חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התחברות מחדש: דלקת אוזניים

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/20111259 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קל מאוד לגופנו להידבק בסוגים שונים של חיידקים. חלק מחיידקים אלוייעלמו מעצמם באופן טבעי או באמצעות אנטיביוטיקה. בעוד חלק מדלקות אלו הןמציקות ומטרידות הן עדיין לא גורמות לקשיים של ממש בחיינו. דלקת אוזניים,לעומת זאת, תגרום לקושי מהרגע הראשון בו היא מופיעה באוזנינו.

דלקת אוזניים זו נקראת אוטיטיס מדיה. משמעותו של מונח זה היא דלקת שלהאוזן התיכונה. הדלקת נגרמת עקב זיהום המוביל לבעיות בתפקוד באוזן התיכונה.אדם יכול להידבק בדלקת אוזניים באוזן אחת בלבד או בשתי האוזניים.

ילדים רבים אובחנו באוטיטיס מדיה שגרמה להם לדלקת אוזניים. זוהי אחתמהסיבות השכיחות ביותר לאובדן שמיעה בקרב ילדים. למרות שדלקות אוזנייםמופיעות לרוב בילדים, לעיתים גם מבוגרים יכולים להידבק. התקופה בה תופיעדלקת האוזניים תהיה לרוב במהלך חודשי החורף ותחילת האביב.

דלקת אוזניים נגרמת על פי רוב על ידי חסימה של תעלת אוסטאכיוס הידועה גםכחצוצרת השמע (תעלה זו מחברת בין האוזן לחלק האחורי של האף). החסימה יכולהלנבוע מהצטננות, אלרגיה או זיהום בדרכי הנשימה העליונות. לעיתים הנוכחותשל חיידקים או וירוסים יכולה להוביל להצטברות של נוזלים שונים כגון מוגלהוליחה מאחורי עור התוף שלנו.

בדלקת אוזניים הנוכחות של נוזלים אלו שהצטברו במהלך חסימת חצוצרת השמעהופכת פעילה. ההצטברות של מוגלה שהתפתחה באוזן התיכונה היא לרוב הסיבהלהתפתחות כאבי אוזניים, נפיחות ולעיתים אודם באוזן/אוזניים.

כתוצאה מהחסימה, עור התוף לא יכול לרעוד כראוי. זאת יכול  להביאלהתפתחות בעיות בשמיעה. במקרים רבים עור התוף יקרע והמוגלה תתחיל להתנקזדרכו אל מחוץ לאוזן. לעיתים חלק מהמוגלה והליחה שהצטברו נשאר בתוך האוזןהתיכונה בשל זיהום ונפיחות בחצוצרת השמע. במקרים אלו דלקת האוזניים יכולהלשוב ולחזור בכל עת לאחר מכן.

לפיכך מומלץ שתפנה לטיפול לפני שתחווה סוגים שונים של סיבוכים. ללאטיפול קיימת סכנה לאובדן שמיעה מסוים. זכור שבאמצעות שימת לב לסימניםהמוקדמים של דלקת אוזניים אתה יכול למנוע סיבוכים חמורים שעלולים להביאאפילו לאובדן שמיעה.

יחד עם זאת, ובמקביל לטיפול רפואי מערבי קובנציונאלי, קיימת עוד חלופה שכדאי לשקול ולבחון

למי שמוכן לעשות משהו למען עצמו ולא להישאר תקוע בעולם הרפואה המערבית,ניתן לשקול משהו אחר, משהו שונה, משהו אשר לא ברור כיצד הוא עובד אבל מוכחפעם אחת פעם שמצליח לחולל שינוי משמעותי באיכות החיים.

התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקייםבגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישהרוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו.

לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעההזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

להתחבר לגוף מחדש – להפטר מכאבים, מחלות, מוגבלויות פיזיות;

להתחבר לנפש מחדש – להפטר מפחדים, הפרעות, דיכאונות;

להתחבר לחיים מחדש –  להתפתח, לממש עצמך, להשיג סיפוק בחיים, לזהות את הייעוד.

כדברי ד"ר אריק פרל חושף תדרי התחברות מחדש: אם אתם ברי מזלהריפוי יגיע בצורה שאתם ציפיתם לה, אם אתם באמת ברי מזל, הריפוי יגיע בצורהשלא חלמתם עליה, בצורה שהיקום חשב במיוחד עבורכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בנתיב הרוח - רוחניות מחוברת לקרקע והתחברות מחדש - טיפולי הילינג,התחברות מחדש, ריפוי בהתחברות מחדש, מנטור ועוזרת הוראה בתדרי התחברותמחדש. בהנהלת: יעקב - איתי סמלסון ליאת ספארק - סמלסון

טל: 054-2562601

info@bentiv.com

http://www.bentiv.com

http://www.bentiv.info/blog/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאת ויעקב סמלסון

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה24/03/111349 צפיות
העיקרון הכי משמעותי של התחברות מחדש, היא אי הידיעה, אי הידיעה מה הו הסימפטום, אי הידיעה ממה הלקוח סובל, מה תלונה שלו, למה הוא מגיע למפגש הטיפולי, כמה שפחות יודעים, ככה יותר טוב – ולמה זה כך, בדיוק כמו שקופר ראמו אומר, להוציא את הפוקוס מהבעיה עצמה, לאפשר לעצמנו לקבל את התובנה הלא ליניארית שאין קשר בין הסימפטום לבין הסיבה ומה שאנחנו רק צריכים לאפשר לעצמנו זה, לשחרר, לקבל, ולאמץ את מה שייקרה.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111279 צפיות
והנה ברטט של צליל, בהמיה של מילה שמעתי במו אוזני את משפט המפתח מפי ד"ר אריק פרל על הבמה, משפט שעד היום מעלה תחושה של בטחון בגופי : " במקום שיש אמונה אין מקום לפחד" והמשפט הזה שרק אז לפני מספר שנים שמעתי אותו לראשונה, תפס אצלי ונאחז אצלי בחוזקה ופתח לי עולם ומלואו.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111298 צפיות
התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעה הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111402 צפיות
התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעה הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןאנרגיות12/11/108892 צפיות
אם אתם רוצים באפשרותכם לשנות את החיים שלכם בכל הרמות, ברמה הפיזית, הנפשית, הרגשית או הרוחנית. באפשרותכם לתכנת את העבר שלכם, ההווה שלכם והעתיד שלכם לצורך חוויית ריפוי עמוקה. תוך שימוש באינטואיציה הייחודית של תדרי התחברות מחדש מאותרים שורשי האי נוחות וחוסר האיזון, אמונות הליבה התת הכרתיות, ונוצר שחרור מנטאלי וחופש רגשי.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה28/10/101313 צפיות
כחבר בארגון IBC, מעגלי עסקים אינטראקטיביים, אני חבר בקבוצת חולון, קבוצה מדהימה של בעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר נפגשים פעם בשבוע במטרה לקדם את העסק שלהם ואת העסק של האחרים.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה14/10/101077 צפיות
אפשר לחפש באינטרנט ולמצוא הרבה מידע על אפשרויות שונות ומגוונות המוצעות לנו כדי להפסיק ולקחת תרופות ולהיעזר ב רפואה משלימה, ישנם מגזינים כמו חיים אחרים אשר מציעים שיטות טיפול לרוב.

מאמרים נוספים בנושא הילינג

מאת: דניאלה מןהילינג25/06/144689 צפיות
"הרגשתי לכודה, פאניקה, פחד משתק, חשבתי שלעולם לא אנצל, שיגמר לי האוויר, שלא אצליח לצאת!!!" כך תיארה המטופלת מרתה (שם בדוי) את התחושות שחשה כאשר נאלצה להשתמש במעלית. על ידי טיפול של שיחזור וריפוי טראומות מגלגולים קודמים, הצליחה מרתה להרגיש חופשיה שוב ולהשתמש במעליות בעל עת וללא שום פחד.

מאת: דניאלה מןהילינג25/06/144322 צפיות
"הרגשתי לכודה, פאניקה, פחד משתק, חשבתי שלעולם לא אנצל, שיגמר לי האוויר, שלא אצליח לצאת!!!" כך תיארה המטופלת מרתה (שם בדוי) את התחושות שחשה כאשר נאלצה להשתמש במעלית. על ידי טיפול של שיחזור וריפוי טראומות מגלגולים קודמים, הצליחה מרתה להרגיש חופשיה שוב ולהשתמש במעליות בעל עת וללא שום פחד.

מאת: אור חיה דבורה חזןהילינג30/12/138454 צפיות
הילינג בלועזית הוא ריפוי. ריפוי באנרגיות , תדרים, אנרגיית החיים. זוהי בעצם שיטת ריפוי באמצעותה אנו מכניסים אור לגוף, לנפש, לרוח ולנשמה על ידי הזרמת אנרגיה אלוקית באמצעות הידיים במגע, מעל הגוף, או מרחוק. במצבים של חוסר איזון כגון :חרדה, דיכאון, כאב פיזי, עייפות או כל מצב אחר של מחלה או חוסר אז בעצם מבחינה אנרגטית ,יש חושך באותו איבר או רובד. שהוא חולה ועל ידי הזרמת אנרגית "אור החיים" לכל הנקודות בגוף, אנו מכניסים אור למקומות החשוכים ומסייעים לרפואתם.

מאת: אייל פייגיןהילינג16/03/131887 צפיות
ההבדלים בין הילינג לתטא הילינג. מאמר זה מסביר בקצרה על השיטות הללו ומדגיש את ההבלים בין שיטת תטא הילינג לבין שיטות הילינג אחרות. הילינג - תטא הילינג.

מאת: מיכלהילינג08/01/129080 צפיות
רפואה קוונטית היא רפואה פורצת גבולות, שבניגוד לרפואה הקונבנציונלית, היא לא מסתמכת על מה שהחומר נותן לנו, אלא גם הרוח. על רפואה הזו מבוססים תטא הילינג ריפוי ספונטני- שחרור הגוף והנפש ממחסומים אנרגטיים.

מאת: מיכלהילינג02/01/128550 צפיות
בעזרת תטא הילינג יכול אדם לרפא את עצמו ואת הסובבים אותו, והכל בזכות הסרת חסמים פיזיים ורגשיים וחיבור למשאבים ולאנרגיות שהעולם מציע לנו. הנה הסבר קצר על השיטה ועל לימודי תטא הילינג שפתוחים לכל המעוניין.

מאת: מיכלהילינג25/12/118532 צפיות
תטא הילינג – שיטת ריפוי עליה מתבססת רפואה קוונטית – עוזרת לרפא את הגוף והנפש בלי תרופות ומרשמים. בעזרת ריפוי ספונטני וטיפולים על תדר תטא, אפשר לטפל בשורש הבעיה (האדם עצמו) ובתסמינים שלה (המחלות).

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica