חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התחברות מחדש: עוד סימנים של דיכאון וכיצד תדרי התחברות מחדש יכולים להוות דרך טיפולית

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/20111402 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

דיכאון יכול להופיע בכל מקום ובכל זמן. הדיכאון עלול לבודד את האדםהסובל ממנו מכל האנשים הסובבים אותו כולל מאהוביו. ישנם כמה סימנים מוקדמיםלדיכאון אשר יכולים להצביע על כך שאנו או מישהו שאנו מכירים סובל מדיכאון.

כיוון שדיכאון גורם לסובל ממנו לסגת מהחברה הסימפטומים גורמים ליצירתחיץ בין איכות חיים נורמאלית לזו שלו. מלבד הבידוד, הדיכאון אף תורםלהתדרדרות מצבו הפיזי של הסובל ממנו, מונע את היכולת שלו לתפקד בחברהומשפיע על בריאותו הרגשית.

למישהו הצופה מבחוץ סימני הדיכאון יכולים להיראות כסוג של נסיגה אוזעזוע. לאדם הסובל מדיכאון סימני הדיכאון הם מצב פנימי של לחץ. למרות שקייםדמיון בסימני הדיכאון כל אדם יגיב בצורה שונה לתסמיני דיכאון.

בכל אדם החומרה של סימני הדיכאון יכולה להיות שונה כמו גם המשך שלהם.בשביל לאבחן דיכאון בצורה מדויקת התסמינים צריכים להימשך יותר משבועיים.בנוסף יש לחקור ולשלול את האפשרות שהתסמינים הופיעו כתוצאה ממצב רפואי אחרלפני נתינת כל טיפול תרופתי.

סימני הדיכאון כוללים חרדה, מצבי רוח עצובים מתמשכים, תחושות של פסימיותעיקשת, אשמה, חוסר ערך, חוסר תקווה, חוסר עניין בפעילויות יומיומיות,אובדן תפקוד מיני, אנרגיה ירודה, תשישות, נדודי שינה, אי שקט או עצבנות.

ירידה במשקל כתוצאה מאובדן תאבון או עליה במשקל כתוצאה מאכילת יתר, שינתיתר, התעוררות מוקדם מאוד בבוקר, קושי בקבלת החלטות, ריכוז וחשיבה הם גםסימנים לדיכאון. בנוסף יכולים להיות גם כאבים כרוניים לא מוסברים, כאביבטן, כאבי ראש ומחשבות על התאבדות ומוות.

במידה שתחווה חלק מהסימנים או את כל הסימנים לדיכאון, מומלץ שתתייעץ עםמומחה לבריאות הנפש בכדי לראות מה ניתן לעשות על מנת להקל עליך. אתה גםתוכל לברר מה ניתן לעשות בכדי למנוע מהתסמינים הללו להשתלט על חייך.

כיוון שדיכאון יכול לגרום לך להרגיש שחייך הם חסרי משמעות עלולות לעלותמחשבות על התאבדות. עם זאת, בדיכאון ניתן לטפל בהצלחה ולכן אתה צריך לגשתולקבל עזרה בהקדם האפשרי ולמצוא איזה פעילות או אינטראקציה חברתית שתוכלבאמצעותה לבנות מחדש ובאיטיות את חייך. דיכאון לא צריך לשלוט בחייך יש לךאת האמצעים לערער על שליטתו עליך כל שנחוץ הוא להשיג עזרה רפואית מקצועיתוכבר אתה בדרך להחלמה בחזרה לחיים.

יחד עם זאת, ובמקביל לטיפול רפואי מערבי קובנציונאלי, קיימת עוד חלופה שכדאי לשקול ולבחון

למי שמוכן לעשות משהו למען עצמו ולא להישאר תקוע בעולם הרפואה המערבית,ניתן לשקול משהו אחר, משהו שונה, משהו אשר לא ברור כיצד הוא עובד אבל מוכחפעם אחת פעם שמצליח לחולל שינוי משמעותי באיכות החיים.

התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקייםבגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישהרוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו.

לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעההזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

להתחבר לגוף מחדש – להפטר מכאבים, מחלות, מוגבלויות פיזיות;

להתחבר לנפש מחדש – להפטר מפחדים, הפרעות, דיכאונות;

להתחבר לחיים מחדש –  להתפתח, לממש עצמך, להשיג סיפוק בחיים, לזהות את הייעוד.

כדברי ד"ר אריק פרל חושף תדרי התחברות מחדש: אם אתם ברי מזלהריפוי יגיע בצורה שאתם ציפיתם לה, אם אתם באמת ברי מזל, הריפוי יגיע בצורהשלא חלמתם עליה, בצורה שהיקום חשב במיוחד עבורכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בנתיב הרוח - רוחניות מחוברת לקרקע והתחברות מחדש - טיפולי הילינג,התחברות מחדש, ריפוי בהתחברות מחדש, מנטור ועוזרת הוראה בתדרי התחברותמחדש. בהנהלת: יעקב - איתי סמלסון ליאת ספארק - סמלסון

טל: 054-2562601

info@bentiv.com

http://www.bentiv.com

http://www.bentiv.info/blog/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאת ויעקב סמלסון

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה24/03/111349 צפיות
העיקרון הכי משמעותי של התחברות מחדש, היא אי הידיעה, אי הידיעה מה הו הסימפטום, אי הידיעה ממה הלקוח סובל, מה תלונה שלו, למה הוא מגיע למפגש הטיפולי, כמה שפחות יודעים, ככה יותר טוב – ולמה זה כך, בדיוק כמו שקופר ראמו אומר, להוציא את הפוקוס מהבעיה עצמה, לאפשר לעצמנו לקבל את התובנה הלא ליניארית שאין קשר בין הסימפטום לבין הסיבה ומה שאנחנו רק צריכים לאפשר לעצמנו זה, לשחרר, לקבל, ולאמץ את מה שייקרה.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111279 צפיות
והנה ברטט של צליל, בהמיה של מילה שמעתי במו אוזני את משפט המפתח מפי ד"ר אריק פרל על הבמה, משפט שעד היום מעלה תחושה של בטחון בגופי : " במקום שיש אמונה אין מקום לפחד" והמשפט הזה שרק אז לפני מספר שנים שמעתי אותו לראשונה, תפס אצלי ונאחז אצלי בחוזקה ופתח לי עולם ומלואו.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111298 צפיות
התחברות מחדש הינה דרך טיפול מהפכנית המעצימה את כוח הריפוי הטבעי הקיים בגוף, ומציעה איזון, ריפוי והתפתחות. זו אינה עוד שיטת "הילינג" או תפישה רוחנית נוספת – אלא תהליך יוצא דופן בפשטותו ובעוצמתו. לכל אדם שמוכן להשקיע, להתנסות ולעשות למען עצמו התחברות מחדש מציעה הזדמנות להתחבר מחדש לייעודו ולגופו עם כוח הריפוי הטבעי, באמצעות 3 רבדים:

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןהילינג21/02/111260 צפיות
יחד עם זאת, ובמקביל לטיפול רפואי מערבי קובנציונאלי, קיימת עוד חלופה שכדאי לשקול ולבחון למי שמוכן לעשות משהו למען עצמו ולא להישאר תקוע בעולם הרפואה המערבית, ניתן לשקול משהו אחר, משהו שונה, משהו אשר לא ברור כיצד הוא עובד אבל מוכח פעם אחת פעם שמצליח לחולל שינוי משמעותי באיכות החיים.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןאנרגיות12/11/108892 צפיות
אם אתם רוצים באפשרותכם לשנות את החיים שלכם בכל הרמות, ברמה הפיזית, הנפשית, הרגשית או הרוחנית. באפשרותכם לתכנת את העבר שלכם, ההווה שלכם והעתיד שלכם לצורך חוויית ריפוי עמוקה. תוך שימוש באינטואיציה הייחודית של תדרי התחברות מחדש מאותרים שורשי האי נוחות וחוסר האיזון, אמונות הליבה התת הכרתיות, ונוצר שחרור מנטאלי וחופש רגשי.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה28/10/101313 צפיות
כחבר בארגון IBC, מעגלי עסקים אינטראקטיביים, אני חבר בקבוצת חולון, קבוצה מדהימה של בעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר נפגשים פעם בשבוע במטרה לקדם את העסק שלהם ואת העסק של האחרים.

מאת: ליאת ויעקב סמלסוןרפואה משלימה14/10/101077 צפיות
אפשר לחפש באינטרנט ולמצוא הרבה מידע על אפשרויות שונות ומגוונות המוצעות לנו כדי להפסיק ולקחת תרופות ולהיעזר ב רפואה משלימה, ישנם מגזינים כמו חיים אחרים אשר מציעים שיטות טיפול לרוב.

מאמרים נוספים בנושא הילינג

מאת: דניאלה מןהילינג25/06/144689 צפיות
"הרגשתי לכודה, פאניקה, פחד משתק, חשבתי שלעולם לא אנצל, שיגמר לי האוויר, שלא אצליח לצאת!!!" כך תיארה המטופלת מרתה (שם בדוי) את התחושות שחשה כאשר נאלצה להשתמש במעלית. על ידי טיפול של שיחזור וריפוי טראומות מגלגולים קודמים, הצליחה מרתה להרגיש חופשיה שוב ולהשתמש במעליות בעל עת וללא שום פחד.

מאת: דניאלה מןהילינג25/06/144322 צפיות
"הרגשתי לכודה, פאניקה, פחד משתק, חשבתי שלעולם לא אנצל, שיגמר לי האוויר, שלא אצליח לצאת!!!" כך תיארה המטופלת מרתה (שם בדוי) את התחושות שחשה כאשר נאלצה להשתמש במעלית. על ידי טיפול של שיחזור וריפוי טראומות מגלגולים קודמים, הצליחה מרתה להרגיש חופשיה שוב ולהשתמש במעליות בעל עת וללא שום פחד.

מאת: אור חיה דבורה חזןהילינג30/12/138454 צפיות
הילינג בלועזית הוא ריפוי. ריפוי באנרגיות , תדרים, אנרגיית החיים. זוהי בעצם שיטת ריפוי באמצעותה אנו מכניסים אור לגוף, לנפש, לרוח ולנשמה על ידי הזרמת אנרגיה אלוקית באמצעות הידיים במגע, מעל הגוף, או מרחוק. במצבים של חוסר איזון כגון :חרדה, דיכאון, כאב פיזי, עייפות או כל מצב אחר של מחלה או חוסר אז בעצם מבחינה אנרגטית ,יש חושך באותו איבר או רובד. שהוא חולה ועל ידי הזרמת אנרגית "אור החיים" לכל הנקודות בגוף, אנו מכניסים אור למקומות החשוכים ומסייעים לרפואתם.

מאת: אייל פייגיןהילינג16/03/131887 צפיות
ההבדלים בין הילינג לתטא הילינג. מאמר זה מסביר בקצרה על השיטות הללו ומדגיש את ההבלים בין שיטת תטא הילינג לבין שיטות הילינג אחרות. הילינג - תטא הילינג.

מאת: מיכלהילינג08/01/129080 צפיות
רפואה קוונטית היא רפואה פורצת גבולות, שבניגוד לרפואה הקונבנציונלית, היא לא מסתמכת על מה שהחומר נותן לנו, אלא גם הרוח. על רפואה הזו מבוססים תטא הילינג ריפוי ספונטני- שחרור הגוף והנפש ממחסומים אנרגטיים.

מאת: מיכלהילינג02/01/128550 צפיות
בעזרת תטא הילינג יכול אדם לרפא את עצמו ואת הסובבים אותו, והכל בזכות הסרת חסמים פיזיים ורגשיים וחיבור למשאבים ולאנרגיות שהעולם מציע לנו. הנה הסבר קצר על השיטה ועל לימודי תטא הילינג שפתוחים לכל המעוניין.

מאת: מיכלהילינג25/12/118532 צפיות
תטא הילינג – שיטת ריפוי עליה מתבססת רפואה קוונטית – עוזרת לרפא את הגוף והנפש בלי תרופות ומרשמים. בעזרת ריפוי ספונטני וטיפולים על תדר תטא, אפשר לטפל בשורש הבעיה (האדם עצמו) ובתסמינים שלה (המחלות).

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica