חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שגיב עופרי - אבטחה ברמה גבוהה

מאת: נינה כהןצבא וביטחון22/04/20121015 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


אבטחה זה עניין למקצוענים

מאחר ואף אחד מאתנו לא מעוניין לשחק עם הביטחון האישי שלו ובוודאי לא עם הביטחון של בני משפחתו הרי שניתן לראות כיצד רבים מנסים לעשות הכול בכדי להגן על עצמם מפני איומים שונים. בעולם כל כך אלים ומסוכן גם תחרות עסקית או יריבות אישית יכולים להיות אלו שיביאו בסופו של דבר לניסיון אלים שאם הוא מצליח תוצאותיו הן הרות אסון.

מסיבות אלה אפשר להבין עד כמה אבטחה ברמה גבוהה היא דבר שאין להקל בו ראש. אך מי ששואל את עצמו כיצד הוא באמת יכול להגן על עצמו ועל סובביו בצורה רצינית רצוי מאוד שיכיר את תחום האבטחה ויבחר לעצמו את החברה הרצינית ביותר בתחום זה. מאחר וכאן אין מקום לטעויות הרי שרק חברה מקצועית תעשה את ההבדל בין סיכונים מיותרים לבין שקט נפשי וחופש תנועה.

כיצד מזהים את איכות האבטחה

מי שזקוק לשירות חשוב מאוד כמו אבטחה חייב להבין שרק מקצוענים אמיתיים יכולים לספק לו את רמת הביטחון שהוא דורש. אם נתעמק מעט יותר בצורך לאבטחה הרי שנראה עד כמה חברה מקצועית היא כזו שמציעה לא רק מאבטחים מוסמכים ומנוסים אלא גם כוח אדם ברמה גבוהה שיודע כיצד לאבטח אדם או משפחה מבלי להפריע יותר מדי לאורח חייהם ולהתנהלותם בכל מקום.

עבור כל אדם או גוף מסוים הרי שרק אבטחה ברמה גבוהה שמציגה הן מכשור מתקדם, טכניקות עבודה חכמות, זיהוי פרצות וסיכונים מוקדמים, יצירת מערך בהתאם לכל צורך והבנת הסיכונים שבהם נמצא הלקוח, היא זו שתאפשר המשך חיים בצורה תקינה והמשך פעילות עסקית או כזו התואמת לכל מטרתו של הלקוח במשך כל אחד מימות השנה.

נמנעים מלעשות טעויות בבחירת האבטחה

אם יש שירותים שבהם אפשר להרגיש כיצד טעות מסוימת בבחירת עסק כלשהו למשל, היא לא דבר איום ונוראה הרי שבתחום האבטחה טעות אחת יכולה להיות כזו שתגרום נזק בלתי הפיך ו/או פגיעה בחיי אדם. לכן די ברור שרק אבטחה ברמה גבוהה ברמה שרק מומחה כמו שגיב עופרי נותן תוכל לתרום לכך שלא תיעשה ולו הטעות הבודדה הזו שתהפוך את חייו או את פועלו של המאובטח למסוכנים.

כל הבדיקות צריכות להיעשות כשבוחרים את מי שאמור לאבטח אדם מסוים, ולכן למרות האיומים השונים יש לעשות את הבחירה בצורה מהירה אך גם בצורה השקולה והחכמה ביותר. תוך התחשבות בנתוניה של חברה מסוימת ותוך הבנת יכולתה להתאים את השירות בצורה אישית לכל מאובטח אפשר לראות כיצד מטרת האבטחה מושגת במלואה.

שגיב עופרי מומחה בתחומי האבטחה וישמח לייעץ לכם במגוון תחומים – ליצירת קשר לחץ כאן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187705 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/181577 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/187669 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/185298 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/183482 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/181405 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/181218 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא צבא וביטחון

מאת: tiloniצבא וביטחון14/02/221478 צפיות
לצערנו, מיגון חלונות הוא חלק אינטגרלי מהיותינו ישראלים בארץ הזו. מיגון חלונות הוא מה שלא פעם אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליו. הביטחון שלנו ושל היקרים לנו הוא באמת הדבר החשוב ביותר

מאת: shlomy mutzafiצבא וביטחון22/07/211595 צפיות
המציאות של היום מצריכה מאתנו לקחת אחריות ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ושל הסובבים אותנו. מידיי יום אנו שומעים ורואים במהדורות החדשות על עוד קטטה, עוד פריצה לבית עוד אלימות ועוד סיטואציות מאיימות שיכולות בקלות להגיע לסביבתנו הקרובה.

מאת: shlomy צבא וביטחון29/03/181454 צפיות
חוקרים פרטיים לא פועלים רק באזורים מקומיים, חקירות זה תחום שיכול להגיע למספר מדינות בעם מדובר על חקירות נכסים או אנשי ציבור וחשוב לדעת איזה משרד חקירות עשיו להביא עבורכם את התוצאות המשמעותיות

מאת: רוני הכהןצבא וביטחון15/03/171726 צפיות
עד כמה שונה הדיון בנושאים צבאיים ואחרים במסגרת המשפטית הצבאית? קראו את הדברים החשובים הבאים.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152504 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: דוד דרומרצבא וביטחון19/03/152027 צפיות
מי – מרכז לזהות המורכב ממוסיקאיות שמפעילות הרכב מוסיקלי, שעוסק בהדרכה בנושאי "זהות יהודית וציונית" בשילוב נגינה של יצירות מוסיקליות מוכרות ומקוריות.

מאת: sharondan80צבא וביטחון17/02/152521 צפיות
אין אחד שלא מכיר את אנשי החליפות השחורות הצמודים לאיש חשוב עם המבט החתום בעיניים והמיקרופון באוזן. מדובר באנשים אשר תפקידם הוא אבטחת אישים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica