חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הריון

מאת: יוסי קרמר הריון ולידה02/11/2011589 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הריון.           
מה רצוי לדעת בתהליך ההריון? הריון זהו תהליך של היווצרותו, גדילתו, התפתחותו של הוולד ברחמה, בבטנה, בגוף האישה.
תהליך ההריון נערך כתשעה חודשים לערך.
מרגע שהאישה הופרתה מזרעו של בן זוגה, מתקיימת תקשורת טלפתית בין האם לוולד ובין הוולד לאם, באופן תודעתי.
ההחלטה מה יהיה מין הילוד היא החלטה של בני הזוג, אבל האישה היא זו שקובעת באופן סופי את מין הילוד על פי אותה החלטה.
האישה היא זו שקובעת את מין הילוד ללא כל קשר לסוג הביצית שלה, וללא כול קשר לסוג הזרע שממנו הופרתה הביצית של האישה.
הריאקציה שנוצרה בין הזרע לביצית יוצרת את התודעה של הוולד.
מרגע יוצרות התודעה של הוולד, הוולד מוזן לתודעתו בידע הגנטי ליצירת אישיותו וגופו, שדר שמשדרת לו אימו באופן טלפתי.
כל קונפליקט בין בחירת בן או בת או אי החלטה של האישה בקביעת מין הוולד, יכול לגרום לוולד מבחינה תודעתית לבלבול בהתפתחותו המינית ובהמשך בזהותו המינית, ולכך יש השפעה לגבי הזהות העצמית של הוולד והשפעה מתמשכת לכך גם בהמשך חייו.
הקביעה למין הילוד נעשית אצל האישה בדרך כלל באופן אינסטינקטיבי, כשהיא פועלת באופן אוטומטי, ללא כל מודעות לכך.
מערכת היחסים בין האם לוולד בהעברת הידע הגנטי, נעשה על פי סדר שעובר מדור לדור, ושעובר תהליך של מוטציה, שינוי גנטי במשך הדורות.
כל חריגה מהסדר התודעתי אצל האם, יגרום לוולד לבלבול ולפחד שיכול לגרום לו נזק בהיווצרותו, גדילתו ובהתפתחותו.
ממה מורכב בן האנוש? בן האנוש מורכב מהתודעה והגוף הפיזי.
התודעה היא מי שאנחנו, הגוף הפיזי הוא כלי ביולוגי, אמצעי ביולוגי, שנבנה בתהליך האבולוציה לשם מימוש מהות ומטרת חיינו.
לאחר התרחשות תופעת המוות, התודעה משתחררת באופן אוטומטי ועוזבת את הגוף המת.
התקשורת בינינו נעשית באופן טלפתי, כמו כן גם בין האם לוולד, אבל ידע זה אינו קיים אצלנו במודע.
מסקנה: על מין הילוד מחליטים בני הזוג, אבל האישה היא זו שקובעת את מין הילוד באופן סופי.
התקשורת בהעברת הידע הגנטי בין האם לעובר, נעשית באמצעות שדר טלפתי, כלומר התקשורת נעשית בין התודעה של האם לתודעתו של הוולד וההפך, ללא כל קשר לסוג הזרע או הביצית.
תפקיד הזרע והביצית לאחר הריאקציה הוא ליצור את התודעה של העובר.
השדר האנרגטי שמשודר באופן טלפתי שמטרתו העברת הידע הגנטי מהאם לעובר, נקלט בתודעתו של העובר, והעובר הוא זה שבונה את עצמו ומתפתח באופן עצמאי, כאשר אימו מספקת לו את ההגנה והשמירה ואת כול צרכיו אם זה חמצן, נוזלים, אוכל, טמפרטורה יציבה, ועוד.
סיכום: אישה שהיא בתהליך ההריון שחיה את חייה באורח חיים שהוא רגוע ושלוו, תאפשר לעובר לגדול ולהתפתח באופן רגוע שלוו ובריא.
הרוגע הוא מצב שבו בן האנוש אינו מייצר ומפעיל את רגשותיו הפנימיים לא החיוביים ולא השליליים, אישה כשהיא רגועה תלד קל יותר יחסית לאישה שהיא אינה רגועה, שמתרגשת ואמוציונלית.
המסר במאמר: האם קובעת את מין הילוד.
ישנה תקשורת טלפתית בהעברת הידע הגנטי בין האם לעובר.
העובר הוא זה שבונה את עצמו באופן עצמאי, בהתאם לידע שאימו שידרה לו באופן טלפתי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16521 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/14947 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148151 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14700 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14790 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141185 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14837 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: אלעד אוחנההריון ולידה23/11/19913 צפיות
צילומי ניו בורן נערכים על-מנת ליצור עבורכם זיכרונות בלתי נשכחים מהימים בהם הרך הנולד היה עדיין רך, עדין וחמוד. על מנת שרגעים אלו באמת ייזכרו כצבעוניים ויפים, כדאי להתכונן מבעוד מועד.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181646 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש תקופות רבות שיכולות להיות מרגשות מאוד בחיים אך האמת היא שאין עוד תקופה כמו ההיריון. זו תקופה שבה לא רק הגוף משתנה אלא גם הרגשת הפנימיים וזו תקופה שמגיעה תמיד עם הרבה תקווה והתרגשות. לכן ברור מדוע כל אישה תרצה לעשות הכול כדי לזכור את הרגעים האלה ולכן צילומים של היריון זה לא מהדברים שכדאי לוותר עליהם.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/18880 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר נמצאות בתקופת הריון, אשר מבקשות לתעד את עצמן בעזרת צילום הריון. בין אם מדובר בנשים נשואות ובין אם לא, בין אם מדובר בנשים שזה הריונן הראשון או הריון אחר.

מאת: moraleהריון ולידה28/01/18891 צפיות
התפתחות של תינוק היא דבר מופלא שכל הורה נהנה לצפות בה ומתרגש ממנה, לא משנה אם מדובר בתינוק ראשון או חמישי. השלבים אותם הוא עובר, בין אם זה עד למצב בו הוא יכול לדבר בצורה חופשית, ללכת, לשבת, ולעשות דברים נוספים אשר עבורנו כאנשים בוגרים הם ברורים מאליהם, אך אנו יודעים שגם אנחנו עברנו את אותו תהליך בדיוק כשהיינו תינוקות וגם ההורים שלנו הסתכלו עלינו בהתרגשות ובציפייה, בשביל לראות את תהליך ההתפתחות שלנו.

מאת: moraleהריון ולידה16/11/171600 צפיות
אחת הבעיות המוכרות ביותר אצל תינוקות היא בעיית גזים. אומנם אין הסבר מדעי מדוע זה קורה, חוקרים רבים בוחנים את הנושא ולא תמיד יודעים להסביר למה הבעיה קיימת אצל תינוקות יותר מאשר אצל אנשים מבוגרים, למרות שהערכה היא,

מאת: רונןהריון ולידה20/06/172529 צפיות
נשים רבות סובלות מתופעה של בחילות בשליש הראשון של ההריון. יש כמה דברים שניתן לעשות כדי להפחית את התופעה

מאת: moraleהריון ולידה13/06/173454 צפיות
אחת הבחירות שעומדות בפני נשים אשר מעוניינות לעשות בוק הריון היא, האם לערוך צילומים בסטודיו של הצלמת או להעביר את הצילומים לטבע. לא מעט צלמות ממליצות על צילומי הריון בטבע, שכן יש לצילומים שכאלה יתרונות רבים אשר באים לידי ביטוי בכל תמונה ותמונה. במאמר זה נדון ביתרונות של צילום הריון בטבע.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica