חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כל מה שרצית לדעת על הגדלת חזה - ד"ר אמיר אברהם

ניתוח הגדלת חזה הפך תוך שנים קצרות לאחד הניתוחים הפופולריים בעולםוגם בישראל. בארה"ב מתקיימים בכל שנה כ-400,000 ניתוחים, אשר ממצבים אותוכניתוח הפופולארי ביותר בקרב הנשים האמריקאיות.

חתך הנשים אשר ניגשות לניתוח עומד בין נשים בגילאי ה-20 לנשים בוגרותבסביבות גיל ה-40 שלהן. גודל השתל המקסימלי בו נעשה שימוש בדרך כלל, לאיעבור את הCC300, ובדרך כלל הרופא ישתדל להגיע עם המנותחת לתיאום ציפיותוהבנה של דרישותיה אל מול האפשרויות והתאמה לפרופורציות הגוף של האישה.

טכניקת הניתוח הגדלת חזה

שתי הדרכים הנפוצות ביותר להחדרת שתלי הסיליקון, הן דרך חתך מתחת לשד,או חתך סביב הפטמה. ברוב המקרים, יבוצע הניתוח בהרדמה מלאה מכיוון שמדוברבניתוח כואב למדי. הניתוח עצמו נמשך כשעה ולאחריו המנותחת נשארת להשגחה שלכ-5 שעות. ההשגחה נועדה בכדי לודא שבמהלך הכנסת השתל לא נוצר דימום בשד.לאחר שהשתחררה, על האישה ללבוש חזיה יום ולילה במשך כחודש ימים ולהורידה רקבמקלחת. לאחר שלושה ימים ניתן לחזור לשגרת העבודה והכאבים הם מועטים.

במידה ולאישה ישנו חזה טבעי זקוף, ישתדל הרופא להכניס את השתל אל מתחתלשריר השד בכדי להעניק לו מראה והרגשה זקופה יותר. במקרים בהם לאישה ישנוחזה נפול, אין אפשרות להחדיר את השתל מתחת לשריר מכיוון שאז השתל יבלוטהחוצה מתוך השד וייצור מצב של "שדיים כפולים".

לדבריו של ד"ר אברהם, כל חזה בשלב כלשהו יתחיל בנפילה כלפי מטה, בין אםהוא טבעי ובין אם הוא מנותח. כובד משקלו של השד מותח את העור כלפי מטה ועלאחת כמה וכמה כאשר מדובר באישה אשר יש לה שתל המכביד על השד.

השלכות הניתוח

השתלים הנפוצים כיום, בניגוד לאלו שהושתלו בשנות התשעים, הם שתליםקבועים ללא צורך בהחלפה. כמו כן, השתלים כיום מחוספסים למדי, בכדי לנסותולמנוע דחייה של השתל על ידי הגוף.

לנשים הצעירות אין סיבה לדאגה – שתל סיליקון איננו מונע את אפשרות ההנקהבעתיד ואיננו פוגע ביכולת ההנקה של הנשים המנותחות. ומחזוריות ההתפתחות שלהשדיים נשארת תקינה. בנוסף, במידה וישנה דליפה של סיליקון מתוך השתל, איןסיבה לדאגה. הסיליקון איננו רעיל לגוף וזוהי בעיה פתירה.

דר' אמיר אברהם מומחה גם כן לניתוח הרמת חזה וניתוח הקטנת חזה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ד"ר אמיר אברהם
מנתח פלסטי בכיר
http://dr-amir.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ד"ר אמיר אברהם

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/04/151224 צפיות
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הנפוצים בקרב נשים שמעוניינות בבטן יפה וחטובה יותר, על פני בטן גדולה ובולטת המתאפיינת בעודפי עור. עם זאת, לא רק נשים יכולות לבצע את הניתוח, אלא גם גברים – אם כי במתכונת מעט שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/04/15787 צפיות
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הנפוצים בקרב נשים שמעוניינות בבטן יפה וחטובה יותר, על פני בטן גדולה ובולטת המתאפיינת בעודפי עור. עם זאת, לא רק נשים יכולות לבצע את הניתוח, אלא גם גברים – אם כי במתכונת מעט שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/11/11919 צפיות
בחודש שעבר התפרסם בפעם הראשונה מחקר מקיף בנושא רגישות הפטמות בעקבות ניתוח הגדלת חזה. המחקר פורסם בכתב העת הרפואי Plastic and Reconstructive Surgery תחת הכותרת: Sensitivity of the Nipple Areola Complex and Areolar Pain.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים02/10/11953 צפיות
המודעות לניתוח מתיחת בטן ויעילותו הופכת לנפוצה בשנים האחרונות, תוך התייעלות הטכניקות לביצועו וקיצור זמן ההחלמה. ענינו עבורכן על כל השאלות החשובות בנושא. כמובן שלכל שאלה נוספת, אתן מוזמנות ליצור קשר לייעוץ אישי.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים19/09/11952 צפיות
ניתוח מתיחת פנים הפך בשנים האחרונות לאחת הבחירות הפופולריות ביותר להצערת פנים בקרב נשים ברחבי העולם. מתיחת פנים עוזרת לטפל במגוון השפעות של ההזדקנות על הפנים ועוזרת להשיב למטופלת את המראה הצעיר והזוהר ההולם אותה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים27/08/111154 צפיות
אחת מהתופעות הבולטות בתחום הניתוחים הפלסטיים בשנים האחרונות הוא גילם של הפונים לטיפול. היום זה כבר לא נדיר לראות במרפאה שלנו נשים בשנות ה- 50 וה- 60 לחייהן, אבל אלו מגיעות בעיקר לטיפולים הקשורים להסרת קמטים ומתיחת פנים. לטיפולים הקשורים לגוף וחזה מגיעות הצעירות יותר, אך מסתבר שבארה"ב המצב אולי מתחיל להיות שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים04/08/11996 צפיות
ברוב המקרים, בניתוח הקטנת חזה, יבצעו מנתחים פלסטיים – 3 חתכים בצורת T הפוכה (אחד סביב העטרה, עוד חתך אופקי לרוחב קפל השד וחתך אנכי מן העטרה אל הקפל. לאור נרחבות החתכים המבוצעים בה, שיטה זו מתאימה אך ורק לנשים בעלות חזה גדול ורך במיוחד. אך יש פתרון גם לנשים אשר מעדיפות שלא לסצע חתכים בהיקף שכזה.

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161432 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161370 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/161429 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/161316 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151966 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151451 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151978 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica