חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניתוח מתיחת בטן - כל מה שצריך לדעת לפני שניגשים

מתיחת בטן – שאלות ותשובות

המודעות לניתוח מתיחת בטן ויעילותו הופכת לנפוצה בשנים האחרונות, תוךהתייעלות הטכניקות לביצועו וקיצור זמן ההחלמה. ענינו עבורכן על כל השאלותהחשובות בנושא. כמובן שלכל שאלה נוספת, אתן מוזמנות ליצור קשר לייעוץ אישי.

מהי מטרתו של ניתוח מתיחת בטן?

מטרתו של ניתוח מתיחת בטן היא טיפול בנזקים שגרמו הריונות גדולים אוהשמנת יתר. כתוצאה מן ההריון וההשמנה, ישנם נזקים ישירים לדופן הבטן. העורעובר מתיחה מקסימלית, אשר עוברת את האלסטיות הטבעית של העור, מה שהורס אתהאלסטיות וגורם להווצרותם של עודפי עור.

בנוסף, מתחת לעור ישנן רקמות שומן, אשר בד"כ עם הגיל ולאחר הריונות,ישנה נטיה טבעית של הגוף אצל רוב הנשים – לצבור שומן באזור הבטן, מה שגורםלהופעתו של ה"צמיג" (הצטברות השומן שיש לאישה בין הטבור לערווה).

נזק נוסף שקורה עם ההשמנה או ההריון, הוא התרופפות שרירי הבטן. שריריהבטן נפרדים זה מזה, וכתוצאה מכך התוכן של חלל הבטן בולט החוצה. התוצאה שלתופעה זו היא נשים המגיעות לרופא בטענה כי הן שומרות על כושר ותזונה מסודרתועדיין יש להן כרס קטנה.

הניתוח מטפל בכל ההפרעות הללו – בכל המישורים.

למי מיועד הניתוח?

הניתוח מיועד בעיקר לנשים אשר סבלו מהשמנת יתר ולאחריה ירידה קיצוניתבמשקל. בנוסף, לנשים אשר עברו הריון גדול במיוחד. כמו כן, הניתוח יעילביותר גם לגברים אשר עברו דיאטה קיצונית או קיצור קיבה ועכב כך ירדו במשלבצורה דרסטית.

על הניתוח לא חלה הגבלת גיל, אך הוא מיועד לנשים אשר סיימו את תוכניותהלידה שלהן, מהסיבה הפשוטה כי הריון יהרוס את תוצאות הניתוח ויחזיר את המצבלקדמותו.

אילו חלופות ישנן לניתוח ומהם יתרונותיו עליהן?

אין טיפולים חלופיים, למעט שאיבת שומן אשר עוזרת למקרים קלים מאוד. מעברלכך – אין חלופה לניתוח ולביצוע חיתוכים אשר מאפשרים טיפול יעיל ואיכותי.

כיצד יש להערך לניתוח?

נשים או גברים שירדו במשקל בצורה קיצונית: יש להמתין שלושה עד שישהחודשים עד התייצבות סופית של המשקל לאחר הדיאטה. אנשים שהורידו משקל בצורהמאסיבית סובלים בד"כ מחוסרים של ברזל ומיני ויטמינים ולכן עליהם להשלים אתהחוסרים לפני הניתוח.

נשים לאחר הריון הן בד"כ בריאות יותר, לכן לרוב חוץ ממקרים בהם מדוברבמטפלת מעשנת, אשר עליה להפסיק לעשן שבועיים לפני הניתוח ועד לשבועייםלאחריו, אין הוראות מיוחדות לגביהן.

בנוסף כמובן: בדיקות דם, אק"ג ושאר בדיקות שגרתיות המובצעות לפני ניתוח בהרדמה כללית.

מהי שיטת ההרדמה המקובלת בניתוח?

הניתוח מבוצע אך ורק בהרדמה כללית, כיוון שהוא כולל פתיחה של דופן הבטן.במידה והוא כולל רק שאיבה קטנה, ניתן לעשות זאת בהרדמה מקומית.

האם ישנם כאבים לאחר הניתוח?

יחסית לניתוחים אחרים ישנם יותר כאבים לאחר הניתוח. במהלך הניתוח פועליםכוחות חזקים להקטנת חלל הבטן ולהגעה לבטן שטוחה באופן טבעי. הכאביםהעיקריים נמשכים כחמישה עד שישה ימים לאחר הניתוח. לאחר מכן ייתכנו כאביםקלים אשר יעלמו במהרה גם הם.

האם נותרות לאחר הניתוח צלקות?

ישנה צלקת מאוד נמוכה, אשר בד"כ נמצאת בגבולות התחתון. לא נותרות צלקותבצידי הבטן, אך מתחייבת צלקת קטנה סביב הטבור אשר לרוב היא איננה נראיתכלל.

כמה זמן הניתוח מחזיק?

תוצאות ניתוח מתיחת בטן מחזיקותבדרך כלל לפחות כעשר שנים. כמובן שהכל תלוי ברמת השמירה של המנותחת עלאורך חיים בריא, תזונה נכונה ומשקל תקין. כמובן שהעלאה במשקל או תזונה לאמסודרת – עשויים להרוס את תוצאות הניתוח.


לאחר ניתוח שאיבת שומן המנותחת תישאר להשגחה ללילה ותשוחרר ביום למחרת לביתה.

בד"כ נדרש חופש של שבוע מהעבודה, ובאם המטופלת איננה עובדת בעבודהפיסית, היא רשאית לחזור לעבודה כבר שבוע לאחר הניתוח. הפעולה המיוחדתהיחידה אשר נדרשת מן המטופלת היא לבישת חגורת בטן לאחר הניתוח למשך חודש.

למנותחות בעלות סיכון גבוה, לדוגמה חולי סכרת, ניתן טיפול אנטיביוטוי לאחר הניתוח.

למידע נוסף וייעוץ אישי, פנו עכשיו למרפאת ד"ר אמיר אברהם,
המתמחה בניתוחי חזה, ניתוחי פנים, מתיחת בטן וצוואר, שאיבת שומן והצמדת אוזניים.
טל' :

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ד"ר אמיר אברהם
מנתח פלסטי בכיר
http://dr-amir.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ד"ר אמיר אברהם

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/04/151224 צפיות
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הנפוצים בקרב נשים שמעוניינות בבטן יפה וחטובה יותר, על פני בטן גדולה ובולטת המתאפיינת בעודפי עור. עם זאת, לא רק נשים יכולות לבצע את הניתוח, אלא גם גברים – אם כי במתכונת מעט שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/04/15788 צפיות
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הנפוצים בקרב נשים שמעוניינות בבטן יפה וחטובה יותר, על פני בטן גדולה ובולטת המתאפיינת בעודפי עור. עם זאת, לא רק נשים יכולות לבצע את הניתוח, אלא גם גברים – אם כי במתכונת מעט שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/11/11919 צפיות
בחודש שעבר התפרסם בפעם הראשונה מחקר מקיף בנושא רגישות הפטמות בעקבות ניתוח הגדלת חזה. המחקר פורסם בכתב העת הרפואי Plastic and Reconstructive Surgery תחת הכותרת: Sensitivity of the Nipple Areola Complex and Areolar Pain.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים19/09/11953 צפיות
ניתוח מתיחת פנים הפך בשנים האחרונות לאחת הבחירות הפופולריות ביותר להצערת פנים בקרב נשים ברחבי העולם. מתיחת פנים עוזרת לטפל במגוון השפעות של ההזדקנות על הפנים ועוזרת להשיב למטופלת את המראה הצעיר והזוהר ההולם אותה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים27/08/111154 צפיות
אחת מהתופעות הבולטות בתחום הניתוחים הפלסטיים בשנים האחרונות הוא גילם של הפונים לטיפול. היום זה כבר לא נדיר לראות במרפאה שלנו נשים בשנות ה- 50 וה- 60 לחייהן, אבל אלו מגיעות בעיקר לטיפולים הקשורים להסרת קמטים ומתיחת פנים. לטיפולים הקשורים לגוף וחזה מגיעות הצעירות יותר, אך מסתבר שבארה"ב המצב אולי מתחיל להיות שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים04/08/11996 צפיות
ברוב המקרים, בניתוח הקטנת חזה, יבצעו מנתחים פלסטיים – 3 חתכים בצורת T הפוכה (אחד סביב העטרה, עוד חתך אופקי לרוחב קפל השד וחתך אנכי מן העטרה אל הקפל. לאור נרחבות החתכים המבוצעים בה, שיטה זו מתאימה אך ורק לנשים בעלות חזה גדול ורך במיוחד. אך יש פתרון גם לנשים אשר מעדיפות שלא לסצע חתכים בהיקף שכזה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים14/07/111115 צפיות
ניתוח הגדלת חזה הפך תוך שנים קצרות לאחד הניתוחים הפופולריים בעולם וגם בישראל. בארה"ב מתקיימים בכל שנה כ-400,000 ניתוחים, אשר ממצבים אותו כניתוח הפופולארי ביותר בקרב הנשים האמריקאיות.

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161432 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161370 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/161429 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/161316 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151966 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151451 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151978 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica