חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שגיב עופרי - פיתוח מערך אבטחה

מאת: נינה כהןצבא וביטחון22/04/2012953 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


הבסיס הנכון למשימות האבטחה

חשוב להבין שגם אם גוף מסוים ינסה להיעזר בעשרות מאבטחים או במספר רב של מכשירים טכנולוגיים למעקב ולהרתעה עדיין יהיה גדול הסיכוי שאיומים שונים ימומשו בצורה מסוכנת מאוד. זאת מאחר ועם כל הכבוד לגודל ולכמות הרי שרק ארגון נכון ומקצועי ביותר של מערך אבטחה הוא זה שיכול להביא כל ארגון או כל אדם לביטחון רב בכל זמן ובהתאם לכל תנאי.

שגיב עופרי מעסיק בחברה אנשי מקצוע המתמחים בנושא של פיתוח מערך אבטחה ואינם מחליטים בצורה פזיזה על האלמנטים שירכיבו את המערך שהם יוזמים. זאת מאחר והם מבינים שעבודתם מהווה בסיס לעבודתו הכוללת של צוות האבטחה. בהתאם לתנאים שונים ולצרכים של אובייקט האבטחה יוצרים אנשי מקצוע מנוסים את המערך הנכון ונמנעים מבזבוז משאבים או מהתעסקות עם גורמים לא רלוונטיים.

מבחינת האיומים ועד יצירת מערך רציני

האיומים בנושא האבטחה יכולים להיות רבים ומגוונים לצערנו. לכן חשוב להכיר אותם ולזהות אלה מהם רלוונטיים לכל אדם או ארגון, ולעבוד בהתאם לנתונים שבכל שטח. אם מדובר בסיכוני פח"ע (פעילות חבלנית עוינת) למשל או איומים המגיעים מצדם של גורמים פליליים הרי שמדובר בנושאים שונים שחשוב מאוד להתייחס אליהם בצורה ממוקדת כשעובדים על פיתוח מערך אבטחה מתאים.

מערך איכותי יהיה כזה שישלב בין אלמנטים שונים ויציג מכשולים רבים אל מול מה שנחשב לאיום הרלוונטי. התפזרות מיותרת של כוחות וחוסר מיקוד של נהלים מסובכים או לא מתאימים, יכולים להיות בעוכריו של נשוא האבטחה ולסכן אותו בצורה מיותרת. לכן הניסיון של חברת אבטחה של שגיב עופרי הם בעלי משקל רב ביצירת המערך, ודי ברור שחשוב מאוד להסתמך על ניסיון זה.

הפעולות הרבות שיש לנקוט

בכדי שיהיה ניתן להבין טוב יותר עד כמה יצירה של מערך אבטחה היא משימה מורכבת חשוב להכיר את עבודתם של אנשי האבטחה ברמה הארגונית. כך אפשר יהיה לראות כיצד מעבר למאפיינים ולצרכים הכלליים של כל לקוח יש גם לא מעט פרמטרים מדוקים ואישיים שחשוב להתייחס אליהם. ללא התייחסות זו קשה להשיג תוצאות רציניות כששוקדים בצורה מקצועית על פיתוח מערך אבטחה.

בין הפעולות הנדרשות לפיתוח המערך אפשר למצוא את המיפוי של הסיכונים והאיומים השונים, את בדיקת המצב נכון לעכשיו ואת הבנת התמונה המדויקת של צרכי הלקוח. לאחר מכן ניתן לגבש את מדינות האבטחה, לבדוק את התאמתו של ציוד מתקדם למשימה הרלוונטית, להדריך את אנשי הביטחון בצורה ממוקדת ולבקר על כל תהליך פיתוח המערך בצורה אחראית יותר.

שגיב עופרי מומחה בתחומי האבטחה וישמח לייעץ לכם במגוון תחומים – ליצירת קשר לחץ כאן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187705 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/181577 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187669 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/185298 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/183482 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/181405 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/181218 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/221478 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211595 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181454 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171726 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152504 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152027 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152521 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica