חפש מאמרים:
שלום אורח
19.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניתוח מתיחת פנים - כל הפרטים שאת צריכה לדעת

ניתוח מתיחת פנים הפך בשנים האחרונות לאחת הבחירות הפופולריות ביותרלהצערת פנים בקרב נשים ברחבי העולם. מתיחת פנים עוזרת לטפל במגוון השפעותשל ההזדקנות על הפנים ועוזרת להשיב למטופלת את המראה הצעיר והזוהר ההולםאותה.

למי מיועד הניתוח?

ניתוח מתיחת פנים מיועד לכל אישה אשר סובלת מהזדקנות הפנים, אשרמאופיינת ב: עודפי עור בפנים, נפילת רקמות משני צידי הלסת,התרוקנות הרקמותמעל עצמות הלחיים,טשטוש הזוית שבין הפנים לצוואר לצד עודפי עור ניכריםבצוואר,בנוסף להצטברות שומן מתחת ללסת התחתונה.

מאיזה גיל ניתן לבצע מתיחת פנים?

ניתן לבצע את הניתוח מתיחת פנים בכל גיל,ואולם מרבית הנשים תבצענה את הניתוח בין הגילאים: 45-60. ישנןנשים אשר לא רוצות "להתחיל" להזדקן ולכן פונות לביצוע הניתוח בגיל צעיריותר.

כיצד לבחור את הטיפול המתאים?

במקרים בהם ישנם עודפי עור בפנים או בצוואר, אין טיפול חלופי למתיחתפנים,שכן הדרך היחידה להיפטר מעודפי העור הינה ניתוח זה. כנ"ל לגבי מקריםשל שקיות מתחת לעיניים ונפילת של רקמות משני צידי הלסת או טשטוש הזוית שביןהפנים לצוואר.

מצד שני, אם ישנה הופעה של קמטים זעירים סביב העיניים ובמצח, הזרקתבוטוקס עדיפה על ניתוח ואף מהווה בכל מקרה טיפול משלים למתיחת פנים בנוסףלטיפול פילינג.


כיצד כדאי להיערך לניתוח?

נשים מעשנות צריכות להפסיק לעשן לפחות שבועיים לפני הניתוח. נשים אשרצורכות תרופות מדללות דם, צריכות להפסיק את הטיפול לפחות שלושה שבועות לפניהניתוח. בנוסף, יש להודיע על היעדרות של שבועיים עד שלושה שבועות ממקוםהעבודה ולתכנן את הלו"ז כך שייתכן ולא תופיעי בחברה בתקופה זו.

כמובן שישנו צורך בבדיקות דם ,אקג,ובחלק מהמקרים גםצילום חזה.זאת על מנת לוודא תקינות ובריאות הגוף לניתוח.


מהי שיטת ההרדמה המשמשת לניתוח?

את הניתוח מקובל לעשות בהרדמה מלאה, דבר המאפשר למנותחת שלא להרגיש דבר בעת הניתוח. בנוסף, מאפשרת ההרדמה המלאה למנתח, להתמקד בניתוח למתיחת פנים מבלי לעסוק במעקב אחרי מצבה הכללי של המנותחתובמשככי כאבים .


האם ישנם כאבים לאחר הניתוח?

אמנם הניתוח מבוצע באזור רגיש, אך הכאבים שלאחריו אינם משמעותיים,במיוחד בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים. ייתכנו כאבים בעיקר מאחוריהאוזניים, שם מעגנים את התפרים אשר מותחים את הפנים.


מהן תופעות הלוואי האפשריות?

ישנה אפשרות להופעתם של שטפי דם ונפיחויות לתקופה קצרה לאחר הניתוח, כמוכן גם ירידה זמנית בתחושה בפנים. בנוסף, ישנה אפשרות של שינוי זמני ומקומיבפיגמנט עור הפנים. תופעות לוואי אלו הן זמניות ובדרך כלל חולפות תוך זמןקצר.

נוסף לסיכונים הטבעיים הנובעים מהיות האישה מעשנת או סוכרתית, במידהוהמנתח איננו מיומן ומנוסה, הוא עשוי לפגוע בעצב הפנים ולגרום לשיתוק בחציפנים. פגיעה בעצב התחושתי בצוואר עשויה לגרום לחוסר תחושה באזור האוזנייםובסביבתם.


האם נשארות צלקות לאחר הניתוח?

מעצם העובדה שבמהלך הניתוח נכרתים עודפי עור – צלקות הן בלתי נמנעות.האמנות הגדולה היא בידי המנתח, אשר משתדל לעשותן קטנות ועדינות ככלהאפשר.בנוסף ישתדל המנתח המנוסה למקם את הצלקות במקומות נסתרים יותר.הצלקות הבולטות ביותר הן מאחורי האוזניים, שם ישנו מתח על התפרים והצלקותלרו מתרחבות שם. רוב הנשים מסתירות את הצלקות הללו באמצעות השיער. ישנן גםצלקות בקדמת האוזניים, אך לרוב,הן כמעט ולא נראות.


כמה זמן הניתוח מחזיק?

חשוב להבין כי הניתוח איננו עוצר את תהליך ההזדקנות עצמו וכי ייתכןשלאחר כ-10 שנים, תאלץ המנותחת לעבור אותו שוב,תלוי בעוצמת ההזדקנותובאיכות הביצוע של המנתח.


מה אורך תקופת ההחלמה?

תקופת ההחלמה היא בין שבועיים לשלושה, שלאחריהם חוזרת המטופלת לחיי השגרהומתחילה לקבלת מחמאות…


טיפים למתעניינת:

לפני הניתוח, חשוב מאוד לקרוא מידע על אופי הניתוח ותוצאותיו בכדי לוודאתיאום ציפיות בין רצון המטופלת לבין הדברים בהם מטפל הניתוח. בנוסף, מומלץמאוד להיפגש עם נשים אחרות אשר עברו את הניתוח אצל המנתח המדובר(רצויבתקופות שונות מגמר הניתוח) .זאת לדעתי הדרך הטובה ביותר להבין לקראת מההולכים,בצורה מוחשית וממקור ראשון,ללא פוטו-שופ…

חשוב מאוד להיפגש לפני הניתוח עם המנתחלפחות פעמיים, ולהבין ככל האפשרלקראת מה הולכים .הפנים הם הדבר החשוף ביותר שלנו,והראי של הנפש-אי לכךחייבים לתת להם את מלא הרצינות והאחריות,ללא כל פשרות!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ד"ר אמיר אברהם
מנתח פלסטי בכיר
http://dr-amir.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ד"ר אמיר אברהם

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/04/151224 צפיות
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הנפוצים בקרב נשים שמעוניינות בבטן יפה וחטובה יותר, על פני בטן גדולה ובולטת המתאפיינת בעודפי עור. עם זאת, לא רק נשים יכולות לבצע את הניתוח, אלא גם גברים – אם כי במתכונת מעט שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/04/15787 צפיות
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד הנפוצים בקרב נשים שמעוניינות בבטן יפה וחטובה יותר, על פני בטן גדולה ובולטת המתאפיינת בעודפי עור. עם זאת, לא רק נשים יכולות לבצע את הניתוח, אלא גם גברים – אם כי במתכונת מעט שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים13/11/11919 צפיות
בחודש שעבר התפרסם בפעם הראשונה מחקר מקיף בנושא רגישות הפטמות בעקבות ניתוח הגדלת חזה. המחקר פורסם בכתב העת הרפואי Plastic and Reconstructive Surgery תחת הכותרת: Sensitivity of the Nipple Areola Complex and Areolar Pain.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים02/10/11953 צפיות
המודעות לניתוח מתיחת בטן ויעילותו הופכת לנפוצה בשנים האחרונות, תוך התייעלות הטכניקות לביצועו וקיצור זמן ההחלמה. ענינו עבורכן על כל השאלות החשובות בנושא. כמובן שלכל שאלה נוספת, אתן מוזמנות ליצור קשר לייעוץ אישי.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים27/08/111154 צפיות
אחת מהתופעות הבולטות בתחום הניתוחים הפלסטיים בשנים האחרונות הוא גילם של הפונים לטיפול. היום זה כבר לא נדיר לראות במרפאה שלנו נשים בשנות ה- 50 וה- 60 לחייהן, אבל אלו מגיעות בעיקר לטיפולים הקשורים להסרת קמטים ומתיחת פנים. לטיפולים הקשורים לגוף וחזה מגיעות הצעירות יותר, אך מסתבר שבארה"ב המצב אולי מתחיל להיות שונה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים04/08/11996 צפיות
ברוב המקרים, בניתוח הקטנת חזה, יבצעו מנתחים פלסטיים – 3 חתכים בצורת T הפוכה (אחד סביב העטרה, עוד חתך אופקי לרוחב קפל השד וחתך אנכי מן העטרה אל הקפל. לאור נרחבות החתכים המבוצעים בה, שיטה זו מתאימה אך ורק לנשים בעלות חזה גדול ורך במיוחד. אך יש פתרון גם לנשים אשר מעדיפות שלא לסצע חתכים בהיקף שכזה.

מאת: ד"ר אמיר אברהםניתוחים פלסטיים14/07/111115 צפיות
ניתוח הגדלת חזה הפך תוך שנים קצרות לאחד הניתוחים הפופולריים בעולם וגם בישראל. בארה"ב מתקיימים בכל שנה כ-400,000 ניתוחים, אשר ממצבים אותו כניתוח הפופולארי ביותר בקרב הנשים האמריקאיות.

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161432 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161370 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/161429 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/161316 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151966 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151451 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151978 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica