חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ביטוח נסיעות ייחודי - מהו ולמי כדאי לרכוש

מאת: wobiביטוח נסיעות04/07/20121147 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל אדם העולה על מטוס, בלי קשר למטרת הנסיעה, זקוק לפוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל. אחרי הכול, אין לדעת מה יוליד יום במדינה הזרה, והוצאות רפואיות בה עלולות להגיע לסכומי עתק. הבעיה היא שרבים אינם מוצאים מענה לצרכים האישיים שלהם במסגרת הפוליסות המסורתיות. החדשות הטובות: ביטוח ייחודי יפתור את זה.

קיימים כיום סוגים של ביטוחי נסיעות אשר מוגדרים כ"ייחודיים". אלה לרוב מיועדים לקהל יעד ספציפי, עם נתונים אישיים בעלי משמעות דוגמת מצב בריאותי נתון, גיל או אפילו עיסוק. אנחנו נדבר כאן על מספר ביטוחי נסיעות שאינם טריוויאליים כלל וכלל.

ביטוח נסיעות לחו''ל עבור הסובלים ממצב בריאותי נתון

כאן הנקודה להדגיש כי כל חברה המציעה ביטוח נסיעות לחו''ל תנסה לספק מענה מקיף ככל האפשר לקהל לקוחותיה. עקב העובדה שביטוחי נסיעות מתייחסים בעיקרם להוצאות רפואיות, הרי שיש חשיבות למצב הבריאותי של הלקוח. כלומר, אם הוא סובל ממחלה מסוימת, אז הטיפולים וההוצאות הנוגעות אליה יכוסו על ידי הביטוח.

ההגדרה של "מחלה מסוימת" במסגרת הביטוח שונה, מטבע הדברים, בין החברות. הכיסויים הנפוצים ביותר הם עבור מחלות לב, סוכרת, סרטן, אנמיה ועוד. ברשימה זו ניתן לציין גם את פוליסות הביטוח לנשים בהריון, אשר ניתנות לרוב לרכישה עד השבוע ה-30 שלו.

ביטוח ייחודי הנקבע על פי גיל המבוטח

ביטוח חופשה יכול להיקבע גם בהתאם למספר שנותיו של המבוטח. אבחנה זו ברורה: אין ספק כי הצרכים הבריאותיים והסיכונים שונים אצל צעירים ביחס לקשישים. כך, ניתן למצוא בלא מעט חברות כיסוי אשר ניתן לבני גיל הזהב או לפנסיונרים. באותה מידה, מספקות חברות אחרות פוליסות ביטוח נסיעות לתלמידי תיכון, בעיקר עבור מסע השורשים שלהם.

ביטוח המותאם לצרכי הנסיעה

ברור כי אין דינה של חופשת סוף שבוע בקפריסין כשל טיול ארוך לאחר השחרור לדרום אמריקה, נניח. מטרות הנסיעה והפעולות שצפויות להיעשות בה יגדירו את סוג הביטוח שניתן לבחור. לא קשה למצוא לכך דוגמאות: אחת המובהקות ביותר היא ביטוח תרמילאים, הכוללת בתוכה גם ספורט אתגרי: סנפלינג, באנג'י, צלילה, רכיבה על טרקטורונים ועוד.

עוד פוליסה שיש לציין, בהקשר הזה, היא ביטוח סקי- אשר מיועדת, כמובן, לספורט חורפי מהנה זה. היא תכסה לא רק פגיעות, פציעות וטיפולים הנגרמים כאשר האדם מתקשה להישאר על המגלשיים שלו, אלא גם כיסוי עבור ציוד הסקי, שנוטה להיות יקר מאד. בדומה לפוליסה הקודמת, לרוב יוצעו כאן גם שירותי איתור וחילוץ, וכן הטסות רפואיות.

ביטוח לאנשי עסקים

במידה ואתם נמנים על אוכלוסיית אנשי העסקים של ישראל, רצוי מאד שתבחרו באחת מהפוליסות המיועדות לכם. ביטוח ייחודי לאנשי נסיעות כולל בתוכו מספר מאפיינים אשר צריכים להישמע מוכרים לכל איש עסקים באשר הוא: ראשית, תהיה זו פוליסה שנתית, אשר תופעל בכל אחת מנסיעות העסקים, שעשויות להיות רבות.

מעבר לכך, ביטוח נסיעות לאנשי עסקים יכלול בתוכו כיסוי ביטוחי עבור פריטים הנוגעים לעבודתם בחו''ל. כך, ניתן בהחלט להיות מכוסים עבור מחשב נייד או מסמכים אישיים, אובדן כושר עבודה ואפילו אחזקה של בעל חיים - כיסויים שקשה מאוד להשיג בפוליסות ביטוח נסיעות "רגילות".

לרוב: ביטוח ייחודי יהיה יקר יותר

אלו הן רק מספר דוגמאות לכיסויים ביטוחיים שאינם מובנים מאליהם. יש להדגיש כי ביטוח נסיעות לחו''ל מסוג זה נוטה להיות יקר יותר, וזאת עקב הכיסוי הרפואי הגבוה והסבירות הגבוהה, יחסית, להפעלתו. עובדה זו מעניקה חשיבות רבה אף יותר לצורך לבצע בחירה מושכלת של ביטוח נסיעות, כשהשוואת מחירים היא כלי מועיל ביותר, בהקשר הזה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Wobi.co.il - משווים וקונים ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות וביטוח משכנתא.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת wobi

מאת: wobiביטוח רכב06/11/131191 צפיות
וותק הנהיגה מתייחס למספר שנות הנהיגה של המבוטח על הכביש, כלומר, מספר השנים שחלפו מרגע הוצאת הרשיון, ועד למועד הנוכחי. קראו כיצד הוא משפיע על הפרמיה.

מאת: wobiביטוח רכב17/09/131285 צפיות
התייחסות מיוחדת בפוליסת ביטוח הרכב מקבלות תמיד נסיבות המקרה - שאלה נפוצה ביותר היא מה קורה כאשר הרכב נגנב, בעוד המפתחות שלו נמצאים במתנע?

מאת: wobiביטוח רכב15/09/131069 צפיות
במאמר זה נדבר על מסלולי ביטוח לרכב שני, ולמדיניות הנהוגה כיום בישראל ביחס לסוגיה מורכבת זו.

מאת: wobiביטוח רכב15/09/131039 צפיות
במאמר זה נתייחס כאן למאפיינים של סעיף הגנה משפטית בביטוח הרכב, ולמרכיב מרכזי מאד בתוכה - סוגיית ההשתפות העצמית. מה בדיוק עומד מאחוריה?

מאת: wobiביטוח משכנתא11/07/131831 צפיות
במאמר זה נתייחס לרכיב מרכזי ביותר בתוך ביטוח המשכנתא, והוא ביטוח מבנה למשכנתא: מה הוא מציע למבוטחים מבחינת טיפול בנזקים לבית?

מאת: wobiביטוח רכב08/07/131129 צפיות
ישנה תורה שלמה שמסבירה את כל החישובים שנעשים לצורך חישוב גובה הפרמיה, וקוראים לה אקטואריה ("תימחור סיכונים"). במאמר הבא נסביר כיצד האקטואריה משפיעה על גובה פרמיית הביטוח המקיף.

מאת: wobiביטוח רכב06/06/13856 צפיות
מה בדיוק עושים עם פוליסת הרכב בעת מכירת הרכב? אנחנו נתייחס כאן לאפשרויות השונות העומדות עבור המוכרים, עם דגש על הקפאת הפוליסה.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162266 צפיות
כיום כולם כבר יודעים שממש כפי שיש להכין מזוודה, להודיע למקום העבודה על לקיחת ימי חופשה, לחדש את הדרכון ולבדוק לגבי מצב האקלים ביעד אליו טסים, כך גם יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. קשה למצוא אנשים שמעדיפים...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162269 צפיות
רבים מכירים את המונח "ספורט אתגרי", אך כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שמתקבלת משמעות נוספת. למה הכוונה? ובכן יש להבין שאדם שיוצא לחופשת בטן גב באירופה, אינו צריך את אותם שירותי ביטוח להם זקוק...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162089 צפיות
יש אנשים שעוד עשויים להתלבט האם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, או שמא לוותר על כך ולקוות לטוב. ובכן ראשית נציין שאין שום הכרח לבצע ביטוח ותמיד ניתן לשלם מהכיס הפרטי שלכם עבור מגוון תרחישים פחות נעימים, אך...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161763 צפיות
לא כל יום נוסעים לחו"ל, לא כל יום לוקחים חופשה מהשגרה ולא תמיד יוצאים להרפתקה. עם זאת, אם בעתיד הקרוב אתם כן עומדים להגשים חלום ולצאת לחופשה בחו"ל, מוטב שתייצרו עבורכם את התנאים הטובים ביותר להפיק מהחופשה...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161804 צפיות
אין ספק שכאשר עומדים לקראת נסיעה עתידית, ההתרגשות גדולה, ניתן לחוש בריח של הדיוטי פרי מגיע למרחקים, לדמיין את המלון שמחכה לכם...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161822 צפיות
לצד ביטוח נסיעות סטנדרטי, ניתן למצוא ביטוח נסיעות שמיועד עבור תרמילאים, וזאת כי יש הבדל מהותי בין תרמילאים שיוצאים עם תרמיל על הגב, מקל ביד ועם כוונה להגיע למקומות אקזוטיים (שבין היתר כוללים מבחר אטרקציות מסעירות)...

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162498 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica