חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל | מזל טוב! יש לך אתר מקצועי ומעוצב עליו שילמת במיטב כספך.

מאת: ייעוץ שיווקיקידום אתרים08/06/2011646 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מזל טוב! יש לך אתר מקצועי ומעוצב עליו שילמת במיטב כספך.

נכון להיום יש לך אתר אבל אף אחד לא מכיר אותו (פרט לפקידה ולאשתך), מה עושים?

מה תפקידו של האתר?

ובכן, נכון להיום האתר שלך הוא כמו חבילת כרטיסי ביקור שנמצאים במגירה בשולחן העבודה שלך שכרגע לא מקדמים את העסק שלך כלל.

תפקידו של אתר אינטרנט הוא גדול ועצום בקידום העסק.

אתר האינטרנט הוא העובד הכי ממושמע בעולם שעובד 24 שעות 7 ימים בשבוע {אפילו ביום כיפור} ולעולם לא מתעייף מתעדכן כל הזמן ומזמין ללא הרף לקוחות פוטנציאלים לרכוש את המוצרים או השירות של העסק שלך.

אבל איך גורמים לזה לקרות? והכי מהר שאפשר.

יש שתי אפשרות – הדרך האיטית והיקרה שאינה מתגמלת על פי תוצאות, זהו קידום אתרים אצל חברות לקידום אורגני אשר המחירים נעים בין 2,500 ל- 4,500+ מע"מ  בחודש! עם התנייה כי בשלושה החודשים הראשונים לא יהיו תוצאות כלל (ובצדק כי לוקח זמן לגוגל לקרוא את האתר שלך) אבל עדיין יש עבודה מרובה לעשות ברישום אתרך במאות אתרים שנותנים לך אפשרות לרשום את האתר שלך אצלהם בחינם.

האפשרות השנייה – היא לנהל קמפיין פרסומי אינטרנטי  קידום בגוגל (ad word) או בעברית מודעת מילים.

מודעות אלו יופיעו בעמוד הראשון של גוגל בצמוד ובדומה לתוצאות הרגילות של מנוע החיפוש .

היכולת להופיע תוך מספר שעות בעמוד הראשון ב קידום בגוגל ליד כל החברות המובילות במשק נותן לך אפשרות לשחק את המשחק של הגדולים ומיידית מקפיץ את המכירות בעסק שלך – פשוט מדהים.

יתרון נוסף של קידום בגוגל ו AD WORD הוא השליטה המלאה בתקציב הפרסום שלך ברמה יומית, שבועית וחודשית.

החיסרון של המערכת הוא המורכבות בתיפעולה (המאוד משוכללת ומכאן מסובכת) וכך שלאדם מן הישוב מאוד קשה לתפעל אותה ולבסוף נוטש ופונה לחברה לקידום אתרים אורגני "מקצועי"...

גוגל הבינה את הבעיה ומייד גייסה לטובת העניין חברות ייעוץ עסקי, חברות פרסום וסטודיו לעיצוב. היא הכשירה את המעוניינים להפעיל עבור לקוחותיהם את מערכת הפרסום והנפיקה את הסמכות מטעמה ואף נתנה להם בונוס לחלק ללקוחות הפוטנציאלים החדשים של חברות אלו שובר זיכוי של 200 שקלים להתנסות בחינם.

מיותר לציין כי בית לעסקים נבחרה לקבל על-ידי גוגל הכשרה והסמכה לניהול קמפיין מקצועי וכיום רשאית לתת את השוברים ללקוחות שלה בתנאי שהם מנהלים קמפיין אצל אותם חברות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ייעוץ שיווקי בית לעסקים ייעוץ שיווקי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ייעוץ שיווקי

מאת: ייעוץ שיווקיטיפים שיווקיים08/06/11823 צפיות
"שלום מדברת אביטל חן מנהלת השיווק של FRESH STUDIO – סטודיו לעיצוב גרפי." עם מי אני מדברת בבקשה? תשובה: חיים . "אהלן חיים, מעניין אותך להגדיל את המכירות בחברה שלך?

מאת: ייעוץ שיווקישיווק באינטרנט08/06/11743 צפיות
זרימה של תקשורת החוצה היא קדושה יותר, מוסרית יותר, מתגמלת יותר ויעילה יותר מאשר זרימת תקשורת פנימה כסף, עבודה, עובדים, תקשורות נכנסות , מה שצריך לעשות זה להוציא יותר תקשורת מאשר לקבל>רשימת תפוצה. למה ניוזלטר? אני מתזמן מתי לשלוח. אני מחליט מתי הלקוח יראה מה חדש אצלי. מסר חוזר: ככל שאני מתקשר לאורך זמן כך האדם זוכר אותך. המקבל יכול לעביר אותה לחבר אחת או שתיים. טיפיים מקצועיים .

מאת: ייעוץ שיווקישיווק ואסטרטגיה08/06/11825 צפיות
יועץ ארגוני, למה עסק צריך ייעוץ ארגוני? רוב העסקים מתחילים מאדם אחד או שניים, הם עובדים קשה והעסק מתחיל לגדול, נסגרות הרבה עסקאות טובות ומתחיל עומס על מייסדי העסק ואז מחליטים להכניס עובדים כי העסק גדל. אתה כבעל העסק רוצה לפתח את העסק לעסק גדול ומרוויח, אבל איך עושים את זה?

מאת: ייעוץ שיווקישיווק ואסטרטגיה08/06/11802 צפיות
ייעוץ ארגוני, למה עסק צריך ייעוץ ארגוני? רוב העסקים מתחילים מאדם אחד או שניים, הם עובדים קשה והעסק מתחיל לגדול, נסגרות הרבה עסקאות טובות ומתחיל עומס על מייסדי העסק ואז מחליטים להכניס עובדים כי העסק גדל. אתה כבעל העסק רוצה לפתח את העסק לעסק גדול ומרוויח, אבל איך עושים את זה?

מאת: ייעוץ שיווקיייעוץ עסקי08/06/11643 צפיות
ייעוץ עסקי, למה עסק צריך ייעוץ עסקי? האם לא מספיקה חכמת רחוב וניסיון חיים כדי לנהל עסק? אין ספק כי יש עסקים אשר מצליחים לשרוד גם ללא ידע עסקי מוכח. אבל האם הם יכולים לשרוד טוב יותר האם הם יכלו בזמן הזה להרוויח יותר כסף ולפנות לעצמם זמן חופשי עם המשפחה שלהם התשובה היא בהחלט כן.

מאת: ייעוץ שיווקיייעוץ עסקי07/06/11679 צפיות
ייעוץ עסקי, למה עסק צריך ייעוץ עסקי? האם לא מספיקה חכמת רחוב וניסיון חיים כדי לנהל עסק? אין ספק כי יש עסקים אשר מצליחים לשרוד גם ללא ידע עסקי מוכח. אבל האם הם יכולים לשרוד טוב יותר האם הם יכלו בזמן הזה להרוויח יותר כסף ולפנות לעצמם זמן חופשי עם המשפחה שלהם התשובה היא בהחלט כן.

מאת: ייעוץ שיווקישיווק07/06/11748 צפיות
עסקים ושיווק: זכור את היסודות! לעתים קרובות אנו שומעים על עובדות יסוד בעסקים ושיווק וב ייעוץ שיווקי, בכל עסק שאנחנו יכולים להימצא בו יש הרבה אמת, ואני רוצה לחלוק כמה יסודות חזקים אשר נשכחים לעתים קרובות למדי: 1. השתמש "תחזור בקרוב" קופון או תוכנית על מנת לתמרץ ביקורים חוזרים וקניות. זה פשוט עבור בתי קפה ומסעדות! קבל נתונים יצירתיים וחשוב על איך זה יכול לעבוד בעסק שלך.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182276 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171658 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171578 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171409 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171423 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161097 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161768 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica