חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הגדלת חזה וסרטן השד

מאת: 3dotsניתוחים פלסטיים28/06/2009856 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במחקר הנערך באוניברסיטת קליפורניה שבארצות הברית, הובאו המסקנות הבאות לידי ציבור הנשים: הליך ניתוח הגדלת חזה והשתלים אינם מונעים אבחנה מוקדמת של סרטן השד. במחקר השתתפו 4,082 נשים אשר לקו במחלת סרטן השד בין השנים 1981 ל- 2004 . 129 מהנשים שהשתתפו במחקר, הן נשים שעברו ניתוח להגדלת חזה על מנת לשפר את המראה. החוקרים התמקדו בעיקר בגודלם של הגושים בחזה ובשאלות: האם ישנן גרורות בבלוטות הלימפה ועד כמה המחלה נמצאת בדרגת חומרה.

הם הגיעו למסקנה, שלא רק שאין הניתוח להגדלת חזה פוגע ביעילות שבזיהוי הגושים הסרטניים, אלא שהוא מסייע ומקל באבחון סרטן השד על ידי מישוש השד. נשים שעברו ניתוח להגדלת חזה, מאובחנות ביתר קלות ובאחוזים גבוהים יותר מנשים אשר לא עברו הגדלת חזה וזאת בגלל היכולת לאבחן אותן דרך הבלוטות המצביעות על סרטן השד.  הסיבה נעוצה בכך, שהשתל המושתל בחזה האישה יוצר גוף אחיד מאחורי השדיים ומבליט את הגושים שצמחו, דבר הניתן לאיתור, על ידי מישוש החזה.

אישה אשר לוקה בסרטן השד ואין לה שתל בחזה, סביר שלא יצליחו להבחין בגוש הסרטני על ידי מישוש בלבד. השתלים אומנם מפריעים בבדיקה הממוגרפית, אך ללא כל צל של ספק, מקלים וחושפים את הגושים הסרטניים. לנשים אשר עברו ניתוח להגדלת חזה ובגופם נמצא שתל, מומלץ להגיע לבדיקות תקופתיות אחת לחודש  ולבדיקה ידנית אחת לחצי שנה אצל כירורג  וזאת לאור יתרונם ביכולת הזיהוי המוקדם של סרטן השד.

השתל מבליט גושים עמוקים יותר, שאינם מורגשים במימוש ידני ללא השתל. הסיליקון המצוי בשתלים עבר וממשיך לעבור תהליכים המשפרים אותו וממזערים כל סיכון אפשרי לבריאות האישה. שתלי הסיליקון בהם משתמשים כיום, אינם מהווים איום או חשש . בעבר הרחוק היו שתלי הסיליקון עשויים ממעטפות של סיליקון קשיח שמולא במי מלח פיזיולוגיים.

מי המלח הפיזיולוגיים, הם אלו שהעלו את החשש. החשד היה כי הם אלו הגורמים למחלת סרטן השד וכן למחלה אואוטואימונית אשר נוטה לפגוע בשרירים ובפרקים. משנת 1962, השתלים עברו תהליכים חדשניים והשיפורים הרבים הביאו את הרופאים להשתיל בחזה האישה שתלים בעלי מעטפת סיליקון קשה, שבתוכם מצויים סיליקון ג'ל, בשונה מהסיליקון שהיה מלא במי מלח בעבר.

רוב הרופאים אשר מבצעים את ניתוחי הרמת חזה טוענים , כי אין סיבה לחשש מהניתוח להגדלת החזה וכי אין לקחת בחשבון את הסיכונים שקיימים בסרטן השד וזאת לאור העובדה כי להגדלת חזה אין קשר ישיר לסרטן השד או לגילויי מוקדם של סרטן השד. אין מחקרים המצביעים על כך שיש קשר בין הגדלת חזה וסרטן שד או רופאים החושבים כי קיים קשר בן הגדלת חזה וסרטן השד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת 3dots

מאת: 3dotsמשפחה וזוגיות - כללי01/09/101433 צפיות
זוגות רבים חווים תקופות רדומות או אפילו משברים בחיי המין שלהם. חיי מין בחיי נישואין או כחלק מכל קשר זוגי אחר הם חלק בלתי נפרד מזוגיות: חיי מין תקינים משחקים תפקיד חשוב ואף מרכזי בהצלחת זוגיות . קיום יחסי מין בין שני בני זוג אינו מהווה רק פורקן לצרכים פיסיים – קיום יחסי מין הם דרך לחזק את האינטימיות שבקשר.

מאת: 3dotsאיכות הסביבה 07/10/091093 צפיות
אנרגיה סולארית, משמעותה הפקת חשמל מקרינת שמש שהשימוש בה נקי מכל זיהום. טכנולוגיה המתבססת על אנרגיה סולארית, פותחה לראשונה בשנות השבעים על ידי הגרמנים.

מאת: 3dotsמשכנתא21/08/09850 צפיות
משכנתא הפוכה יכולה להיות יעילה לאנשים רבים בעלי נכס, אשר אינם מעוניינים להתחיל ולהחזיר מדי חודש סכום כסף שנלקח מהבנק בגין הלוואת משכנתא.

מאת: 3dotsמט"ח08/08/09796 צפיות
במידה ואתה מעוניין להתחיל לסחור בשוק פורקס, עלייך לבחור צמד מטבעות שהולכים להשתנות בערכם (מה שתוכל כמובן להעריך על פי ידע וניסיון),

מאת: 3dotsהלוואות02/07/09961 צפיות
משכנתא הינה הלוואה בנקאית שעיקר מטרתה: רכישת דירה, בנייה, שיפוץ, הרחבת דירה קיימת או רכישת נכס.זמן פרעון ההלוואה עד 30 שנה תלוי בסוג המשכנתא.

מאת: 3dotsניתוחים פלסטיים01/05/09920 צפיות
נשים רבות סובלות מבעיות שונות שקשורות לנוחות עם חלקי גופן, וחלק נכבד מהדאגות קשור לצורת וגודל החזה שלהן.

מאת: 3dotsניתוחים פלסטיים01/05/09998 צפיות
ניתוח הגלת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים והמבוקשים ביותר בעולם. יכול להיות שהסיבה לכך היא שלאחר הניתוח, אישה לא רק נראית טוב יותר, אלא גם מרגישה טוב יותר עם עצמה. הניתוח כולל מספר שלבים, ומומלץ לקרוא מעט לפני שאתן ניגשות לביצועו.

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/16945 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/16914 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/16885 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/16891 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151567 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151015 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151535 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica