חפש מאמרים:
שלום אורח
04.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הפיתרון הטוב ביותר לגמילה מעישון – הסיגריה האלקטרונית !

מאת: מריאין פרייסהתמכרויות05/04/20118400 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הפיתרון הטוב ביותר לגמילה מעישון – הסיגריה האלקטרונית !

כשאנחנו מגיעים להחלטה שאנחנו רוצים להפסיק לעשן , אנחנו מיד מתחילים לחשוב באיזו דרך נרצה ובאיזו דרך הכי טוב לנו לעשות את זה . בהתחלה אנחנו חושבים שיש לנו כוח רצון מספיק חזק ומנסים פשוט להחליט , להיות חזקים ולהפסיק לעשן לבד , בכוחותינו בלבד ובנחישות שלנו .

העובדות והמחקרים שנעשו בנושא הגמילה מעישון מוכיחים לנו באופן חד משמעי שרובינו פשוט לא מספיק חזקים להתמודד עם הגמילה לבד , בכוחות עצמינו וללא כלי עזר למיניהם. בגלל עובדה פשוטה זאת , יצאו לאור לא מעט תחליפי עישון שונים שמטרתם היא אחת ויחידה – לעזור לנו להיגמל מעישון .ישנם המון תחליפי עישון כמו מסטיקי ניקוטין למיניהן, מדבקות ניקוטין, המוני ספרים בנושא, פסיכולוגיים ומומחים.

לאחרונה יצא לאור תחליף מסוים , מאוד חשוב ועם השנים תחליף זה דחף את כל שאר התחליפים הצידה וסימן את מקומו בבירור במקום הראשון .

תכירו את : הסיגריה האלקטרונית.

הסיגריה האלקטרונית ידועה היום כתחליף הכי יעיל שקיים לעישון הסיגריות .הסיבה שהסיגריה האלקטרונית כל כך יעילה מתחלקת לשניים .

1. הפן הפיזי .

2. הפן הפסיכולוגי .

את הפן הפיזי רובנו מכירים בתור הניקוטין - סם ממכר מאוד המצוי בסיגריה ומשפיע על מוחנו בתוך כמה שניות בודדות .

הפן השני הוא הפן הפסיכולוגי – ההתמכרות להתעסקות סביב פעולות העישון , פן זה הוא המשפיע יותר על ההתמכרות שלנו .

שימו לב – כל תחליפי העישון כולםמטפלים כל אחד בפן אחד של ההתמכרות בלבד . מסטיק ניקוטין ומדבקות לדוגמא מטפלים בפן הפיזי - ההתמכרות שלנו לניקוטין . לעומת זאת , ספרים או פסיכולוגיים מטפלים בפן הפסיכולוגי בלבד .

הסיגריה האלקטרונית היא המוצר היחידי בעולם שמספק לנו את שני הצרכים האלה במקביל.

רק הסיגריה האלקטרונית מטפלת גם בהיבט הפסיכולוגי וגם בהיבט הפיזי של ההתמכרות מסיגריות .

הסיגריה האלקטרונית נותנת לנו חווית עישון מלאה ומושלמת ובאותו הזמן נותנת לנו את הניקוטין , אליו הגוף שלנו מכור.  חשוב לציין כי הניקוטין הוא אמנם סם ממכר אשר מצוי בסיגריה אך הוא לא מהמסוכנים שבה . בסיגריה אחת רגילה יש יותר מ-4000 כימיקלים ויותר מ-40 חומרים מסרטנים כשביניהם נמצאים חומרים כמו : עטרן, אצטון, מתנול והרשימה עוד ארוכה מאוד ...

הסיגריה האלקטרונית נראית בצורתה כמו סיגריה רגילה , מרגישה כמו סיגריה רגילה , יש לה טעם של סיגריה רגילה והיא מכילה נוזל ניקוטין ברמות שונות של חוזק בהתאם להרגל המעשן בסיגריה הרגילה .

עוד יתרון מגניב - את הסיגריה האלקטרונית מותר על פי חוק לעשן במקומות ציבוריים כמו מסעדות, מטוסים, קניונים וכו'.

הסיגריה האלקטרונית מצוינת ב גמילה מעישון ומתאימה לכל מי שרוצה להפסיק לעשן או אפילו להמשיך לעשן אבל בריא יותר.

/

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה מוגש באדיבות בום פראייס יבוא ושיווק כל סוגי סיגריות אלקטרוניות בישראל ובעולם

למבחר עצום של סוגים ובכל הטעמים כנסו אלינו סיגריה אלקטרונית בום פראייס 03-5257435

חייגו לכל שאלה לגבי גמילה מעישון 03-5257619

http://www.boomprice.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מריאין פרייס

מאת: מריאין פרייסיוגה05/04/113592 צפיות
אני מאמין שביום שיבוא חבר כנסת ויעביר חוק שאוסר על ייבוא ומכירת סיגריות פשוט כי זה משהו שהורג אנשים בכמויות , העולם יתחלק לשניים , לאלה שממש מודים לו ולאלה שממש שונאים אותו. עם זאת , אם מישהו יצליח להעביר אי פעם חוק כזה (מה שלא סביר שיקרה) הוא קרוב לוודאי יהיה הבנאדם שיציל הכי הרבה אנשים אי פעם .

מאת: מריאין פרייסטיפול בעור05/04/11926 צפיות
הסיגריה האלקטרונית היא התחליף היותר בריא לסיגריות המסורתיות והיא מתחילה לצבור תאוצה , יותר ויותר אנשים מעשנים אותה כיום וזה בגלל שהיא הרבה יותר בריאה וכל כך דומה בצורתה ובמאפייניה.

מאת: מריאין פרייסרשתות חברתיות05/04/11821 צפיות
סיגריה אלקטרונית הינה הפיתרון המושלם לכל מי שרוצה להיגמל מעישון הסיגריות או להוריד ברמה דראסטית את העישון ואת נזקי העישון .

מאת: מריאין פרייסאימון למערכות יחסים05/04/11822 צפיות
כיום ניתן לומר בוודאות כי נכון לרגע זה , הסיגריה האלקטרונית הוא המוצר הכי יעיל לגמילה מעישון ויש שיגידו שאפילו לא קשה להחליף בינו לבין הסיגריה הרגילה .

מאמרים נוספים בנושא התמכרויות

מאת: orya peryהתמכרויות13/06/171165 צפיות
כפי שאנו עדים בשנים האחרונות כאשר סיגריות אלקטרוניות כבשו את השוק הישראלי בסערה, במיוחד לאור המודעות נגד עישון סיגריות רגילות. עצם העובדה שניתן לעשן בסיגריות אלקטרוניות גם במקומות ציבוריים, היא זו שמראה לנו כי אין בה עישון פאסיבי בדומה לסיגריה הרגילה.

מאת: עוז דוידיהתמכרויות06/04/147231 צפיות
מהי התמכרות להימורים? כיצד היא נגרמת? מהם דרכי הטיפול?

מאת: נדב יעקוביהתמכרויות29/10/138103 צפיות
מתי ראוי להביט ולהבחין בגודל הבעיה? התמכרות לסמים מתחילה מגיל צעיר ומכאן שחשוב לתת את הדעת ולעצור את הדברים לפני שיביאו השלכות מרחיקות לכת. כאשר מגלים ההורים ערנות מבעוד מועד, משתנים כללי המשחק. התמכרות לסמים מתחילה מגיל צעיר ביותר. חוסר הידע לעיתים מונע מההורים לתת ולהכיר בבעיה. מה נדרש על מנת שיהיה ניתן להותיר את הבעיה הרבה מאחור? כאן מגיע הרגע להגיד כי אבחון הבעיה וטיפול מוקדם, יכול לסייע ולהשאיר את ההידרדרות הרבה מאחור.

מאת: נדב יעקוביהתמכרויות29/10/137996 צפיות
אם אדם שאתם אוהבים מתגלה כמכור לסמים והדבר משתלט על חייו האישיים, הוא מחייב מבדק ואף התערבות מקצועית בהתאם. יש לא מעט מכוני גמילה מקצועיים אשר יוכלו לסייע לכם ולהעניק את הכלים הנכונים להתמודדות ארוכת טווח. התמכרות? לא כאשר אתם בוחרים מכוני גמילה ומעניקים להם את החשיבות הראויה.

מאת: bonjorהתמכרויות05/11/128250 צפיות
A true story about getting clean from drugs and staying clean. The recovery of an addict.

מאת: דניאל seoהתמכרויות17/04/118564 צפיות
הדרך הנכונה ליזום טיפול בחרדות היא דרך טראפיה רפואית. הרעיון הוא לתת לגוף להיות משוחרר לחלוטין ונינוח לגמרי.

מאת: משה רוימיהתמכרויות12/04/118385 צפיות
מאז שהחל להיחקר העישון בשנות ה- 50 והשלכותיו הבריאותיות נמצא כי העישון גורם נזק לא רק לנשים מעשנות כשהן בהריון כי אם גם לעובר שהן נושאות בבטנן. למעשה העישון פוגע עוד הרבה קודם להיריון. מחקרים מראים שהעישון פוגע בפוריות הן אצל הגבר והן אצל האישה כך שבכל מצב הפסקת עישון בהיריון היא דבר נכון ומומלץ.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica