חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אומנות הפיתוי - כיצד לבסס תקשורת מינית עם הבחורה

קרה לך פעם שהכרת מישהי ממש חמודה, דיברת איתה בטלפון, אולי אפילו נפגשת איתה בסיטואציות חברתיות והכל הלך מצוין... עד שפתאום ניסית לנשק אותה או להזמין אותה לדייט והיא פתאום אמרה: "כן אני פנויה ביום חמישי, אבל אנחנו הולכים כידידים, כן?"

אם כן, ברכותיי, יש לך מקום ברשימה ארוכה של גברים בכל רחבי העולם שאינם מודעים ל-אומנות הפיתוי ושנכנסים ל"אזור הידידות" אצל בחורות (בהרבה מקרים, הם שם כבר מהשלבים הראשונים של איך להתחיל עם בחורה). אז דבר ראשון, תתעודד, אתה לא היחיד. למעשה, לרוב הגברים בעולם שלא מכירים את סודות הפיתוי יש בדיוק את אותה הבעיה. ממה זה נובע אתה שואל? אני מניח שזה נובע מהחינוך הקלוקל של הורינו שמחנכים אותנו לדקלם בלדות מתחת לחלון של בחורה, לחזר אחריה בנימוס ונחמדות, לא להזכיר סקס בכלל, ואם יהיה לנו מזל, אולי היא תסכים לצאת איתנו.

לפי אומנות הפיתוי, אחת הטעויות הגדולות שהמון גברים עושים היא שהם מניחים שבחורות יודעות למה הזמינו אותן למסעדה / בית קפה / פאב / לראות סרט בבית. הרי איך זה קורה כל פעם? אתם מזמין בחורה לפאב כדי "לשבת", "לדבר", "לראות סרט טוב" או כל דבר אחר ואתם מניחים שהיא יודעת למה הזמנתם אותה, או שאתם לא מספרים לה כי אתם פוחדים שהיא תדחה אתכם. במקרים האלה אחד משני הדברים הבאים קורים:

היא יודעת למה הזמנת אותה, אבל היא רואה שאתה משחק על בטוח זאת לא הדרך ללמוד איך להתחיל עם בחורה. מה שאומר, שהיא רואה שאתה מפחד שתאבד אותה אם תגיד לה באמת למה הזמנת אותה - מה שמוריד את המשיכה.

היא חושבת באמת ובתמים שהזמנת אותה לראות סרט או סתם לדבר על החיים, בדיוק כמו שהיא ישבה עם החברה שלה יום לפני כן.

בשני המקרים, אתה עושים צעד ענק לעבר אזור הידידות.

אפשר למנוע את זה בקלות, ע"י העברת התקשורת ביניכם לתקשורת מינית, שבה ברור לשני הצדדים למה הם יוצאים יחד ושכל שיחה בה הופכת לפלירטוט.

אז איך עושים את זה?

הדרך הפשוטה ביותר היא להראות "כוונה מינית" מצדך. כאשר אתה יוצר ציפייה מינית אצל בחורה אין לך סיכוי להיכנס לאזור הידידים! אם תראה לה כוונה מינית כבר בשלב מוקדם של איך להתחיל עם בחורה, היא תבין שעומד מולה גבר חזק שלא מפחד מדחייה, גבר שיודע מה הוא רוצה ומשיג את זה.

איך עושים את זה לפי אומנות הפיתוי?

כאשר אתה משתמש בטכניקה הזו, חשוב לעשות את זה בטעם טוב ולא להגזים. כמו כן, התזמון כאן הוא קריטי. הכוונה היא - לא לבוא ביציאה של ילד חרמן בן 16 בסגנון: "המושב האחורי אצלי באוטו ממש נוח... אילו נבדוק אותו הערב?" ככה לא תגיע לשום מקום לפי סודות הפיתוי.

הנה כמה דוגמאות שעבדו היטב בשבילי, כך תוכל להבין טוב יותר למה אני מתכוון:

* הכרתי לא מזמן בחורה חמודה במועדון בצפון הארץ. אחרי כמה דקות שרקדנו, לקחתי אותה לספות כדי שנוכל לדבר (לפי עקרונות סודות הפיתוי כמובן). הנה חלק מהשיחה:

אני: "עם נקודת החן הזאת עד הלחי שלך, את מזכירה לי את מרלין מונרו."

היא: (מתגוננת) "כן, חשבתי לעשות ניתוח ולהוריד אותה... זה ממש מכוער".

אני: "זה דווקא ממש סקסי לדעתי, זה גורם לך להראות פרועה. מעניין אם את באמת אחת כזאת..."

היא: (השפילה מבט עם חיוך).

אחרי שאמרתי את זה, השיחה זרמה ביתר קלות והיא הבינה שאני לא מחפש ידידה. הנשיקה הגיעה שני משפטים מאוחר יותר.

* לפני כחודשיים, הלכתי עם כמה מחברי לקניון כדי לקנות מתנת יום הולדת לחבר אחר. ראיתי מישהי חמודה שישבה עם חברות שלה בבית קפה. לאחר כמה דקות בודדתי אותה ולקחתי אותה לבית קפה אחר בקניון. אחרי שיצרתי קצת משיכה וראיתי שהיא נהנית איתי ולא הולכת לחזור לחברות שלה, הצעתי לה מסטיק, אבל בצורה קצת שונה. זה הלך ככה:

אני: "רוצה מסטיק?"

היא: "לא תודה..."

אני: "חבל, לכי תדעי עם מי תתנשקי היום..."

בשני המקרים למעלה, ההערה היוותה נקודת מפתח בשיחה, והיא הובילה לתקשורת מינית ביני לבין הבחורה. אני מקווה שברור לך שאחרי זה, הבחורה לא תוכל להסתכל עליך יותר כידיד.

כל שנותר לך לעשות עכשיו, זה להתאמן על מה שקראת. ככל שתעשה את זה יותר, כך תקבל תחושה טובה יותר לגבי העיתוי והדרך המתאימה להגיד זאת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

סטס סגין מלמד את אומנות הפיתוי לגברים שרוצים ללמוד את סודות

הפיתוי. הוא מלמד את כל שלבי ה-פיתוי החל מהשלב של איך להתחיל עם בחורה

ועד שלב מערכות היחסים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סטס סגין

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים06/03/121451 צפיות
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים22/02/121163 צפיות
רוצה לגשת אליה אבל לא יודע איך? מאמר זה עוסק בזיהויי סימני עניין מצד הבחורה במועדון, למי לגשת ומתי.

מאת: סטס סגיןדייטינג12/02/121383 צפיות
שימוש נכון במגע בתחום אומנות הפיתוי יכול להביא לך תוצאות משמעותיות, איך להתחים עם בחורה ולהגיע איתה עד למיטרה בעזרת שימוש במגע. מגע, אחד הכלים החשובים ביותר של סודות הפיתוי במועדונים.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים01/12/112355 צפיות
כל אחד מאיתנו מצא את עצמו, בנקודה כזו או אחרת, במצב שבו הוא רוצה להתחיל עם בחורה יפה. בין אם היא פשוט עוברת לידינו או יושבת בשולחן מולנו במסעדה, המחשבה עברה לנו בראש. אבל כשהגיע הזמן לגשת, פשוט ישבנו ונתנו לעצמנו תירוצים למה זה לא הזמן המתאים להתחיל אתה. רוב הגברים מסרבים להתחיל עם נשים פשוט כי אין להם מושג איך לעשות זאת, במיוחד ברחוב. היי, זה מספיק קשה להתחיל עם נשים במועדונים – במקום שבו הסביבה מזמינה תקשורת חברתית – תדמיינו כמה זה קשה בעולם החיצוני.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111308 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון אישי15/06/111140 צפיות
למה הצורה שבה אתה חושב ותופס את עצמך משפיעה על ההצלחה שלך עם נשים, ואיך תשפר בעזרת הצורה שאתה חושב את היכולות שלך באומנות הפיתוי.

מאת: סטס סגיןאימון למערכות יחסים21/05/112110 צפיות
טכניקת האדישות - לפי אומנות הפיתוי זה לענות ישירות, תשובה קצרה, בלי שום תגובה רגשית.

מאמרים נוספים בנושא אימון למערכות יחסים

מאת: כרמי אומרואימון למערכות יחסים19/04/201185 צפיות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים24/12/172437 צפיות
שבע דרכים עיקריות להתקרב לאנשים רובן ככולן נשענות על מחקרים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים03/12/172041 צפיות
איך לחיות את החיים הללו בלי לפגוע באחרים אך גם בלי לפגוע בעצמנו זה אחד האתגרים הגדולים בחיים

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים19/11/172108 צפיות
אם יש לכם יחסים לא טובים עם מישהו במשפחה שלכם, אל תחכו לרגע האחרון. תעבדו על היחסים הללו ותחסכו לכם ולסביבה שלכם שנים של כאב, כעסים ובזבוז אנרגיה אדירה.

מאת: אורלי גולד זנדברגאימון למערכות יחסים22/11/161527 צפיות
את נורא רוצה אהבה, למצוא את האחד שלך ולחיות איתו באושר ועושר.. אך מדוע זה לא קורה? מדוע את עדיין לבד? 6 שלבים ליצירת זוגיות.

מאת: ירון שוראימון למערכות יחסים17/07/161074 צפיות
זוג שהיה במשבר הגיע אלי לאימון וקיבל כלים איך לשפר את היחסים ביניהם. יש גם טיפים לכם הקוראים שתוכלו להתחיל ליישם מיידית.

מאת: רוני הכהןאימון למערכות יחסים11/05/161783 צפיות
לשמור על מערכת היחסים טובה ומתפקדת מצריך ביצוע של פעולות רבות כדי שמערכת היחסים תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות מבלי לחוש כי נמצאים במקום שבו לא רוצים להיות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica