חפש מאמרים:
שלום אורח
28.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רוצים להוסיף רעפים לבית שלכם? הנה מה שאתם צריכים לדעת...

מאת: רועי בן עמישיפוצים06/02/2012926 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

גג של רעפים הוא מושג בסיסי שמתאר גג של בית או בניין (בד"כ בית) שעשוימרעפים. אריחי הרעפים עשויים מחומר מאוד חזק ובעלי עמידות גבוהה מאוד –האריחים יכולים בקלות לעמוד במצב טוב למשך 100 שנים ואפילו יותר. בנוסףלאריחי הטרה קוטה המאוד נפוצים, במיוחד באירופה, אפשר גם בקלות למצוא אריחי"צפחה" או שעשויים מאבן, אפשר גם למצוא אריחים מקרמיקה וגם כאלו מבטון.כמו כן, יש לא מעט חברות המתמחות בשימוש בחומרים ממוחזרים עבור גגות רעפים,חומרים שונים כמו בטון (ממוחזר) מה שהופך את כל העניין ליותר ידידותילסביבה.

בעיה רצינית שיש עם גגות רעפים היא בד"כ כמה שהיא דורשת תמיכה מהמבנה.הרעפים בעלי משקל רציני ןזה למה הם צריכים חיזוק של המבנה לפני שמתקיניםאותם. באקלים שתומך בשלגים, לאריחי הרעפים יש אפילו עוד יותר משקל, מהשדורש מהמבנה אפילו עוד יותר חיזוק ועמידה. לאחר שמתבצעים עבודות חיזוקיםלגג הבית, האחרון הופך להיות חזק ומוצק יותר לאימתני הטבע ובמקביל לכך,הערך של הנכס עולה באופן משמעותי.

יש לנו את אריחי ה"טרה קוטה" וגם אריחי גגות קלאסיים שמגיעים בצבע קבועוהוא – אדום, אך בנוסף לזה יש מספיק סוגים שונים של אריחי רעפים שמגיעיםבכל צבע שהלקוח יכול לבחור.

בשלב כלשהו בתהליך הבנייה, הקבלן מקבל החלטה להתקין דברים מסויימים בבית, כמו פרגולות במקומות מסויימים או גג רעפים כפי שאנחנו מדברים עליו כאן - והוא עלוללחפש מס' הצעות מחיר מתחרות כדי לדעת שהוא מקבל בדיוק את מה שהוא משלםעליו. דבר חשוב שיש לזכור בעת הזמנת החומרים הוא תמיד להזמין יותר אריחים,כך שבמידה ונשברים כמה במהלך ההתקנה, ניתן יהיה להחליף אותם באופן מיידי,מבלי שיהיה צורך להמתין להזמנת החומרים מחדש. במידה ובעלי בתים רוציםלהוסיף גגות רעפים על מנת להחליף גג קיים, אז כדאי שהם יתכוננו לתוספתרצינית במחיר בשביל לחזק את המבנה כדי שיהיה אפשר להתקין את אריחי הרעפים.

עקרונות בניית הרעפים

ידיעה מקיפה של עקרונות בנייה והתקנת הרעפים הם קריטים בשביל שנדע לבחוראת הגורם הנכון לביצוע ההקתנה, אנחנו רוצים לקבל את העבודה האיכותית ביותרלמחיר שאנחנו משלמים, ובלי לדעת את העקרונות המנחים להתקנת רעפים, לא נוכללדעת אם קיבלנו אותה. יש היום חברות שמנסות לחסוך לעצמם כמה שיותר כדילהוריד עלויות לעצמם ובכך גם להוריד את איכות העבודה.

תיעוד לאריחי רעפים מחזיר אותנו אחורה כבר 4000 שנה ועדיין משתמשים בהםלפרוייקטים נדל"נים למטרות יופי ונוי. עדיין, וחזרנו על זה די הרבה כאן,האיכות מאוד חשובה כאן מכיוון שהרעפים עצמם כבדים מאוד ובלי חיזוק מבנהנכון או הכנה נכונה להנחה של האריחים, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו עם הרבהמאוד בעיות, זמן קצר לאחר ההתקנה.

אז בכל מקרה, לסיכום אנחנו יכולים להסיק שרעפים זה באמת אחלה תוספת לביתולא צריך לפחד ממנה, אבל בהחלט צריך לחקור את העניין ולתת דגש רציני עלחיזוק המבנה לפני התקנת הרעפים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רועי בן עמי, פיתוח אינטרנטי ושיווק במנועי חיפוש
בניית אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רועי בן עמי

מאת: רועי בן עמיהודעות לעיתונות - כללי05/04/168874 צפיות
ב-2002 עשו על מני נחמן כתבה כלבוטק. בה התוכנית שפטה את האופן בה הוא נתן שירותים לחברת אקווהנט שהיה אז הבעלים שלה. האמת היא שהתוכנית טענה שמהירויות האינטרנט נמוכות יותר בפועל מאשר מה שצויין בחבילה.

מאת: רועי בן עמיגינון07/02/121105 צפיות
אפשר לראות שגינות פרטיות קיבלו תאוצה מטורפת בזמן האחרון בהרבה מאוד בתים שונים ברחבי הארץ. בעלי בתים רבים מבינים כיום, שהמראה החיצוני של הבית או הבניין שלהם חשוב לא פחות מהמראה הפנימי שלו הרבה פעמים גינה פרטית גם מוסיפה הרבה מאוד לערך הכספי שיש לנכס ועוזרת מאוד למכור אותו. יש הרבה מאוד סוגים שונים של גינות פרטיות ובמאמר הזה אני אנסה לבחון את הסוגים הפופולריים ביותר...

מאת: רועי בן עמישיפוצים20/12/11977 צפיות
לא חסר דרכים שונות ומשונות, יעילות ופחות יעילות לעשות שיפוצים לבית, אולם ללא ספק, השדרוג המועדף ביותר בתהליך השיפוץ הוא בניית בריכות שחיה ביתיות. בריכות השחייה שנמצאות מאחורי הבית ממש יכולות לתת הרגשת יוקרה וחמימות לבית וגם להוסיף אטרקציה מאוד מעניינת ולשפר את הפופולריות של הבית בקרב בני משפחה, משפחה מורחבת וחברים (במיוחד של הילדים).

מאת: רועי בן עמיביטוח אופנועים06/09/118207 צפיות
עשרה טיפים כיצד לנהוג בצורה בטוחה יותר על הקטנועים או האופנועים שלכם.

מאת: רועי בן עמיבניית אתרים23/08/111062 צפיות
בימים אלו יש טרנד חדש של מכירות דרך האינטרנט. החברה כמובן צריכה להקים אתר אינטרנט. הרי רוב החיפושים היום מתרחשים באינטרנט ולא בחוברות של דפי זהב כמו פעם... אז אם אין לכם אתר אינטרנט, כיצד ידעו שאתם קיימים?

מאת: רועי בן עמיאימון עסקי16/08/111137 צפיות
תחשוב שברשותך חברה המייצרת כסאות גינה וכסאות מחשב. מתחתיך כ40 שכירים, שמונים אחוז מהם, הם עובדים במפעל לייצור הכסאות ועוד עשרה אחוז מהם כצוות לשכה איתך במשרד. בכך, יש לך קבוצה מגוונת של עובדים, כל אחד עם העבודה שלו, עם החששות השונים שלו, והצרכים שלו. השאלה הגדולה היא: איך להניע את כל האנשים האלה?

מאת: רועי בן עמיבניית אתרים27/07/111016 צפיות
בתקופה זו עסקים רבים מתחילים להפיץ את המוצרים שלהם דרך האינטרנט. החברה כמובן צריכה להקים אתר אינטרנט. פעם הקמת אתר היה דבר נורא קשה ומסובך, בשביל להקים אתר היה צריך לשלם הרבה מאוד כסף בתקופה של היום ניתן להקים אתר אינטרנט בקלות רבה ואפילו ללא תשלום - כל מה שצריך זה לגלוש באינטרנט. יש כיום תוכנות שבהם ניתן ליצור אתר בחינם, אך הרמה היא לא תהיה מספיק גבוה במידה ואין לך את כל הידע הדרוש כיום לעומת פעם, מה שאתם צריכים כדי לבנות אתר זה מחשב נייד וחיבור לאינטרנט.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: yoni romשיפוצים07/09/2073 צפיות
מה עושה מאתר נזילות? למה להשתמש במצלמה תרמית?

מאת: yoni romשיפוצים12/04/20491 צפיות
איזה מכשור מתקדם מאפשר לאתר נזילות? מה היתרונות של מצלמה תרמית?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20795 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: רוני הכהןשיפוצים30/12/19914 צפיות
יש סוגים רבים של צבעים לרכישה ולצביעה, וכניסה אל חנות כזו תהיה חוויה מבלבלת ומעצימה כאחד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים28/08/19759 צפיות
לבחור את צבע השליכט הכי נכון,

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191149 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: Droxitשיפוצים21/03/191064 צפיות
לא תמיד יש לנו את הזמן או את הסבלנות לנסות, לטעות ולתקן. כך, גם אם הרכבת רהיטי איקאה נתפסת כמשימה לא-מאוד-מורכבת, היכולת להאציל סמכויות ולפנות את הזמן למשימות אחרות היא ככל הנראה עדיפה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica