחיי חברה, חיי פנאי. תשכח מבילויים. תשכח מהכול – כי החיים שלך עכשיו עומדים להיות עבודה, עבודה, עבודה. אתה הולך לבלות תשע-עשר שעות עבודה, לא כולל שעות נוספות, בקושי לראות את משפחתך, להזניח לאט לאט את אשתך, ולאבד את נישואייך. אולי אפילו תתפתה לאיזה רומן מיותר מהצד עם מישהי יפה במשרד הנוצץ, כי עם סביבת עבודה כל כך נחשקת ונעימה, זה פשוט יקרה מעצמו.

 תגיות המאמר: עיצוב אתרים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/16862 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161159 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161002 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16802 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16688 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16646 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16613 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב אתרים

מאת: אליעיצוב אתרים27/12/171285 צפיות
גרפיקאים ומעצבי אתרים נתקלים לא פעם באותה הבעיה – מציאת תמונות מתאימות לעבודה שהם מבצעים ובעיקר תמונות שיש אפשרות חוקית לעשות בהן שימוש מבלי לעבור על חוק זכויות יוצרים בארץ או בעולם. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתמונות יהודיות או בעלות הקשר לישראל.

מאת: רוני הכהןעיצוב אתרים18/10/161011 צפיות
אז איך בדיוק מצליחים לעבור את כל השלבים שכוללים תכנון אתר, עיצוב אתר ובנייה בפועל שלו כולל קידום בצורה טובה? עובדים לפי הכללים הבאים.

מאת: amirdadon90עיצוב אתרים16/08/161598 צפיות
"לא מחליפים סוס מנצח" אומר המשפט, אך משפט קצת מוכר יותר מדבר על כך שתמונה שווה אלף מילים. חברו את שני המשפטים הללו יחד, וקבלו את התובנה כי עם גיבוי של סטודיו מקצועי לעיצוב גראפי, יש ברשותכם את הכלי החזק ביותר - המפגש של המילים, המסר שלכם, עם כוחה של תמונה.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/151929 צפיות
הקמת אתר אינטרנט לעסק עלול להיות מבלבל חיפוש אחר מעצבי אתרים במיוחד בשנת 2015 עם התחרות בעולם הפרסום לעסקים באינטרנט. הבחירה קשה בין כל האפשרויות שיש לעסק חדשלפרסום באינטרנט ולרוב הכל קצת לא ברור במאמר זה אשתדל לסקר כמה שיותר על האפשריות לפרסום עסקים באינטרנט.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/151591 צפיות
קידום אתרים בגוגל והקשר לעיצוב אתרים אז מה הקשר בין קידום אורגני בגוגל לעיצוב אתרים? יש קשר הדוק! עיצוב אתרים על ידי חברות עיצוב אתרים אשר אינן מתחשבות קידום אתרים בגוגל מחוסר ידע כמובן! ואופן קוד האתר אינו מותאם לדרישותיו של מנוע החיפוש גוגל.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/151496 צפיות
שימוש בתבניות מעוצבות זוהי התחלה טובה לכל אתר אל תחשבו שיעצבו לכם אתר מ-0 בתשלום מינימלי רוב האתרים מתחילים בתבנית אך עדיין יש עוד הרבה עבודה במיוחד כשמדובר בתבנית פרימיום בשפה האנגלית מתחילה מלאכת הגיור לעיברית כלומר- תכנות התבנית לעיברית!.

מאת: Gwebsiteעיצוב אתרים21/12/151241 צפיות
מה זה HTML? HTML השפה שדפים האינטרנט נכתבים ב-- למעשה, ה-HTML הוא הקיצור של שפת mark-up היפרטקסט. אבל מה זה אומר? היפר הוא ההפך ליניארי. תוכנות מחשב מיושנות היו בעבר ליניארית - כלומר, יש להם סדר מסוים . אבל עם שפה "היפר" כגון HTML,המשתמש יכול ללכת לכל מקום בדף האינטרנט בכל עת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica