חפש מאמרים:
שלום אורח
22.05.2018
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קלפי אושו

מאת: יוסי גקלפי טארות20/02/20118444 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יצירת קלפי אושו למטרות הגדת עתידות, מדיטציה, או שימוש נאור אחר מושפע בבחירתו של מבנה ודימויים מהחוויות האישיים והאמונות שלו. אכן, אין זה חלקית נוגע בנקודה ? כדי לתת נקודת מבט חדשה לקלפי אושו ? כדי להוסיף את הידע ואת הקול הייחודי של האחד לתקציר, ולקוות שהמידע ינחה וייתן השראה לאחרים ?

אם אנו מקווים לקבל תובנה מטארוט באופן מסוים, אז אולי זה יהיה טוב  לדעת מיהו "המורה" שלנו: מה הניע את היוצר ליצור את חפיסתו ? איזה ידע וניסיון אישי הוא מתכוון ללמד ? מה היוצר מקווה שאנו נוכל להשיג מהרצאתו ? ואולי, הכי חשוב, אילו השפעות עיצבו את נקודת המבט של המעצב ? האם העבודה שיצאה תקפה ? האם ניתן לסמוך עליה?

עם זאת, מטרת מאמר זה איננה לענות על שאלות של תקפות. אלא, מטרתה היא לחקור סדרת השפעות מעניינת למדי שנתנו את חותמן על קלפי אושו וטארוט במהלך שני העשורים האחרונים. אך עם הרבה מזל, אוכל לספק מידע חדש מסוים שיאפשר לכם להסיק את המסקנות המיודעות שלכם לגבי כמה חפיסות ידועות ואהובות היטב.

"ההשפעה" שנידונה כאן יכולה להסתכם במילה אחת: אושו. המילה ככל הנראה מוכרת לרוב נלהבי הטארוט, אך חשיבותה אולי לא כל כך. לכן אתחיל עם קצת מידע רקע. לתמונה מלאה של ארגון אושו, אולי תרצו לבדוק כמה מהקישורים בסוף מאמר זה.

קלף טארוט – קריאה נפשית

לעבור פתיחה בקלפים באמצעות קלפי אושו טארוט יכול להועיל המון. בחיים ישנם מצבים ומכשולים רבים ושונים שאנו חייבים לעבור דרכם. הדרך הנכונה לנקוט בה עשויה לא להיות ברורה כשמש. אף על פי שאתם שולטים בגורלכם בסופו של דבר, פתיחת קלפים טובה באמצעות קלפי טארוט יכולה לעזור להבהיר דברים כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הכי טובה שניתן.

מכרה שלי נהגה לקרוא את הקלפים שלי וזה היה מעולה בגלל שהיא הייתה גרה במורד הרחוב ממני. כאשר הרגשתי שהייתי זקוק לפתיחה בקלפים הייתי הולך ומבקר אותה. למרבה הצער היא עברה וכבר אין לי גישה קלה לקורא בקלפי טארוט.. או לפחות כך חשבתי.

לאחר שחיפשתי ברחבי האינטרנט גיליתי במהרה שהיו אלפי פתיחות בקלפי אושו טארוט באינטרנט. ניסיתי סוגי פתיחות בקלפים שונות. ראשית ניסיתי את פתיחת קלפי הטארוט דרך הטלפון, אך לא רציתי לשלם לפי דקה.

תמיד הרגשתי שהשאלות שלי דחוקות. לאחר מכן ניסיתי כמה פותחים בטארוט שפתחו בקלפים באמצעות תוכנת מסרים מיידית. הפתיחות היו במחיר טוב יותר, אך לא  הייתי מרוצה מכך שהייתי צריך לקבוע פגישה.

לבסוף מה שהרגשתי שהיא הדרך הטובה ביותר לקרוא בה קלפי אושו באינטרנט היא קריאת קלפי טארוט בדואר האלקטרוני עפים כמו בלוני הליום. אין דבר קל יותר מזה. אין פגישות או משהו כדומה. אתם יכולים לשלוח את השאלות שלכם בכל זמן ביום. זה יכול להיות באמצע הלילה. התמחור של הפתיחות הללו משתנה מאתר לאתר. רובם גובים בערך 150 שקל עבור 5 שאלות. זה די יקר, אך שווה בסופו של דבר כי אתם לא צריכים לפתיחה בקלפים שלכם.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נופש בארץ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי ג

מאת: יוסי גקורסים וסדנאות16/10/10765 צפיות
גמול השתלמות , כאשר המורים שלכם יוצאים לשנת שבתון, הם יעברו השתלמויות מכל מיני סוגים תלוי מה הם לומדים.

מאת: יוסי גקניות 20/09/10881 צפיות
משלוחי בלונים זה תמיד נוח, אמנם אתם תשלמו על המשלוח עצמו עד הבית או המשרד, אבל זה שווה את החיסכון בזמן, דלק וכאבי ראש של פקקים בכבישים במקרים שהחברה שמהם אתם מזמינים את כמות הבלונים נמצאים רחוק מכם. כל חברה מספיק גדולה המכבדת את עצמה, יש לה מחירון של משלוחים בכל הארץ, לפי כמויות, תדירות ההזמנה, ועוד..

מאת: יוסי גרפואה משלימה20/09/10799 צפיות
שיטת טיפול הנלמדות ב קורס פרחי באך, ההיכרות הראשונית עם שיטת באך לפיה קיימים אך ורק שלושים ושמונה מצבים שליליים של ה-MIND עלולה להיראות לא מדויקת ונין להעלות על הדעת שלבטח קיימים מצבים נוספים.

מאת: יוסי גבריאות הנפש19/09/10928 צפיות
מומים גופניים נחשבים אף הם לבעיות 'אמיתיות'. אדם שסובל מנכות והאנשים הסובבים אותו, מחליטים בקלות יתרה, כי הנכות הגופנית (עיוורון, כריתת אבר, זיקנה וכו') בתוספת המגבלות הכרוכות בכך, מחסלים לצמיתות את סיכוייו להיות מאושר.

מאת: יוסי גימי הולדת12/09/101235 צפיות
ליצן ליום הולדת, תכנית מעולה להפגת השעמום בימי הולדת לילדים קטנים, שהילדים מאוד אוהבים. תמונות מוצלחות ובעיקר שמחה שלא מפסיקה בבית המארח.

מאת: יוסי גבריאות נשים12/05/10935 צפיות
רפלקסולוגיה מחלות רבות המופעילות באזורי הרחם והשחלות מגיבות היטב על עיסוי הרפלקסים. אחדות מן המחלות הקשות ביותר הן הגידולים ליפיים בשרירים וציסטות, וידועים מקרים רבים שבם התפתחו המחלות ברחם ובשחלות בו בזמן.

מאת: יוסי גרפואה משלימה27/12/091133 צפיות
ערוצי אנרגיה עליהם יש נקודות דיקור ולחיצה שסביבם הרפלקסולוגיה והדיקור הסיני מבוססים. והן פועלות על ערוצי האנרגיה בקווים שונים ברחבי הגוף. ערוצים אלה קרואים מרדיאנים. ופזורים באופן רוחבי בכל הגוף, כולל כפות הרגליים.

מאמרים נוספים בנושא קלפי טארות

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/16689 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/16653 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/15889 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: משה סויסהקלפי טארות26/07/151095 צפיות
כיצד לשאול את קלפי הטארוט שאלה סוגי השאלות שניתן לשאול ואיזה מידע הקבל? רוב האנשים מבקשים לשאול שאלות של כן ולא כשהם עושים קריאה בקלפים אפילו שהם מעונינינים לשאול שאלות ממוקדות יותר. כדי לאפשר לכם לשאול נכון כשתם עושים פתיחה בטארוט ושתתקדמו בטכניקה שלכם, עליכם לקחת כמה דקות כדי לחשוב על שאלתכם לקלפי הטארוט ומה אתם מתכוונים לעשות בתשובה שתקבלו. האם במידע זה תשתמשו לפיתוח הרוחני שלכם? האם במידע הזה לא תשתמשו בכלל ופשוט תמשיכו בחייכם? האם במידע שתקבלו תשתמשו על מנת לפתור את בעיותכם?

מאת: ורד אלהקלפי טארות23/12/137644 צפיות
קלפי טארוט יכולים לעזור לנו במגוון תחומים בחיינו. הם אמנם לא מנבאים את העתיד כפי שטועים לחשוב - אך הם מסייעים לנו לקבל את כל האמיתות לגבי חיינו, להתחבר לעצמנו ולראות את כל ההזדמנויות הנקרות בפנינו. פתיחה בקלפי טארוט היא הזדמנות נהדרת לכל אחד לגלות דברים חדשים על עצמו, ובמיוחד למי שמעוניין לעשות שינוי בחייו. פעמים רבות אנו חושבים ששקללנו היטב את כל הגורמים ובחרנו בהחלטה הנכונה ביותר - ולאחר זמן מה מגלים כי היא הייתה שגויה מיסודה. קלפי טארוט יכולים למנוע את המצבים הללו.

מאת: ורד אלהקלפי טארות23/12/137440 צפיות
קלפי טארוט יכולים לעזור לנו במגוון תחומים בחיינו. הם אמנם לא מנבאים את העתיד כפי שטועים לחשוב - אך הם מסייעים לנו לקבל את כל האמיתות לגבי חיינו, להתחבר לעצמנו ולראות את כל ההזדמנויות הנקרות בפנינו. פתיחה בקלפי טארוט היא הזדמנות נהדרת לכל אחד לגלות דברים חדשים על עצמו, ובמיוחד למי שמעוניין לעשות שינוי בחייו. פעמים רבות אנו חושבים ששקללנו היטב את כל הגורמים ובחרנו בהחלטה הנכונה ביותר - ולאחר זמן מה מגלים כי היא הייתה שגויה מיסודה. קלפי טארוט יכולים למנוע את המצבים הללו.

מאת: ורד אלהקלפי טארות15/10/131013 צפיות
לא מעט אנשים נתקלים ברגע במהלך חייהם שבו הם מכריזים - "זהו הזמן לשינוי". לעיתים הדבר נובע מתסכול בעבודה, מבעיות בזוגיות, או מתחושת חוסר סיפוק ואי הגשמה עצמית. לא תמיד משנה הסיבה שמובילה לרצון לשינוי - אלא הדרך שבה מחליטים ללכת כדי ליישם את החלטותינו. פעמים רבות, מוותרים על ההחלטה לשינוי בשל קשיים שמתגלים במהלך הדרך - לא תמיד ברור כיצד עלינו לפעול, לאן לפנות ואת מה לשנות ואיך. לעיתים, לא ברורה לנו מקור הבעיה שמצריכה את השינוי בחיינו - וכשלא ברור במה עלינו להתמקד, קשה מאוד להצליח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica