חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התחברות מחדש בעידן הלא יעלה על הדעת

השבוע קראתי את הספר של ג'ושוע קופר ראמו, עידן הלא יעלה על הדעת, כבר מקריאת שמו של הספר חשתי אליו משיכה רבה, אני חושבת על עצמי כאדם מורכב, אדם המכיל יותר מאשר נראה אל העין ובעצם כולנו כאלו, רבים המכירים אותי והיודעים כי יש לי אמונה בלתי מעורערת ביכולות הריפוי של תדרי התחברות מחדש, אבל פחות יודעים שלמרות הכל יש בי גם חלק רציונלי שמתפלא כל הזמן מחדש בהנאה איך זה יכול להיות.. לכן קניתי את הספר בלי לעיין בו בכלל רק על סמך הכותרת.

כשהתחלתי לקרוא את הספר, התברר לי שטעיתי, הספר אינו עוסק במורכבות העולם הרוחני, כפי שחשבתי בתחילה אלא עוסק בייחודיותו של העידן בו אנו נמצאים עכשיו, ובוחן לעומק בצורה פילוסופית, מתמטית, פסיכולוגית, פיזיקאלית את היכולות שלנו להתמודד עם מורכבויות ההווה.

הבסיס לספרו של ג'ושוע קופר ראמו הוא "מי שמוביל היום את העולם הם אלו שאינם מקובעים מחשבתית, אשר מבינים שהעולם משתנה ללא הרף ולפיכך מסוגלים להוביל אחריהם"  ברגע שהאסימון הזה נפל לי, הבנתי בעצם שזה נכון! מפליא לא? לפעמים אנו צריכים ספר משפט או שיר שיסבו את תשומת לבנו ויהדהדו לנו בשינוי.

כשהכרתי את ד"ר אריק פרל בסמינר הראשון לתדרי התחברות מחדש אותו העביר בארץ, ראיתי אדם אחר, אדם שונה, אדם אשר אינו מקובע מחשבתית, אדם שכיף ללמוד ממנו ויותר כיף ללכת אחריו, לא כגורו אלא כמוביל דרך, פורץ מחסומים.

ואילו על תדרי התחברות מחדש, אלו היוו פריצת דרך עבורי בתחום הריפוי האנרגטי, משהו חדש שנותן תוצאות מופלאות במהירות, ובמפגשי הריפוי עצמם כשהייתי בתוך התדר והכרתי למטופל את התדר, זו גם הייתה חוויה שונה מאדם לאדם, לא היה אוטומט, לא היה קבעון, הייתה זרימה.

הטענה של ג'ושוע קופר ראמו בספר: "הפוקוס שלנו הוא בבעיות שניצבות לפנינו ולא בסביבה שבתוכה הן התפתחו; והיות ואנחנו מפעילים מחשבה לינארית, מחשבה שהתאימה לתקופה אחרת, כמו  לאנשי יוון העתיקה אך לא לעידן זה בו אנו חיים, וכתוצאה מכך אנחנו לא פועלים בגמישות המחשבתית או ההתנהגותית הנדרשת לתקופתנו. אנחנו מסרבים ולא מאמינים שאנחנו חיים בזמן שבו השינויים מתרחשים לא לאורך שנים אלא בכל כמה ימים".

הזמן עובר במהירות יותר גדולה עכשיו, אבל השעון מתקתק באותו הקצב, יום הוא יום ושעה היא שעה, אבל בתחושה הזמן ממהר, הזמן נעלם ותדרי התחברות מחדש הם המענה הנכון והמהיר לריפוי אנרגטי רב מימדי שעובד בצורה רב שכבתית ולא בצורה לינארית, ולכן התוצאות שלו הם כל כך מדהימות.

תובנה נוספת הנובעת מטענה זו היא ההתמקדות בסימפטומים, בתוויות שהרפואה המערבית תייגה את המצב שבו אנו נמצאים וחוסר היכולת או הרצון שלנו לשחרר ולהסתכל מעבר לכך.

העיקרון הכי משמעותי של התחברות מחדש, היא אי הידיעה, אי הידיעה מה הו הסימפטום, אי הידיעה ממה הלקוח סובל, מה תלונה שלו, למה הוא מגיע למפגש הטיפולי, כמה שפחות יודעים, ככה יותר טוב – ולמה זה כך, בדיוק כמו שקופר ראמו אומר, להוציא את הפוקוס מהבעיה עצמה, לאפשר לעצמנו לקבל את התובנה הלא ליניארית שאין קשר בין הסימפטום לבין הסיבה ומה שאנחנו רק צריכים לאפשר לעצמנו זה, לשחרר, לקבל, ולאמץ את מה שייקרה.

תחשבו על כך, בלי לדעת, בלי לאבחן, בלי, לשאול שאלות מיותרות, יש לנו סיכוי חדש ואמיתי לזכות בשינוי, שינוי משמעותי, באמצעות תדרי התחברות מחדש, אשר יביאו אותנו למקום חדש.

האם עובד על כולם, לא!

אבל, יש מספיק עדויות המראות שזה אפשרי, שזה שונה, שזה חדש

האם אתם מוכנים לעשות צעד ולצאת מעידן הלא יעלה על הדעת?

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בנתיב הרוח - רוחניות מחוברת לקרקע והתחברות מחדש - טיפולי הילינג,התחברות מחדש, ריפוי בהתחברות מחדש, מנטור ועוזרת הוראה בתדרי התחברותמחדש. בהנהלת: יעקב - איתי סמלסון ליאת ספארק - סמלסון

טל: 054-2562601

info@bentiv.com

http://www.bentiv.com

http://www.bentiv.info/blog/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאת ויעקב סמלסון

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111279 צפיות
והנה ברטט של צליל, בהמיה של מילה שמעתי במו אוזני את משפט המפתח מפי ד"ר אריק פרל על הבמה, משפט שעד היום מעלה תחושה של בטחון בגופי : " במקום שיש אמונה אין מקום לפחד" והמשפט הזה שרק אז לפני מספר שנים שמעתי אותו לראשונה, תפס אצלי ונאחז אצלי בחוזקה ופתח לי עולם ומלואו.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111298 צפיות
התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעה הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111402 צפיות
התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעה הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111259 צפיות
יחד עם זאת, ובמקביל לטיפול רפואי מערבי קובנציונאלי, קיימת עוד חלופה שכדאי לשקול ולבחון למי שמוכן לעשות משהו למען עצמו ולא להישאר תקוע בעולם הרפואה המערבית, ניתן לשקול משהו אחר, משהו שונה, משהו אשר לא ברור כיצד הוא עובד אבל מוכח פעם אחת פעם שמצליח לחולל שינוי משמעותי באיכות החיים.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןאנרגיות12/11/108892 צפיות
אם אתם רוצים באפשרותכם לשנות את החיים שלכם בכל הרמות, ברמה הפיזית, הנפשית, הרגשית או הרוחנית. באפשרותכם לתכנת את העבר שלכם, ההווה שלכם והעתיד שלכם לצורך חוויית ריפוי עמוקה. תוך שימוש באינטואיציה הייחודית של תדרי התחברות מחדש מאותרים שורשי האי נוחות וחוסר האיזון, אמונות הליבה התת הכרתיות, ונוצר שחרור מנטאלי וחופש רגשי.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה28/10/101313 צפיות
כחבר בארגון IBC, מעגלי עסקים אינטראקטיביים, אני חבר בקבוצת חולון, קבוצה מדהימה של בעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר נפגשים פעם בשבוע במטרה לקדם את העסק שלהם ואת העסק של האחרים.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה14/10/101076 צפיות
אפשר לחפש באינטרנט ולמצוא הרבה מידע על אפשרויות שונות ומגוונות המוצעות לנו כדי להפסיק ולקחת תרופות ולהיעזר ב רפואה משלימה, ישנם מגזינים כמו חיים אחרים אשר מציעים שיטות טיפול לרוב.

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה01/06/213940 צפיות
עיסוי אבנים חמות נחשב לאחד העיסויים הפופולאריים והמשובחים ביותר רק המחשבה על אבנים חמות על הגוף עושה חשק אדיר לקבל עיסוי מפנק ומשחרר דרך נפלאה לשחרר את השרירים התפוסים,לפרוק את המתח,לשפר את זרימת הדם,הרחבת טווח התנועה של השרירים ואם קיבלתם עיסוי שובר מתנה כמתנת יום הולדת אז בכלל ההנאה כפולה.


מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה11/12/201555 צפיות
פרחי יסמין הנקטפים משחררים שמן אתרי במשך מספר ימים לאחר שנקטפו ולכן משאירים אותם על בדים הספוגים בשמן זית עד לספיגת ל הבושם.לאחר מכן מרחיקים את שמן הזית בעזרת כוהל בצורה שמותיר רק את ניחוח היסמין .

מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה29/08/201468 צפיות
טיפול בדלקת פרקים אם המטופל מגיע בתחילת הופעת הכאבים ייתכן ריפוי מלא אבל אם יגיע בשלבים מאוחרים כאשר הוא סובל תקפה ארוכה לא בטוח שאפשר לבטל את כל הנזק שנגרם. ישנה חשיבות גדולה להגעה בתחילת הדלקת או לא

מאת: ניר חוכיימהרפואה משלימה30/07/201355 צפיות
עיסוי רפואי מתמקד בבעיות כרוניות,בעיות אורטפדיות,כאבים הפוגעים בתפקוד השוטף והינו עיסוי שיקומי לאיברי הגוף. עיסוי רפואי אינו עיסוי עדין,להיפך הוא הנכון הוא עיסוי אינטיסיבי,עמוק וחודרני שמטרתו שיפור בתפקוד בעיות שחלקם נובעות מהזנחה.

מאת: nirרפואה משלימה23/08/191647 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/181651 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica