חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שגיב עופרי - אבטחה אישית

מאת: נינה כהןצבא וביטחון22/04/20121076 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


שגיב עופרי - שילוב של מיומנות וידע רב

זה נכון שלא כל מה שאנו רואים בסרטים אכן מתרחש במציאות אך משימות אבטחה שונות יכולות בהחלט להציג ביצועים מרשימים שלא יביישו אף סרט אקשן.

אנו יכולים לראות כיצד בין אם מדובר בישראל ובין אם מדובר במקומות אחרים בעולם הגדול אבטחה אישית היא דבר חשוב מאוד עבור לא מעט אנשים מתחומים שונים.

אי לכך יש ליצור רמת ביטחון מלאה עבור כל אדם בכל מקום או אירוע.

אך בכדי להציע שירות ברמה גבוהה עבור מי שמרגיש כי הוא נתון לאיומים ולסיכונים שונים חשוב מאוד להציג ידע רב בתחום זה שמשולב עם רמת מיומנות גבוהה. זאת מאחר וסוגי האיומים יכולים להיות שונים מאוד ולעתים מדובר במצבים שבהם יש להגן לא רק על אדם אחד אלא גם על בני משפחתו למשל, או על מקורבים שנמצאים תמיד בסביבתו.

השיטות השונות של אבטחה בצורה אישית

אבטחה היא נושא מורכב מאוד ואפשר להבין זאת בקלות אם מנתחים את האיומים השונים ואת התנהגותם של גורמים עוינים. לכן לעתים יש צורך לא רק ברמת אבטחה מסוימת אלא גם בשיטה המתאימה בכדי להבטיח את שלומו של איש עסקים המסייר במקומות שונים או של אישיות אחרת שמתחככת בלא מעט גורמים ממגוון האוכלוסייה.

כך אפשר לראות כיצד אבטחה אישית יכולה להיות גלויה או סמויה. אם יש רצון ליצור הרתעה מסוימת הרי שאבטחה גלויה היא כזו שתציג שומרים חסונים המלווים את נשוא האבטחה מבלי לנסות להסתיר את עצמם. אך באבטחה סמויה מדובר במאבטחים שיודעים לפקח על המצב כשהם מצניעים את נוכחותם בצורה מרשימה. בחירת השיטה תלויה באופי ובהתנהלות המאובטח.

ההיבט הרחב של האבטחה

בין אם מדובר באבטחה גלויה או בסמויה הרי שאפשר לראות כיצד לנושא האבטחה יש היבטים רבים. זה שאירוע מסוים עובר בשלום חשוב מאוד לא לקבל זאת כדבר מובן מאליו, מאחר ולרוב מדובר בעבודה איכותית ומקצועית של חברת אבטחה רצינית ומנוסה. אבטחה אישית שבה דאגו המאבטחים מבעוד מועד לכוח האדם המתאים ולאמצעים חשובים אחרים היא אבטחה איכותית.

הצבה של אמצעים מתקדמים כמו מצלמות אבטחה שונות, ואיסוף מוקדם של מודיעין בטרם מתקיים אירוע או פגישה כלשהם, יכולים לתרום רבות למניעת מצבים מסוכנים עבור המאובטח. כך מקדימים תרופה למכה ומנטרלים מבעוד מועד את יכולתו של גורם עוין לפרוץ את מעגל האבטחה ולממש את איומו בצורה כזו או אחרת. הכנה מוקדמת באבטחה שכזו היא רבת משמעות בכל היבט.

שגיב עופרי מומחה בתחומי האבטחה וישמח לייעץ לכם במגוון תחומים – ליצירת קשר לחץ כאן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187705 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/181577 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187669 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/185298 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/183482 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/181405 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/181218 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/221478 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211595 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181454 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171726 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152504 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152027 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152521 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica