חפש מאמרים:
שלום אורח
19.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ריפוי בתדרים ע"י התחברות מחדש למימוש הפוטנציאל

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןאנרגיות12/11/20108882 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתם רוצים באפשרותכם לשנות את החיים שלכם בכל הרמות, ברמה הפיזית, הנפשית,הרגשית או הרוחנית. באפשרותכם לתכנת את העבר שלכם, ההווה שלכם והעתיד שלכם לצורךחוויית ריפוי עמוקה. תוך שימוש באינטואיציה הייחודית של תדרי התחברות מחדש מאותריםשורשי האי נוחות וחוסר האיזון, אמונות הליבה התת הכרתיות, ונוצר שחרור מנטאלי וחופשרגשי.

בכל הבעיות והאתגרים  כגון כאב, דיכאון, חרדה, טראומה, התעללות מינית,התמכרויות, צער, ודפוסי התנהגות ניתן לטפל. גם במטענים הנפשיים והרגשיים שלכםמתקופת הילדות או ממערכות יחסים יכולים להשתחרר. בדרך כלל כבר לפגישת הריפויהראשונה שלך תהיה השפעה ברמה עמוקה ותתקבל תחושה מחודשת של רווחה והעצמה.

לאחר 3 פגישות ריפוי בתדרי התחברות מחדש מומלץ לעבור תהליך התחברות מחדש אישיכאימון וייעוץ רוחני והכוונה, זהו תהליך בן 2 פגישות אשר זמין גם עבור אותם אנשיםהמבקשים להתחבר עם האמת הפנימית שלהם. אלו הבוחרים לעבור תהליך התחברות מחדשמעצימים את עצמם, מתמודדים טוב יותר עם בחירות בחייהם, ומנהלים מערכות יחסים בריאותיותר עם עצמם ועם הסביבה, משפרים את הקריירה שלהם, מגלים את הסינכרוניות בחייםוכיצד חוק המשיכה עליו מדברים כל כך הרבה בסרט ובספר "הסוד" מקבל משמעותמציאותית.

יחד עם זאת הדבר החשוב ביותר הינו כי מתקבלת הדרכה פנימית אישית אצל כל אחד ואחתכיצד להצליח במסע החיים האישי שלהם.

אלו העוברים את תהליך התחברות מחדש משיגים חירות רגשית, שמחה גדולה, הצלחה,רווחה בחיים, ומערכות יחסים בריאות ותקינות.

היבט חשוב נוסף של הריפוי בתדרי התחברות מחדש הוא היכולת למצוא את שורש הבעיה שלחוסר איזון או אי – הנוחות בתוך הגוף שלהם. ומשחרר ומרפא פיזית, רגשית ורוחנית אתהאתגרים מהעבר או בהווה. כאשר המטרה היא לעזור ללקוח ליצור איזון ושקט נפשי ע"י תדרי התחברות מחדש מצב המוביל לשחרור דפוסים ישנים של התנהגות לקויה, להתעלות מעלאמונות מגבילות, ו להיות בני אדם שמחים ובריאים.

זכרו, ניתן ל"תכנת" את העבר, ההווה, והעתיד לחוויית ריפוי עמוקה וכל זאת ללא שוםצורך באין סוף מפגשי ריפוי, ללא שום סבל, ללא שום חפירה ומסע לנבכי התת מודע, ללאתהליכים ארוכים כואבים ויקרים. פשוט לאפשר לאינטליגנציה היקום לעשות בשבילכם אתהעבודה בדרך הנכונה ביותר עבורכם בשלב זה של חייכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בנתיב הרוח - רוחניות מחוברת לקרקע והתחברות מחדש - טיפולי הילינג,התחברות מחדש, ריפוי בהתחברות מחדש, מנטור ועוזרת הוראה בתדרי התחברותמחדש. בהנהלת: יעקב - איתי סמלסון ליאת ספארק - סמלסון

טל: 054-2562601

info@bentiv.com

http://www.bentiv.com

http://www.bentiv.info/blog/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאת ויעקב סמלסון

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה24/03/111341 צפיות
העיקרון הכי משמעותי של התחברות מחדש, היא אי הידיעה, אי הידיעה מה הו הסימפטום, אי הידיעה ממה הלקוח סובל, מה תלונה שלו, למה הוא מגיע למפגש הטיפולי, כמה שפחות יודעים, ככה יותר טוב – ולמה זה כך, בדיוק כמו שקופר ראמו אומר, להוציא את הפוקוס מהבעיה עצמה, לאפשר לעצמנו לקבל את התובנה הלא ליניארית שאין קשר בין הסימפטום לבין הסיבה ומה שאנחנו רק צריכים לאפשר לעצמנו זה, לשחרר, לקבל, ולאמץ את מה שייקרה.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111272 צפיות
והנה ברטט של צליל, בהמיה של מילה שמעתי במו אוזני את משפט המפתח מפי ד"ר אריק פרל על הבמה, משפט שעד היום מעלה תחושה של בטחון בגופי : " במקום שיש אמונה אין מקום לפחד" והמשפט הזה שרק אז לפני מספר שנים שמעתי אותו לראשונה, תפס אצלי ונאחז אצלי בחוזקה ופתח לי עולם ומלואו.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111293 צפיות
התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעה הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111397 צפיות
התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעה הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111251 צפיות
יחד עם זאת, ובמקביל לטיפול רפואי מערבי קובנציונאלי, קיימת עוד חלופה שכדאי לשקול ולבחון למי שמוכן לעשות משהו למען עצמו ולא להישאר תקוע בעולם הרפואה המערבית, ניתן לשקול משהו אחר, משהו שונה, משהו אשר לא ברור כיצד הוא עובד אבל מוכח פעם אחת פעם שמצליח לחולל שינוי משמעותי באיכות החיים.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה28/10/101307 צפיות
כחבר בארגון IBC, מעגלי עסקים אינטראקטיביים, אני חבר בקבוצת חולון, קבוצה מדהימה של בעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר נפגשים פעם בשבוע במטרה לקדם את העסק שלהם ואת העסק של האחרים.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה14/10/101072 צפיות
אפשר לחפש באינטרנט ולמצוא הרבה מידע על אפשרויות שונות ומגוונות המוצעות לנו כדי להפסיק ולקחת תרופות ולהיעזר ב רפואה משלימה, ישנם מגזינים כמו חיים אחרים אשר מציעים שיטות טיפול לרוב.

מאמרים נוספים בנושא אנרגיות

מאת: SEOMANאנרגיות09/01/181124 צפיות
אחד ממקורות הסבל: הראש כמו "מדיח כלים" או 3 קופים כל הזמן קופצים... מכירים? מחשבה רודפת מחשבה ואין רגע אחד של מנוחה

מאת: SEOMANאנרגיות25/05/161519 צפיות
מחפשים להירגע בזמנים הפנויים שלכם? לא מרגישים טוב? לחוצים מהעבודה שרודפת אתכם עד לרגע בו אתם נרדמים בלילה? מחקרים רבים הציגו כי לימוד נגינה בגיטרה עשוי לשפר את השלווה שלכם.

מאת: שגיב אמריאנרגיות03/10/119968 צפיות
יוגה מהווה אפקט הרגעתי מעולה, במאמר זה נדבר על תרגול היוגה כאפקט הרגעה.

מאת: מיקי רוביןאנרגיות27/04/118578 צפיות
לתפילה יש כוח אדיר שמסייע לנו לתקשר עם הבורא ועם העל-מודע שלנו. אנשים רבים מוצאים מפלט ונחמה בתפילה בתקופות שונות. לאורך הברית החדשה אנו רואים כי התפילה שינתה מצבים שנראו בפרספקטיבה רגילה כבלתי ניתנים לשינוי.

מאת: רון ברדאנרגיות05/04/119540 צפיות
פורנו וגם סקס ? את מי זה מעניין - מאמר בנושא פורנו וחיי סקס והתמכרות

מאת: יוני לויאנרגיות07/02/118935 צפיות
כבר נאמר ונטחן כי חיוביות, אופטימיות ושאר פירות ניו אייג' יכולים לעזור לנו לעבור את מכשולי החיים בצורה רכה יותר ומהירה יותר. במאמר הבא אני רוצה לדבר על משהו יסודי הרבה יותר, שלעיתים אנשים זונחים אותו לטובת מילים גדולות וחשובות כמו חוק המשיכה, אנרגיות וכדומה, אך לטעמי הוא החשוב ביותר – זווית הראייה שלך לגבי הסיטואציות שקורות לך בחיים.

מאת: נדב חייקין בנתוראנרגיות25/01/119097 צפיות
את שיטת הריפוי והטיפול הקרוייה תטא הילינג, הביאה לעולם אישה נפלאה בשם וויאנה סטייבל, אמריקנית אשר באמצעות השיטה החלימה לחלוטין ממחלת הסרטן. המאמר יסביר על מהות השיטה ויתרונותיה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica