חפש מאמרים:
שלום אורח
02.07.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הקטנת חזה ללא צלקות? יש דבר כזה

ברוב המקרים, בניתוח הקטנת חזה להבדיל מניתוח להגדלת חזה,יבצעו מנתחים פלסטיים – 3 חתכים בצורת T הפוכה (אחד סביב העטרה, עוד חתךאופקי לרוחב קפל השד וחתך אנכי מן העטרה אל הקפל. לאור נרחבות החתכיםהמבוצעים בה, שיטה זו מתאימה אך ורק לנשים בעלות חזה גדול ורך במיוחד. אךיש פתרון גם לנשים אשר מעדיפות שלא לסצע חתכים בהיקף שכזה.

נשים אשר חוששות מצלקות גדולות בעקבות ניתוח להקטנת חזה,יכולות לבקש לבצע שאיבת שומן בכדי להקטין את גודל החזה שלהן על ידי הסרתשומן עודף. הליך זה, המכונה לעיתים "הקטנת חזה ללא צלקות", משתמש במספרחתכים קטנים אשר יכולים להרפא מהר יותר ומבלי להשאיר צלקות נראות לעין.

בשיטה זו, יכול המנתח הפלסטי ליצור חתך קטן מתחת לשד או מתחת לבית השחיולגשת אל מרבצי שומן ולהסיר אותם באמצעות צינורית דקה וגמישה המחוברתלמשאבת ואקום.

לאחר הסרת השומנים, העור, אשר מטבעו גמיש למדי, יתכווץ אל המידות החדשות בקלות.

לאור העובדה שהשומנים בשדיים הם סיביים יותר וקשים יותר לטיפול לעומתעזורים אחרים בגוף, מנתחים פלסטיים מעדיפים להשתמש בשאיבת שומן "מחוזקת",אשר משתמשת בצינורית המייצרת רטט חלק ומדוייק, העוזר לפרק את השומניםביעילות ומבלי ליצור טראומה לרקמות מסביבה.
הקטנת חזה ללא צלקות
יעיל יותר ובטוח יותר

על פי מחקר שנערך על ידי המחלקה לדרמטולוגיה במרכז למדעי בריאותבאוניברסיטת טולן, הצינורית הרוטטת יכולה לאסוף עד 30% יותר שומן לעומתשאיבהת שומן ידנית, בה הרופאים נאלצים להעביר את הצינורית קדימה ואחורהבתוך הגוף ועלולים לייצר דימום וטראומה ניתוחית.

מלבד איסוף שומנים יעיל יותר, טכניקה זו מועילה להתאוששות מהירה יותר,סיכונים מופחתים לסיבוכים, דימום מופחת וזמן פעולה כירורגית קצר יותר.
לא מתאים לכולן

למרות היתרונות של שאיבת שומן לצורך הקטנת חזה וניתוח הרמת חזה,מנתחים פלסטיים מאמינים כי זו אינה הבחירה הטובה היותר עבור נשים עם שדייםגדולים ורכים, מכייוון שעיקר הבעיה בהם הוא עודף רקמה ולא מצבור שומן.מגבלה נוספת של הקטנת חזה באמצעות שאיבת שומן, היא חוסר היכולת לשנות אתצורת השד באופן משמעותי.

בגלל מגבלות אלו, הניתוח מומלץ בעיקר לנשים שרוב גודל החזה להן מורכבממצבורי שומן וצורתו הכללית של השד מקובלת עליהן. בינתיים, רופאים יכוליםלהשתמש בשיטת ניתוח זו במקרים של גינקומסטיה, להקטנת החזה הגברי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ד"ר אמיר אברהם
מנתח פלסטי בכיר
http://dr-amir.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ד"ר אמיר אברהם

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/04/151214 צפיות
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הנפוצים בקרב נשים שמעוניינות בבטן יפה וחטובה יותר, על פני בטן גדולה ובולטת המתאפיינת בעודפי עור. עם זאת, לא רק נשים יכולות לבצע את הניתוח, אלא גם גברים – אם כי במתכונת מעט שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/04/15776 צפיות
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הנפוצים בקרב נשים שמעוניינות בבטן יפה וחטובה יותר, על פני בטן גדולה ובולטת המתאפיינת בעודפי עור. עם זאת, לא רק נשים יכולות לבצע את הניתוח, אלא גם גברים – אם כי במתכונת מעט שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/11/11905 צפיות
בחודש שעבר התפרסם בפעם הראשונה מחקר מקיף בנושא רגישות הפטמות בעקבות ניתוח הגדלת חזה. המחקר פורסם בכתב העת הרפואי Plastic and Reconstructive Surgery תחת הכותרת: Sensitivity of the Nipple Areola Complex and Areolar Pain.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים02/10/11943 צפיות
המודעות לניתוח מתיחת בטן ויעילותו הופכת לנפוצה בשנים האחרונות, תוך התייעלות הטכניקות לביצועו וקיצור זמן ההחלמה. ענינו עבורכן על כל השאלות החשובות בנושא. כמובן שלכל שאלה נוספת, אתן מוזמנות ליצור קשר לייעוץ אישי.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים19/09/11941 צפיות
ניתוח מתיחת פנים הפך בשנים האחרונות לאחת הבחירות הפופולריות ביותר להצערת פנים בקרב נשים ברחבי העולם. מתיחת פנים עוזרת לטפל במגוון השפעות של ההזדקנות על הפנים ועוזרת להשיב למטופלת את המראה הצעיר והזוהר ההולם אותה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים27/08/111137 צפיות
אחת מהתופעות הבולטות בתחום הניתוחים הפלסטיים בשנים האחרונות הוא גילם של הפונים לטיפול. היום זה כבר לא נדיר לראות במרפאה שלנו נשים בשנות ה- 50 וה- 60 לחייהן, אבל אלו מגיעות בעיקר לטיפולים הקשורים להסרת קמטים ומתיחת פנים. לטיפולים הקשורים לגוף וחזה מגיעות הצעירות יותר, אך מסתבר שבארה"ב המצב אולי מתחיל להיות שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים14/07/111097 צפיות
ניתוח הגדלת חזה הפך תוך שנים קצרות לאחד הניתוחים הפופולריים בעולם וגם בישראל. בארה"ב מתקיימים בכל שנה כ-400,000 ניתוחים, אשר ממצבים אותו כניתוח הפופולארי ביותר בקרב הנשים האמריקאיות.

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161416 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161354 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/161410 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/161295 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151948 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151436 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151960 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica