חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד לתקן פנצר ברכב

מאת: אבירכב17/06/20111103 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שמור כלים אלו לעת פנצר-

כלים שכדי שיהו ברכב בעת החלפת גלגל,מברג, משלוש אזהרה,אפוד זוהר,גלגל רזרבי, גק, מפתח לפתיחה האומים מד לחץ למדידת לחץ האוויר בגלגלים.

 בחירת מקום לביצוע החלפה

המקום להחלפת הגלגל מאוד חשוב לביטוחתך בחר אזור שטוח של הכביש ושאין בו תנועה במידה והצורך להחלפת הגלגל קורת בלילה לבש את  אפוד הזוהר, אל תשנה את כיון הגלגל על ??הכביש .

הפעולות  הנדרשות לשם ביצוע החלפת גלגל .

1. תחילה שלב להילוך P,  ונעל את  האנברקס(מעצור ידני) שים את משלוש האזהרה במרחק תקין. 

2. אתר את הגלגל בעל התקר שים מעצור מתחת לגלגלים למניעת דירור הרכב.

 3. שים את גלגל רזרבי לא רחוק ממך.

4. פתח את כסוי הגלגל באמצעות מברג (טסה,במידה וקיימת).

 5.מקם את הגק מתחת לרכב בקרבת הגלגל המפונצר.

6.פתיחת האומים- בשיחרור האומים עליך לזכור כי האום העליון צריך להיות האחרון  מבין הברגים יתכן שתצרך לעשות שימוש במשקל גופך,שמן לפתיחה הראשונית של האומים לאחר  שיחרור ראשוני של האומים  הרם את הרכב בעזרת ג 'ק לגובה שבו יהיה לך נוח להמשיך ולפתוח את הברגים ולהוציא  את הגלגל עם הפנצר פתיחת האומים תעשה עד שניתן לפתוח אותם באופן ידני ללא שימוש בכלים.

7.הסרת הגלגל- שים את שתי ידיים  קצת מתחת לאמצע משני הצדדים כדי למנוע פגיעה ושחרר את האומים ושלוף את הגלגל החוצה.

8.לפני התחלת הרכבבת האומים לאחר שויידאת שכמות האויר בגלגל הרזרבי בהתאם באמצעות מד לחץ, הכנס את גלגל הרזרבי והתחל להרכיב את האומים  סדר הרכבת הברגים  צריך להעשות בצורה  הפוכה מפתיחת האומים.

9. לאחר ששמת את הגלגל וסיימת להדק את האומים עם הידיים .

הורד את האוטו בעזרת הגק והמשך לחזק את האומים עם מפתח עד הסוף ,פעולה זו צריכה להיעשות לא במעגל, אלא באופן סימטרי, זה יבטיח את היישור הנכון של גלגלים בעתיד, הוצא  את הג'ק מתחת לרכב.

10. בדוק נזילות אויר ,בדוק שאין דליפת אוויר  מהפטמה של הגלגל אם זה בסדר, הרכב על הפטמה את הכובע.

11.החזר את הגק,כיסוי הגלגל ,הגלגל המפונצר ושאר הכלים שנעזרת בהם לתא המטען.

ביום העסקים הבא קח את הגלגל המפונצר לתיקון ובקש שירכבו אותו בחזרה לרכב,החזר את גלגל הרזרבי לתא המטען .

עכשיו אתה יכול להמשיך בנסיעה הנהיגה .

 

אין לנאמר להוות תחליף ליעוץ כלכלי,אישי השכלתי,משפטי  מקצועי ואין להסתמך על האמור לביצוע פעולה כול שהיא

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לוח ALLFREE

 מציע  לכם פרסום חינמי לחלוטין בכל הקטגוריות הקיימות – לוח רכב, לוח דירות, לוח יד שניה דרושים או לוח מודעות

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אבי

מאת: אביטיפים שיווקיים04/04/121109 צפיות
לוחות יד שנייה היא דרך פרסום/קניה מעודפת על רבים ,באתרי יד שניה ניתן למצוא שולחנות לחדר אוכל, סלון,ארונות בגדים,אמבטיה, ואף עד לקניית מטבחים בסגנונות ובגדלים שונים המתאימים לכל צורך.

מאת: אביקייטרינג03/12/11846 צפיות
שירותי קייטרינג הם אפשרות טובה בכל פעם שאתה צריך לארגן ארוחה לאירוע גדול, ברוב הערים הגדולות כמו תל אביב ירושלים,חיפה ישנם שרותי קייטרינג שרבים מהם מתמחים בסוגים מסוימים של מאכלים מקומיים המציעים מאכלים במגוון טעמים אם זה לאירועים או לארוחת שבת וחג.

מאת: אביייעוץ עסקי03/12/11868 צפיות
הביטוי "זמן הוא כסף" מקבל רלווניטיות כאשר בוחרים מרכזייה לעסק, חברות גדולות עם הרבה עובדים לא יכולות להשתמש בקו טלפון אחד פשוט זה כמעט כמו לשים מקלחת אחת בבניין עם 100 דיירים .

מאת: אביצרכנות וקניות06/11/111280 צפיות
חלק מהכרות עם תרבות של מקום בכל עיר הוא באמצעות מרכזי הקניות שבהם, וזה לא בהכרח במטרה לקנות משהו, ברחובות העיר תל אביב ישנם חנויות שונות, כל אחד מציע לך משהו ייחודי.

מאת: אבייחסי ציבור10/09/111110 צפיות
כל יום שעובר אנו שוכחים שלפני הרבה שנים לוח שנה כפי שאנו מכירים לא היה קיים ולכול תרבות היה שימוש שונה לקביעת זמן משעון שמש, תנועות הירח ומסלול כדור הארץ סביב השמש על מנת לקבוע לוח זמנים.

מאת: אביעובד-מעביד02/07/111175 צפיות
התחרות בין חברה לחברה גורמת לרבים מהמעסיקים לדורש ניסיון ספציפי במודעות דרושים, מה היא הדרך להתמודדות עם דרישה כזו בהעדר נסיון לאחר לימודים,בראיון עבודה

מאת: אבישיעורים פרטיים01/07/111202 צפיות
לאחר מבחן התאוריה מתחילים בשיעורי נהיגה ,במאמר זה, אנחנו הולכים להציג מספר סיבות מדוע תלמידי נהיגה נכשלים במבחן המעשי ואינם עוברים את הטסט בהצלחה.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: רונית אלפסירכב20/11/19554 צפיות
כב יד ראשונה הוא חלומם של הרבה אנשים אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית. רכישת רכב יד שניה נותנת יותר אפשרויות רכב מליסינג או רכב חברה לשעבר. מה עדיף ומהן ההוצאות על רכב יד שניה

מאת: שלום כהןרכב29/09/19802 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/191096 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/191258 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/191352 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/191402 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/191391 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica