חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאי גזע

מאת: יוסי קרמר פיזיולוגייה13/04/20128034 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תאי גזע.
מהם היכולות של הגוף הפיזי האנושי? תאי גזע הם תאים שביכולתם לבנות ולהתאים את עצמם, במקומם של כול סוג תא ותא בגופנו הגדל והמתפתח ושזקוק להתחדשות מסיבה כזו או אחרת.
תאי הגזע מיוצרים בעיקר אצל עוברים ותינוקות, שמאפשרים את הגדילה וההתפתחות של הגוף שלהם.
ככל שמתבגרים מאבדים את היכולת לחדש את התאים בגוף, שאמורים להתחדש באופן תמידי.
לכן נוצר בלאי, שמוביל בעיקר לכל מיני תופעות פיזיולוגיות, היחלשות פיזית, היחלשות המערכת החיסונית, מחלות, להזדקנות ואף למוות.
כיום מנסים ברפואה המודרנית, להשתמש בתאי גזע במקומות מסוימים בגוף שקיים בו כשל מסוים ושבו אין התחדשות של תאים, וזאת על מנת לגרום לכך, שאותם תאי הגזע שמשתילים במקום הפגוע, יתאימו את עצמם לאותו סוג התא, יתקנו ויחדשו את המקום הפגוע.
לגוף יש את היכולות לרפא, לתקן, לנקות, לחדש, ואף לבנות את עצמו, אבל בעיקר לחדש את התאים שלו בעצמו באופן תמידי בכול גיל.
למה זה לא קורה? זה לא קורה, כי ברמת המודעות של המין האנושי בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית, עדיין לא הבנו איך לגרום לכך שהדבר יתרחש באופן תמידי בגופנו.
הגורם העיקרי לכך, אלה הם הרגשות הפנימיים שבנו, שלא מאפשרים לגוף לתפקד באופן מאוזן ויציב, כלומר הרגשות הפנימיים שבנו מוציאים את הגוף מהכוונון העצמי שלו הוא זקוק, וזאת כדי להתחדש באופן תמידי.
מהם אותם הרגשות הפנימיים שבנו? הרגשות הפנימיים הם הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגיש טוב כמו, אהבה, אושר, צחוק, הנאה, שמחה, יצר מיני ועוד, והם גם הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגיש רע כמו, פחד, חרדה, דיכאון, כעס, לחץ, צער, עצב, ועוד.
כתוצאה מהרגשות הפנימיים, בן האנוש בנה לעצמו מציאות שבה אורח החיים שלו אינו מתאים לאורח החיים הרגוע והשלוו שלו זקוק הגוף כדי לחיות באופן הבריא, מה שאינו מאפשר לתאים להתחדש כמצופה ממנו.
כלומר, מי שמייצר ומפעיל את גופו ומתנהג באמצעות הרגשות הפנימיים, חי במצב של הזיה תמידית, ויוצר לעצמו מציאויות שהן אשליה, לכן התנהגותו סהרורית.
רק כאשר בן האנוש הוא רגוע, כלומר כשהוא אינו מייצר ומפעיל את רגשותיו הפנימיים הוא מחובר לעצמו, לאני העצמי שלו, לזהותו האמיתית, ואז היכולת שלו לפרש את המציאות האמיתית שבה הוא נמצא וחי יעשה באופן ברור יותר, שפוי יותר, מצב זה מאפשר לגוף לתפקד באופן מאוזן ויציב, כלומר הגוף  יתפקד באופן מכוון, מה שיאפשר לתאים להתחדש וללא בלאי לגוף.
כיום תפקוד הגוף אינו מתבצע באופן מכוון מבחינה הורמונאלית.
כמובן שכדי שהגוף יוכל לעבוד באופן מאוזן, מכוונן, עלינו להבין בנוסף לנושא הרוגע הפנימי במגוון רחב של נושאים ולחיות את חיינו בהתאם להם כמו, רוגע, פעילות גופנית, תזונה, שינה, לחיות ללא לחץ של זמן, היגיינה אישית וסביבתית, נשימות סדירות, שמירה על טמפרטורת גוף, ועוד.
כאשר נתקן ונשנה את אישיותנו, יתאפשר לגוף לרפא, לתקן, לנקות, לבנות את עצמו, ובעיקר לחדש את תאיו באופן תמידי, מה שיאפשר לנו את הנצחיות.
לכן ברמת המודעות שלנו כיום, מנסים אנשי המדע והרפואה לפתור בעיות בריאותיות באמצעות תאי גזע שאינם שייכים לגוף של המטופל, בעיקר מתאי גזע שישנם בשליה, כלומר חיצוניים, שיאפשרו לתקן ולחדש את האזורים הפגועים, כמובן שתהליך זה מקל על הסבל ומציל חיים, במידה ויש שיפור וריפוי במקום הפגוע.
אבל, רצוי להבין שיש אפשרות נוספת, אחרת, שתאפשר את חידוש התאים העצמי התמידי באופן מודע ליכולת שלנו.
כדי להגיע לרמת מודעות עצמית, שתאפשר לנו לשדרג את עצמנו מבחינה התפתחותית, עלינו לתקן את האישיות שלנו, לאישיות רגועה, רציונאלית ועניינית.
מסקנה: תאי גזע חיצוניים המושתלים בגופו של המטופל יכולים לעזור, אבל זהו שלב ביניים לקראת רמת מודעות עצמית מתקדמת יותר, שתאפשר לגוף עצמו ובעצמו את היכולת לרפא, לתקן, לנקות, לבנות את עצמו ובעיקר לחדש את עצמו, כלומר את התאים באופן תמידי.
סיכום: הרגשות הפנימיים שבנו הם הגורם העיקרי לכך, שגופנו אינו מתפקד באופן מאוזן, מכוון, מה שמוביל לאי חידושם של התאים בגופנו, לבלאי ולשחיקה.
כאשר נתקן ונשנה את אישיותנו והיא תהיה אישיות רגועה, נוכל להתחבר לעצמנו, לזהותנו האמיתית, ואז היכולת שלנו לפרש את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים תעשה באופן ברור יותר, שפוי יותר.
אורח חיים רגוע ושלוו שקיים בו סדר ושיגרה, יאפשר לנו את החיים הבריאים.
המסר במאמר: השתלת תאי גזע הם פתרון שמשקף את רמת המודעות העצמית הנוכחית.
שלב התפתחותי מתקדם יותר, יאפשר לנו לחדש את התאים בגופנו ללא התערבות חיצונית, מה שיאפשר לנו את הנצחיות. 
יוסי קרמר מייעץ לסכיזופרניה מניה דפרסיה דיכאון מודעות עצמית.
לבלוג שליhttp://blog.tapuz.co.il/yosikramer
טלפון  048224276. תגיות המאמר: תאי גזע, שלייה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16522 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/14949 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148154 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14701 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14792 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141187 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14838 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא פיזיולוגייה

מאת: אבי דוידיפיזיולוגייה13/07/16788 צפיות
בקצרה על מחקר אמריקאי בתחום המציג מבדק פשוט לאיתור אלצהיימר תסמינים באופן עצמאי.

מאת: נטלי אינטרדבפיזיולוגייה17/04/131086 צפיות
מקור המילה ארגונומיה היא מיוונית – ארגו פירוש עבודה ונומוס זה חוק. מדע הארגונומיה עוסק בחקר יחסי הגומלין בן האדם לסביבת העובדה היומית שלו ויישום כללים פרקטיים בהקשר זה. מטרתה של הארגונומיה היא לשפר ולהתאים את תנאי הסביבה (בעיקר בכל הקשור למכשור, לסביבת העבודה, למעטפת העבודה) לעובד (על פי נתוניו הפיזיולוגיים- גובה, משקל, מבנה גוף, יציבה) – זאת על מנת לשפר את תפקודו הפיזי, את מצבו הבריאותי, ובסופו של דבר את תפוקתו של העובד.

מאת: ג.ט קראוןפיזיולוגייה11/11/128757 צפיות
מה גורם לטינטון? נתחיל בחדשות הטובות - אנחנו יודעים מה גורם טינטון. ועכשיו לחדשות הרעות - מדע רפואה קונבנציונלי לא יכולה לרפא אותה. לא באופן קבוע לפחות. ואכן, הרופא שלך הייתי מציע כמה תרופות, וזה אולי נראה לך שאתה שומע את הרעשים הולכים למטה. כתוצאה מכך, אתה מתחיל להירגע להאמין שבעיה טורדנית נפתרה. אבל פתאום הצלילים לחזור שוב. מדובר בבעיה נפוצה מאוד למעשה.

מאת: אילנית מילרפיזיולוגייה27/06/1210896 צפיות
חשבת על כך שיכול להיות שהחברה הכי טובה שלך סובלת מבריחת שתן? יכול להיות שאמך וחמותך לא מספרות לך על העובדה שכבר כמה שנים הן מתמודדות עם בריחת שתן? יכול להיות, שאת קוראת את השורות האלה ומבינה היטב במה מדובר, משום שאת בעצמך שמת לב שלאחרונה את חשה בדליפת שתן בכל פעם שאת צוחקת או משתעלת.

מאת: יוסי קרמר פיזיולוגייה13/04/128068 צפיות
מהי תופעה פיזיולוגית? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר פיזיולוגייה29/02/129499 צפיות
מה בריא לגוף שלנו, פעילות גופנית או ספורטיבית? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר פיזיולוגייה08/01/128181 צפיות
איך רצוי להתייחס לטמפרטורת הגוף? המשך במאמר...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica