חפש מאמרים:
שלום אורח
17.08.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משחקים אינטראקטיביים לילדים

בעולם המודרני והמתקדם בו אנו חיים, עולם בו תחום האינטרנט הופך לחיוני יותר ויותר, למידה של עבודה על המחשב כבר מהגיל הרך היא חשובה מאוד. כיום, חברות רבות עוסקות בפיתוח של משחקים לגיל הרך ברשת אשר דרכם ניתן להשיג מספר יתרונות חשובים מאוד – כך הילד לומד לעבוד על מחשב כבר בגיל הרך, הידע הטכני של הילד מתפתח בצורה טובה, הוא מתרגל לשבת על כסא מבלי לקפוץ ולהשתולל וכמובן, נהנה ממשחקים מיוחדים, כאלו שלא ימצא במשחקי הקופסא השונים, משוכללים ככל שיהיו.

משחקי חשיבה ברשת

כיום, רשת האינטרנט מלאה במשחקי חשיבה הנמצאים תחת קטגוריה של משחקים לגיל הרך. המשחקים הללו הם משחקים שכל מטרתם היא לסייע לפיתוח החשיבה של הילד בצורות מעניינות ומקוריות שימשכו את הילד ויסייעו לו להתפתח בצורה הטובה ביותר. אמנם ישנם משחקים פשוטים ולא מועילים הנמצאים ברשת אך יחד עם זאת ישנן חברות גדולות אשר מפתחות משחקים לגיל הרך בעזרתם של יועצים מומחים ואנשים המכירים את עולמם של הילדים ומאפשרים פיתוח של משחקים חכמים המתאימים לילד ומסייעים לו לגדול בצורה הרבה יותר טובה.

למידה של שפות זרות

האינטרנט הפך את עולמנו לכפר גלובלי אחד קטן וכך אתם בישראל יכולים למצוא משחקים לגיל הרך מארצות הברית, מספרד, צרפת או כל מדינה אחרת, משחקים חכמים מאוד שיכולים לתום לילד בצורה הטובה ביותר אך יחד עם זאת הם בשפה זרה. מה עושים בכדי להתמודד עם זה? פשוט, חושבים חכמם ומרוויחים נכון. מצאו קצת זמן פנוי ושבו עם הילד על יד המחשב ותרגמו לו את הוראות המשחק ואת הכפתורים השונים כך הילד יוכל לשחק במשחק ללא כל בעיה ובנוסף יעשיר את אוצר המילים שלו בשפות זרות וחשובות ובעיקר בשפה האנגלית.

משחקים קבוצתיים

אחד היתרונות המאפשרת רשת האינטרנט הוא אפשרות ליצירת משחק קבוצתי עם כמה חברים, כל אחד מהבית שלו. משחקים אלו מאפשרים לילד לפתח את היכולות החשיבתיות שלו ולהתמודד עם תחרות בצורה הטובה ביותר. בנוסף, הילד משפר את הכישרונות החברתיים שלו, הוא מתחבר עם החברים אשר משחקים איתו אשר יכולים להיות חברים מבית הספר או מין הגן ויחד הם הופכים לקבוצה מאוחדת ובעלת מכנה משותף, המשחק הקבוצתי.

יחד עם זאת, למרות כל היתרונות שיש במשחקים אינטראקטיביים אנו מדגישים כי מדובר באינטרנט. אל תתנו לילד לשחק במשחק לפני שבדקתם אותו היטב ווידאתם כי אכן מדובר במשחק שמתאים לו ובטוח עבורו.

 תגיות המאמר: משחקים לגיל הרך


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לינקשייק שיווק באינטרנט

מאת: לינקשייק שיווק באינטרנטעיצוב פנים11/07/19173 צפיות
לפניכם 4 טיפים לבחירת פריטי ריהוט שמתאימים למי שרוצה עיצוב פנים בסגנון שתמיד נשאר באופנה.

מאת: לינקשייק שיווק באינטרנטעיצוב פנים11/07/19220 צפיות
לפניכם 4 טיפים לבחירת פריטי ריהוט שמתאימים למי שרוצה עיצוב פנים בסגנון שתמיד נשאר באופנה.

מאת: לינקשייק שיווק באינטרנטצרכנות30/08/12527 צפיות
אחת מבין המתנות המגניבות ביותר שניתן להעניק לכל אירוע - יום הולדת, מסיבה או כל דבר אחר, היא מתנה של זר מתוק המעוצב בסגנון מקורי וייחודי.

מאת: לינקשייק שיווק באינטרנטצרכנות30/08/12526 צפיות
זרים מתוקים אלו זרים אשר במקום להכיל פרחים שנובלים לאחר מספר ימים, מכילים הפתעות מתוקות כמו שוקולדים מיוחדים, פרלינים איכותיים, סוכריות צבעוניות וממתקי גומי שונים.

מאת: לינקשייק שיווק באינטרנטתעשייה03/05/12925 צפיות
את סוגי הדבקים בכלל ובדגש על דבקים מבניים, ניתן למיין כיום על פי מספר רב של קטגוריות, אשר כל אחת מהן משמשת לצרכים שונים

מאת: לינקשייק שיווק באינטרנטמסחר יומי29/04/12836 צפיות
מי שמתחיל את התהליך של מסחר בבורסה צריך להיות מוכן לתקופה ארוכה בה הוא ייאלץ ללמוד את התחום ופעמים רבות גם לספוג הפסדים כספיים יחסית גבוהים.

אילוף כלבכם עשוי להיות משימה לא פשוטה בכלל. בין אם אימצתם גור לראשונה, אימצתם חיה מבוגרת יותר, או שאתם מנוסים בגידול כלבים, ברוב המקרים, בהתחשב באופיו הייחודי של הכלב הפרטי שלכם,

מאמרים נוספים בנושא חינוך ילדים

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"חינוך ילדים12/07/19165 צפיות
אם חלק מהנכדים שלנו כבר גדולים , נצלו את החופש להקניית תכנון פיננסי וחינוך לחיסכון. בדרך כלל הסבים מפנקים, אבל אפשר תוך כדי פינוק גם לחנך.

מאת: רונית שמאי שורץחינוך ילדים15/03/19571 צפיות
נניח שהילד מתקשה במקצוע או שניים ואתם הייתם רוצים לעזור לו בשעורים פרטיים. הילד מסרב בתוקף!לפני שנצא לקרב השכנועים, כמה כללים חשובים. בואו נחשוב באיזו מידה המקצוע שבו מדובר חשוב להמשך הלימודים או להמשך החיים של הילד. אם מדובר על מוזיקה והילד לא נוטה לזה ולא מוכשר בשירה, הציון "עובר" רק מנבא שהוא לא יהיה מועמד לתכנית “כוכב נולד”. מכירים כמה אנשים כאלה שנשארו בחיים? אז אפשר להתגבר על זה.

מאת: יצחק בכרחינוך ילדים18/06/181546 צפיות
סיפור לפני שינה הוא אחד מהדברים החשובים שאנו עושים עבור הילדים שלנו. על פי המחקר הנוכחי הורה שטורח לקרוא סיפור לילדו לפני השינה משפר את היחס איתו ומעלה את סיכויו להצליח בלימודים וכן תורם ליכולות הרגשיות והמילולית. הורים אלה משפרים למעשה חלקים שונים במוח של הילדים. סריקות מוח שנעשו שהדגימו כיצד אזורים במוח שאחראים למיומנות שפה הכוללים בין היתר את האזור שאחראי להבנת המילים וכן האזור שאחראי לדמיון ערים יותר אצל ילדים שהוריהם נהגו להקריא להם סיפורים באופן שג

מאת: רוני הכהןחינוך ילדים28/05/181226 צפיות
כאשר נכנסים אל גן במודיעין צפויים לראות את השינויים הללו בתחילת דרכם, וככל הנראה את כל אלה נראה בכל גני הילדים עוד קצת זמן.

מאת: גולאסוחינוך ילדים07/11/17818 צפיות
מקושי רב בלימודים - להצלחה. להרגשת סיפוק ומיצוי עצמי. מהם אסטרטגיות למידה בעצם וכיצד הן מסייעות לילד להצליח בלימודים - וכן , גם בחיים. הדרך בה הילדים לומדים לא השתנתה כבר שנים. מערכת החינוך טרם עשתה את המעבר משיטות הלימוד הישנות ולכן קיימת אי התאמה בין הדרישות לבין הביצועים והציונים. ילדים רבים מתמודדים בחיי היום יום שלהם עם בעיות שונות כגון קשב וריכוז, וליקויי למידה.

מאת: הפרופסור הלא מפוזרחינוך ילדים11/09/171618 צפיות
המבחן לאיתור תלמידים מחוננים לא תמיד מאתר את התלמידים המחוננים והוא מפלה בין אזורים גאוגרפיים. נקודה נוספת חשובה קשורה לעובדה שסינון "המוני" לא בודק מנת משכל. וכך קורה שילדים מחוננים (בעלי מנת משכל קלינית גבוהה מאוד) שלא מתורגלים בעבודה תחת לחץ או לא מכירים שאלון מרובה אפשרויות וכדומה, נשארים מחוץ לתכנית לילדים מחוננים למרות שהם מתאימים לתכנית למחוננים וצריכים את ההעשרה הזאת מאד. לילדים אלו ההכנה חשובה מאד. אל תמתינו שיחליטו בשבילכם האם הילד/ה שלכם ראוי לקבל את תכניות העשרה תפעלו!

מאת: רוני הכהןחינוך ילדים09/10/16776 צפיות
איך יודעים איזו דרך היא הכי נכונה עבור כל אחד? מכירים את השיטות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica