חפש מאמרים:
שלום אורח
16.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסעדות וילדים – תאונה חזיתית? לא בהכרח


האם גם לך יש ילדון קטן שפשוט לא יכול לשבת בשקט כשהולכים לאכול ב מסעדות ? אם כן, זה בדיוק המאמר בשבילך! ילדים קטנים נוהגים לבדוק גבולות כל אימת שהם יכולים. מהר מאוד הם מבינים עד כמה יוכלו להרחיק לכת בטרם יתרגזו הוריהם באמת. לכן חשוב שתהיה תכנית משמעת ברורה מראש, לפני שיוצאים החוצה לבילוי במסעדות או במקומות ציבוריים אחרים.

ילדך יכול להיות אמיץ דיו להתנגד לכללים שלך, אבל האם יש לו האומץ להתנהג בניגוד לכללי המסעדות? לפני שאתם יוצאים לדרך, הסבר לילד כי למסעדות יש את הכללים שלהן, וודא שהילד מבין שלא מדובר בכללים פרי המצאתך, אלא שאלו הם כללים אוניברסאליים של מסעדות וכל הלקוחות במסעדות מחויבים להתנהג בהתאם להם. הסבר לילד שאם לא יתנהג בהתאם לכללי המסעדות, מנהל המסעדה יפנה אליכם ויבקש שתעזבו כולכם את המקום. הסבר לו את כללי המסעדות הבאים:

· במסעדות כל אדם חייב לשבת בכיסאו כל הזמן.

· במסעדות כולם צריכים לדבר בקול שקט כדי שלא להפריע לאחרים היושבים בשולחנות על יד.

· אסור לבכות או ליילל במסעדות.

· אוכל צריך להיות רק בצלחות על שולחנות המסעדות ואסור לשחק איתו

תוכל לצייר ציורים פשוטים כדי להמחיש את כללי המסעדות ולהראות אותם לילד לפני שתצאו לאכול בחוץ. תוכל לבקש מהילד כחלק ממשחק, להביט בציורים ולהסביר לך את הכללים. הסבר לילד שישנם כמה מנהלי מסעדה בכל מקום והם צופים בכל האורחים כל הזמן.


אם הגעתם למסעדה ובכל זאת ילדך מפר את הכללים, אמור לו שבדיוק הבחנת באחד המנהלים מביט לכיוון שלכם ושכדאי לו לחדול מהתנהגותו כי המנהל עומד לבקש מכם לעזוב את המקום. הילד יכבד את הכללים אם יחוש שמקורם במנהלי מסעדות זרים ולא בך, ההורה המוכר. כדי לחזק את טענותיך, בקש את אחד המנהלים במקום לגשת ולהחמיא לילד על התנהגותו כשהוא אכן יושב יפה. פעולה כזו תגרום לילד לחוש סיפוק בשל המחמאה שקבל כמו גם תשכנע אותו שיש מי שצופה בו ודואג שלא יפר את כללי המסעדות.

אם אינך רואה מנהל בקרבת מקום, תוכל לבקש מאחד העובדים לשחק תפקיד כזה, הילד לא יבחין בהבדל. כדאי לבחור במישהו שנראה סמכותי וכן שמסתובב בקרבת מקום מדי פעם, על מנת שהילד יאמין שבוחנים את התנהגותו כל הזמן. השיטה הזו עשויה לעבוד היטב בכל פעם שתצאו למסעדות בתנאי שתהיה עקבי ותזכיר לילדך את הכללים לפני שתצאו, כל פעם מחדש.

 תגיות המאמר: ילדים, אוכל, מסעדות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ראובן אזולאי
מתכנת 15 שנה ומומחה קידום אתרים
מנכ"ל חברת בונסייט מור אינטראקטיב בע"מ

http://www.bonsite.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ראובן אזולאי

מאת: ראובן אזולאיאחסון אתרים03/09/091075 צפיות
מעולם לא היה זמן טוב יותר לבניית אתרים. ראשית הצעות אחסון אתרים היום זולות מתמיד, הטכנולוגיה מאחורי חשבונות אחסון אתרים פשוטה ביותר בכל הנוגע לניהול החשבונות וישנם סוגים רבים ומגוונים של תוכנות חינמיות ושירות תמיכה הכלולים בחבילות אחסון אתרים.

מאת: ראובן אזולאיאסטרולוגיה10/08/091950 צפיות
אסטרולוגיה וכן הורוסקופ הם חלק מחיינו. הורוסקופ נמצא בכל מקום, הורוסקופ שבועי בעיתונים, בטלויזיה ובכל יום שומעים משהו בנושא הורוסקופ או אסטרולוגיה. אנשים אינם מתייחסים לאסטרולוגיה בדרך כלל בכל הרצינות, וקוראים הורוסקופ שבועי בשביל הכיף

מאת: ראובן אזולאייזמות עסקית08/07/091729 צפיות
אם אתה רוצה לעשות הרבה כסף בענף שמעטים האנשים שמעזים להיכנס אליו, כדאי לך לבדוק קניית ציוד של מסעדות לשם מכירה שלו. אתה יכול לחפש מכירות פומביות של ציוד מסעדות או מסעדות לפני סגירה המוכרות ציוד, ולרכוש ציוד יד שניה של מסעדות מאוד מאוד בזול. תוכל למצוא ציוד מסעדות כמו מקררים, מערבלי מזון, תנורים ועוד מוצרים במצב מצוין בעבור מאות שקלים בלבד.

מאת: ראובן אזולאיעסקי מזון23/06/091089 צפיות
מאמר מבית בונסייט, חברה ותיקה לעיצוב אתרים, בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל. המאמר דן בעסקי המסעדות ומפשט שני כלים חשובים לשיפור הצלחת כל מסעדה.

מאת: ראובן אזולאיעיצוב אתרים03/06/091466 צפיות
מאמר מבית בונסייט מור אינטראקטיב המתמחה בעיצוב אתרים תדמיתיים, בניית אתרים מורכבים, אתרים מסחריים ופורטלים, קידום אתרים. המאמר עוסק בדפי נחיתה, מטרת דפי הנחיתה ועיצוב נכון שלהם.

מאת: ראובן אזולאיבניית אתרים11/05/091051 צפיות
המאמר נכתב על ידי ראובן אזולאי, מנכ"ל חברת בונסייט מור אינטראקטיב, המתמחה בעיצוב אתרים, בניית אתרים וקידום אתרים. המאמר דן בבניית אתרים ככלי למיתוג העסק במדיית האינטרנט ובכלים לבניית אתר נכון שישיג את מטרת המיתוג.

מאת: ראובן אזולאיבניית אתרים07/05/091132 צפיות
המאמר נכתב על ידי ראובן אזולאי, מנכ"ל חברת בונסייט מור אינטראקטיב - חברה המתמחה בעיצוב אתרים, בניית אתרים וקידום אתרים. המאמר ידון במערכות ניהול תוכן, ביתרונותיהן ובאפשרויות שפתחו בבניית אתרים אינטרנט.

מאמרים נוספים בנושא טיולים משפחתיים

מאת: tiloniטיולים משפחתיים20/05/194044 צפיות
Israel is a Middle Eastern country on the Mediterranean Sea, which is recognized by Jews, Christians and Muslims as a sacred land. It has long been known to hold many sites with religious and spiritual significance.

מאת: ניב אבןטיולים משפחתיים23/08/171769 צפיות
בעוד רבים נזכרו כי אין להם מקום מסודר לחופש קצר עם הילדים, וכל המחירים באילת הרקיעו לשחקים לא הגיוניים, עדיין ישנה האפשרות לצאת מן השגרה ולחפש אחר השכרת קרוואן שבו כולם יכולים לנוע אל עבר הנופים הכי יפים שיש לארץ הקטנה שלנו להציע.

מאת: ליאורטיולים משפחתיים07/03/171133 צפיות
מלונות בירושלים בפסח, מספקים לכם הזדמנות, לחופשה אביבית מוצלחת מאוד. בירושלים יש מזג אוויר נעים מאוד, בחודשי האביב. ירושלים היא עיר הבירה של ישראל, וגם העיר הכי מאוכלסת במדינה.

מאת: articlestbdטיולים משפחתיים28/02/171065 צפיות
למה צריכים הסעה לנתב"ג ומה יתרונותיה? מה לגבי שיקולים כלכליים? תשובות בגוף המאמר.

מאת: דרורטיולים משפחתיים11/07/161579 צפיות
הקיץ אוטוטו מגיע, חודשיים בהם הילדים ישבו בבית ואתם תצטרכו לחפש להם תעסוקה. אז יש קייטנות, בריכות, ים, שבוע אצל הסבים והסבתות, פארקים והצגות, אך עדיין יישאר לכם מספיק זמן בו תצטרכו להחליט כיצד להעביר להם את הזמן בצורה מהנה, וחוץ מזה, גם אתם בוודאי תרצו קצת חופש, הרי חופשת הקיץ מיועדת גם לכם, לא?

מאת: דרורטיולים משפחתיים11/07/161411 צפיות
כבר בתחילת הדרך של טיולים מאורגנים, נהוג היה לחלק את הטיולים לקטגוריות שונות, כשאחת מהקטגוריות הפופולאריות ביותר היתה טיולים למשפחות. הרעיון היה מאוד פשוט, טיולים שמתאימים להורים ולילדים, ובכך הם אפשרו להורים לקחת את ילדיהם לחו"ל במקום להשאיר אותם בארץ או לקחת אותם באופן עצמאי.

מאת: אסףטיולים משפחתיים31/05/161640 צפיות
עוד מעט יגיע החופש הגדול ואתם תצטרכו להחליט לאן אתם נוסעים הקיץ, זה הזמן להתחיל להתכונן, לעבור על יעדים ולבחור את היעד המועדף עליכם. אנחנו רוצים לעזור לכם כאן בהחלטה, ולהמליץ לכם, במקום לנסוע אל יעד מוכר וידוע במערב אירופה או לנסוע אל ארה"ב, לבחור דווקא ביעד מעט שונה, שונה אך מעניין וייחודי, אנחנו רוצים להמליץ לכם על טיול לזנזיבר וטנזניה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica