חפש מאמרים:
שלום אורח
21.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תופעות פיזיולוגיות

מאת: יוסי קרמר פיזיולוגייה13/04/20127979 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תופעות פיזיולוגיות.
מהי תופעה פיזיולוגית? פיזיולוגיה פירושה, הבנת האברים ותפקידים שמהם מורכב הגוף הפיזי החי, ותהליכי פעולותיהם.
המין האנושי, בתהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית שלו, למד להכיר את מכלול איברי גופו הפיזי, יחסית לתקופה הנוכחית, אך הוא עדיין אינו מבין איך לחיות באורח החיים המתאים והבריא לו.
כלומר, עדיין לא הבנו איך להפעיל את גופנו, להזין, ולתחזק אותו, ככה שיתאפשר לנו לתפקד ולפעול באופן מאוזן ויציב, כלומר מכוון.
הפעלה ותפקוד מאוזן ויציב, כשהגוף מכוון, מאפשר לנו את הבריאות ואת השפיות.
השפיות מאפשרת לנו לנהל אורח חיים אשר מתאים לגוף, כלומר אורח חיים בריא יותר, כשהשאיפה היא לא לחלות, ולא לאפשר לפגיעה בריאותית כלשהי, כתוצאה מכול אותן התופעות הפיזיולוגיות, שגורמות לנו לסבל ואף למוות.
כדי, לשמור ולהגן על גופנו שלא יינזק בריאותית, ישנם שלושה נושאים עיקריים שחשוב להבין בהם.
הנושא הראשון הוא:
נזקים שנגרמים לגופנו כתוצאה מגורמים שהם חיצונים כמו, נפילה, שבירת רגל או יד, כוויות קור או חום, שתייה או אכילה של מזון שאינו מתאים להזנת הגוף שגורם לנו להרעלה, קרינה ועוד.
הנושא השני הוא:
נזקים שנגרמים לגוף כתוצאה ממחלות, כלומר פגיעה של חיידקים, וירוסים וטפילים אחרים, שפוגעים בגופנו ואשר גורמים לנו לחלות, לנזק בריאותי ואף למוות.
הנושא השלישי הוא:
נזקים שנגרמים לגוף, כתוצאה מאי הפעלה, הזנה, ותחזוקה נכונה ובריאה, שמשתקפים באורח חיים שגוי, שהוא אינו מתאים לגוף, ולכן הוא אינו בריא.
הפעלה, הזנה, תחזוקה באופן הבריא, והרצון לחיות, מאפשרים לנו לפרש את מי שאנחנו באמת, את זהותנו האמיתית ולהיות מחוברים תודעתית לגופנו, ולתפקד באופן מאוזן ויציב, כלומר מכוון, מה שמאפשר לנו את הבריאות והשפיות, ולכן רצוי להבין את אותם הגורמים העיקריים להופעת כל אותן מיני תופעות פיזיולוגיות.
כלומר, ללא ההבנה שאלו הן הסיבות אשר גורמות לשיבוש בתהליכי פעולת האיברים הפנימיים, שמשתקפים בתופעות לוואי, כמו: סיסטיק פיברוזיס, סרטן לסוגיו, אלצהיימר, אפילפסיה, פרקינסון, ניוון שרירים איי. אל. אס. ועוד, לא נוכל לרפא את עצמנו.
מהי תופעה פיזיולוגית? תופעה פיזיולוגית נובעת כתוצאה, מאי הפעלה נכונה של הגוף, מאי הזנה נכונה, וגם כתוצאה מאי תחזוקה נכונה אשר פוגעים בבריאותנו.
מהי מחלה? תופעת המחלה נובעת כתוצאה, מחדירתם של וירוסים, חיידקים, וטפילים אשר פוגעים בגופנו בגלל מערכת חיסונית אשר אינה יכולה להתמודד עם אותם הטפילים הפולשים.
דוגמה, להגדרתי סרטן זו אינה מחלה, זוהי תופעה פיזיולוגית, שמתרחשת בגופנו עקב כך, שאנחנו איננו מחוברים לעצמנו, לזהותנו האמיתית, כתוצאה מפרוש שגוי למי שאנחנו באמת, דבר הגורם לנו לאבד את יכולת הפיקוד, הבקרה, והשליטה על גופנו, וכתוצאה מכך לריבוי והתפשטות התאים.
כלומר, הפרוש האמיתי של האני העצמי, של זהותנו האמיתית, מבחינה תודעתית והמציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים ושבה אנחנו חיים מתורגם אצלנו באופן שגוי, מה שמאפשר לסרטן, שזו תופעה פיזיולוגית להתרחש, והדבר נכון גם לגבי שאר התופעות הפיזיולוגיות שציינתי ואחרים.
מסקנה: תופעות פיזיולוגיות אינן קורות, הן נגרמות עקב אורח חיים שאינו בריא.
אורח החיים שלנו אינו בריא, כיוון שאנחנו חיים בקונפליקט תודעתי, ניגוד תודעתי, שמשתקף בהתנהגותנו שמפוצלת עקב הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, ועקב הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה שמוביל להרס עצמי, ואיבוד הרצון לחיות.
סיכום: בשלב זה של תהליך החקירה, הלמידה, וההתפתחות האבולוציונית, עדיין לא הבנו מהי זהותנו האמיתית, לכן אנחנו איננו מחוברים לאני העצמי שלנו, לזהותנו האמיתית, ולכן היכולת שלנו מוגבלת בהבנת תפקודו של גופנו, מצב זה אינו מאפשר לנו לפרש באופן האמיתי את המציאות האמיתית שבה אנחנו נמצאים וחיים.
רק כאשר אנחנו רגועים, כלומר מצב שבו אנחנו איננו מייצרים ומפעילים את גופנו באמצעות הרגשות הפנימיים שבנו, גופנו פועל ומתנהג באופן רגוע, מכוון, מה שמאפשר את השפיות, מה שימנע מאיתנו את כל אותן התופעות הפיזיולוגיות, מצב שיאפשר לנו להיות מחוברים לעצמנו, לאני העצמי שלנו, לזהותנו האמיתית.
אורח חיים רגוע ושלוו שיש בו סדר ושיגרה, מאפשר לנו תפקוד ושליטה על הגוף הפיזי שלנו באופן יציב ומאוזן, אשר ימנע מאיתנו את כל אותן התופעות הפיזיולוגיות מלהתרחש בתוכנו.
המסר במאמר: אותן התופעות הפיזיולוגית נוצרות עקב אי הפעלה נכונה של גופנו, בעיקר בגלל הרגשות הפנימיים שבנו, הרגש הטוב והרגש הרע, אשר אינם מאפשרים לגוף לפעול ולהתנהג באופן רגוע, מאוזן ויציב, כלומר מכוון.
כשהגוף הפיזי אינו מתפקד ופועל באופן מכוון, נוצרות להן כל אותן התופעות הפיזיולוגיות שציינתי, מה שאינו מאפשר לנו את הבריאות ואת השפיות.
יוסי קרמר מייעץ לסכיזופרניה מניה דפרסיה דיכאון מודעות עצמית.
לבלוג שלי http://blog.tapuz.co.il/yosikramer
טלפון 048224276. 


 תגיות המאמר: תופעה פיזיולוגית


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16468 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/14889 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148068 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14646 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14734 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141116 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14786 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא פיזיולוגייה

מאת: אבי דוידיפיזיולוגייה13/07/16715 צפיות
בקצרה על מחקר אמריקאי בתחום המציג מבדק פשוט לאיתור אלצהיימר תסמינים באופן עצמאי.

מאת: נטלי אינטרדבפיזיולוגייה17/04/131010 צפיות
מקור המילה ארגונומיה היא מיוונית – ארגו פירוש עבודה ונומוס זה חוק. מדע הארגונומיה עוסק בחקר יחסי הגומלין בן האדם לסביבת העובדה היומית שלו ויישום כללים פרקטיים בהקשר זה. מטרתה של הארגונומיה היא לשפר ולהתאים את תנאי הסביבה (בעיקר בכל הקשור למכשור, לסביבת העבודה, למעטפת העבודה) לעובד (על פי נתוניו הפיזיולוגיים- גובה, משקל, מבנה גוף, יציבה) – זאת על מנת לשפר את תפקודו הפיזי, את מצבו הבריאותי, ובסופו של דבר את תפוקתו של העובד.

מאת: ג.ט קראוןפיזיולוגייה11/11/128675 צפיות
מה גורם לטינטון? נתחיל בחדשות הטובות - אנחנו יודעים מה גורם טינטון. ועכשיו לחדשות הרעות - מדע רפואה קונבנציונלי לא יכולה לרפא אותה. לא באופן קבוע לפחות. ואכן, הרופא שלך הייתי מציע כמה תרופות, וזה אולי נראה לך שאתה שומע את הרעשים הולכים למטה. כתוצאה מכך, אתה מתחיל להירגע להאמין שבעיה טורדנית נפתרה. אבל פתאום הצלילים לחזור שוב. מדובר בבעיה נפוצה מאוד למעשה.

מאת: אילנית מילרפיזיולוגייה27/06/1210714 צפיות
חשבת על כך שיכול להיות שהחברה הכי טובה שלך סובלת מבריחת שתן? יכול להיות שאמך וחמותך לא מספרות לך על העובדה שכבר כמה שנים הן מתמודדות עם בריחת שתן? יכול להיות, שאת קוראת את השורות האלה ומבינה היטב במה מדובר, משום שאת בעצמך שמת לב שלאחרונה את חשה בדליפת שתן בכל פעם שאת צוחקת או משתעלת.

מאת: יוסי קרמר פיזיולוגייה13/04/127958 צפיות
מהם היכולות של הגוף הפיזי האנושי? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר פיזיולוגייה29/02/128807 צפיות
מה בריא לגוף שלנו, פעילות גופנית או ספורטיבית? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר פיזיולוגייה08/01/128118 צפיות
איך רצוי להתייחס לטמפרטורת הגוף? המשך במאמר...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica