חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אולי התורה ניתנה על ידי חייזרים?

מאת: יגאל כהןהארה17/04/20127823 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שאלה: אולי התורה ניתנה על ידי חייזרים?

יש אנשים החושבים שאולי חייזרים מכוכב אחר, כתבו את התורה.

מי שלמד את התורה, ידע שלא יתכן שבני תמותה עשו את הנסים והנפלאות המסופרים בתורה. למשל:

1) האם שמעת על יצורים בני תמותה המסוגלים לגרום לאש וברד לרדת יחדיו?

2) האם שמעת על יצורים בני תמותה המסוגלים להפוך ים לדם?

3) האם שמעת על יצורים בני תמותה המסוגלים להרוג בו זמנית, כל בכור בארץ שלמה?

4) האם שמעת על יצורים בני תמותה, המסוגלים לקרוע ים לגזרים?

5) האם שמעת על יצורים בני תמותה המסוגלים לבקוע אדמה ולהפיל בה קהילה שלמה, ולאחר מכן לסגור אותה?

6) האם שמעת על יצורים בני תמותה המסוגלים להפיל ארבה על ארץ שלמה?

לא תוכל להיות קיימת טכנולוגיה כזאת לעולם!

עוד כמה נקודות:

א.מעולם לא נצפה שום יצור חי בשום כוכב שהוא, ולא נצפו שום סימני אינטליגנציה בשום מקום ביקום, ולכן ההשערה כאילו באיזשהו מקום ביקום יש חיים ברמה יותר גבוהה מאשר כאן בכדור הארץ, היא דמיונית מאין כמוה.

ב. אותם "חייזרים" שכביכול "פעלו" פה בתקופת התנ"ך, כביכול "נעלמו" עקבותיהם: מדוע? ואמנם, יש פה ושם תמהונים ש"כאילו" "רואים" חייזרים, אך משום מה רק הם רואים ושומעים על  החייזרים, ולכן אין הם שונים מכל ממציאי הדתות האחרות למיניהם, והדיאגנוזה הרפואית שלהם יכולה להיות מוגדרת בקלות.

ג. מי שטוען שכביכול חייזרים פעלו בתקופת התנ"ך, כאילו הוא טוען שהיו יצורים אינטליגנטים שנחתו פה, והיו מסוגלים להפוך מים לדם, להוציא צפרדעים יש מאין, להוציא כינים, להביא חיות במאסות אדירות למצרים, להרוג את החיות במצרים, להביא פצעים כואבים, להוריד ברד ובו קרח שמעורב עם אש, להביא ארבה, להביא מכת חושך שבה לכל המצרים יש חושך ורק ליהודים יש אור, להרוג את בכורי מצרים תוך ידיעה ברורה מי בכור ומי לא בכור, לקרוע את ים סוף, ולסגור אותו בדיוק כשהמצרים נכנסו לתוכו הים, להאכיל מיליוני בני ישראל במצרים על ידי הורדת אוכל משמים, להוליך באר של מים איתם במדבר, להביא לכך שבגדיהם של בני ישראל לא יתיישנו במשך ארבעים שנה ועוד ועוד...

האם יש דרך טכנולוגית כלשהי, אפילו עתידנית, לחולל את כל אלו? האם יש דרך טכנולוגית כלשהי "לשרוק" לכל חיות תבל לבוא למצרים? האם יש דרך טכנולוגית כלשהי להוריד משמים ברד ובתוכו אש? הרי הדברים האלו מנוגדים לטבע לחלוטין, ולכן אין שום דרך טכנולוגית שיכולה ליצור את הדברים האלו, והאמת היא שרק בורא העולם, שהוא שברא את חוקי הטבע, רק הוא יכול לפעול שלא על פי חוקים אלו, ולכן כל מכות מצרים, וכל הנסים שאירעו לפני יציאת מצרים לאחריה, כולם אירעו בניגוד לחוקי הטבע על פי רצון ה', כי הוא ברא את העולם והוא ברא את חוקי הטבע ולכן הוא יכול גם להחליט לפעול שלא על פי חוקי הטבע. וזו הוכחה מוחלטת לכך שרק ה', בורא העולם, הוא זה שחולל את כל הנסים המתוארים, ולא שום כח אחר.

גם החרטומים בעצמם הודו כשהם ראו את הנסים במצרים ש"אצבע אלקים היא": שמדובר בדברים שרק בורא העולם יכול לעשות אותם, ולא שום כח מתוך העולם.

לצפייה ברשימה השאלות המלאה בנושאי רוחניות קבלה ומיסטיקה כנסו לכאן שאלות תשובות ביהדות וקבלה

 תגיות המאמר: יהדות, אמונה, תורה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כמו כן הוא מנהל חנות  ספרי קודש - המציעה דיסקים וחוברות במגוון נושאים ביהדות וקבלה.

מי שרוצה מילון עברי עברי למציאת מילים נרדפות יוכל להכנס ולהוריד תוכנה למילון עברי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יגאל כהן

מאת: יגאל כהןרשתות חברתיות22/11/12652 צפיות
כדי להבין מהו קידום אתרים בעזרת רשתות חברתיות, ומה היתרון הבולט בכך- ראשית חובה עלינו לדעת מהו קידום אתרים. אז נוכל לראות כי קידום אתרים בעזרת רשתות חברתיות היא הדרך המומלצת מבין שיטות קידום נוספות.

מאת: יגאל כהןיהדות22/11/12639 צפיות
מהו הדבר שמיחד את ספרי הקודש משאר הספרים האחרים? מדוע הם הבסיס עליו עם ישראל ממשיך בכל ימי הגלות שלנו? ספרי הקודש אלו תורת אלוקים, האלוקים נתן את התורה וחכמי ישראל בכל הדורות פירשו ונתנו לנו לטעום עוד ועוד מחכמת התורה. האם ידעת מהו הספר הנמכר ביותר בעולם כולו? לא ספר השיאים של גינס וממש לא הארי פוטר, לא ספר על עשיית כסף או לחילופין ספר על זוגיות. ובכן הספר הנמכר ביותר בעולם הוא ספר התנ"ך.

מאת: יגאל כהןהארה17/04/127877 צפיות
שאלה: אם התורה אמת מדוע יש הרבה יהודים שלא מקיימים אותה? ביניהם דוקטורים ופרופסורים ואנשים חכמים ואקדמאים? תשובה: תמצית תשובה: אם התזונה הטבעית היא הכי בריאה מדוע יש הרבה שנוהגים בניגוד להדרכותיה? אם העישון מסוכן (עד כדי כך שכתוב על כל חפיסה "העישון הורג" או "העישון מסרטן" וכו') אם כן מדוע כל כך הרבה מעשנים?

מאת: יגאל כהןרוחניות - כללי17/04/121020 צפיות
ההסבר הפשוט מדוע אלוקים נתן את התורה רק לעם ישראל ולא לכלל האנושות הוא- כי אין אופיו של עם זה שווה לאופיו של עם זה, ואין ההיסטוריה של עם זה שווה להיסטוריה של עם אחר, ואין טבעה של ארץ זו דומה לטבעה של חברתה. וכמו שכל עם יש לו "אופי" אחר, כך מתאים לו גם דרך חיים אחרת. התורה דורשת דרך חיים מסויימת ומחייבת מאוד ואלו

מאת: יגאל כהןפרשת השבוע17/04/12761 צפיות
יש דעות ש"ישו" עשה ניסים לעיני העם האם אין בזה בכדי לאמת את אמונת הנוצרים? תשובה: ניסים הם לא היסוד לאמיתותה של דת. דווקא היהדות אינה מייחסת חשיבות לטיעון התרחשות ניסים כבסיס לייסוד דת. אמנם יתכן לחזק את מאמיניה של הדת על ידי ניסים, א

מאת: יגאל כהןפרשת השבוע17/04/12780 צפיות
תאר לך את חיים התרמילאי שהסתבך ביער עבות, והוא מחפש את הדרך לצאת מהמבוך של היער, והנה הוא פוגש אדם שמנהיג אחריו 100 איש והם הולכים אחד אחרי השני בשורה ישרה, 100 אנשים קשורי עיניים וכל אחד מניח את ידו על כתפי חבירו.

מאת: יגאל כהןפרשת השבוע17/04/12982 צפיות
שאלה: למה להתחיל לחפש את האמת דווקא בדת היהודית ובתנ"ך? הרי יש אלפי דתות ואלפי תורות? תשובה: יש כמה סיבות טובות לחפש את האמת דווקא בדת היהודית ודווקא בתנ"ך. סיבה ראשונה היא שהרי אלוקים ברא אותך יהודי- בן לעם ישראל,

מאמרים נוספים בנושא הארה

מאת: shmolikהארה14/01/152071 צפיות
כל כך הרבה פעמים אנו מרגישים מבואסים וחסרי מוטיבציה, אנו מרגישים כי אין יותר כח לעשות שום דבר, אפילו לשינה. וזה מכיוון שאנו בחיים אך איננו חיים את חיינו במלואם אלא בין עבודה לעבודה וגם אז בקושי.

מאת: יואב זילכההארה04/02/131396 צפיות
כשהייתי בן 16 גיליתי תופעה מדהימה בעת שביליתי שעות רבות בעבודתי כאורז בסופרמרקט. כן כן, זו הייתה אחת העבודות הראשונות שלי. 3 פעמים בשבוע, לאחר שהלימודים הסתיימו, הייתי נוסע לסופרמרקט (שעד היום נמצא ברחוב ארלוזורוב בתל אביב), עומד ליד הקופאית ואורז לאנשים את המצרכים שלהם בשקיות. בהתחלה שנאתי את העבודה הזו, הגעתי מהר מאוד למסקנה שלאנשים יש הרבה הערות וזה כלל לא משנה על מה. אבל זו לא הייתה התופעה המדהימה שגיליתי...

מאת: יואב זילכההארה04/02/131259 צפיות
כמו שאדם אשר עומד לטבוע זקוק לאוויר, ככה אנחנו זקוקים להתעוררות. היום, עכשיו, בתקופה הזו, התודעה האנושית בשלה לכך יותר מתמיד. נדרשת מידה בסיסית של מודעות בשביל להבחין בסבל האנושי בכל מקום. כל עוד האגו מנהל את חיינו, ישנן שתי אפשרויות לסבול: האחת, כשאנחנו לא משיגים את מה שאנחנו רוצים. והשנייה, כשאנחנו משיגים את מה שאנחנו רוצים.

מאת: יואב זילכההארה04/02/131195 צפיות
הסבל קיים. זוהי עובדה שככל שהיא לא נעימה, אי אפשר להתעלם ממנה או לברוח ממנה. הסבל מתחיל כבר עם לידתנו אל העולם. אנחנו מגיחים מתוך רחם אמנו לאחר שמופעל עלינו לחץ אדיר שהוא בטוח לא נעים ומה הדבר הראשון שאנחנו עושים כשאנחנו יוצאים? בוכים! ואם אנחנו לא בוכים (זה מה שקרה איתי אגב, על פי הסיפורים של הוריי), אז מישהו צובט אותנו כדי שנבכה. הבכי הוא אחד הסימנים לכך שאנחנו בחיים. הלידה היא טראומה קשה.

מאת: יואב זילכההארה04/02/131142 צפיות
הפעם נתחיל בסיפור...לפני כ-2,600 שנה, במקום בו ניצבת היום העיר מומבאי (לשעבר "בומביי", העיר הגדולה ביותר בהודו והשנייה בגודלה בעולם) חי זקן מתבודד, אדם רב-קדושה. כל מי שפגש אותו העריץ אותו בשל טוהר נפשו ורבים סברו כי הוא הגיע לשחרור מלא.

מאת: אשרם במדברהארה19/10/127955 צפיות
רטריט בשתיקה ומפגש יוצא דופן, עם מנחי "הסנגהה מהתעוררות להארה", דיה והרידס, המנחים תהליך עומק חוויתי, המוביל להתעוררות, לחופש מהסבל ואשליית המיינד ולהכרה בטבע ההארה.

מאת: יגאל כהןהארה17/04/127877 צפיות
שאלה: אם התורה אמת מדוע יש הרבה יהודים שלא מקיימים אותה? ביניהם דוקטורים ופרופסורים ואנשים חכמים ואקדמאים? תשובה: תמצית תשובה: אם התזונה הטבעית היא הכי בריאה מדוע יש הרבה שנוהגים בניגוד להדרכותיה? אם העישון מסוכן (עד כדי כך שכתוב על כל חפיסה "העישון הורג" או "העישון מסרטן" וכו') אם כן מדוע כל כך הרבה מעשנים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica