חפש מאמרים:
שלום אורח
10.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה כוללים הלימודים וההכשרה של דולה ?

מאת: דוד תגאייההריון ולידה18/07/2012806 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כדי להיות דולה, תומכת לידה מקצועית, יש לעבור קורס הדרכה מפורט מאוד הכולל מגוון רחב מאוד של תכנים המכשירים את האישה להיות תומכת לידה ולסייע לכל אישה הרה אשר תפנה אליה בתהליך של הלידה וכיצד לעבור את ההיריון ואת הלידה בצורה הרבה יותר פשוטה והרבה יותר קלה. רק לאחר מעבר בהצלחה של הלימודים הללו יכולה למתלמדת להפוך להיות דולה מוסמכת וללוות נשים בהיריון אל הלידה בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר.

איפה לומדים להיות דולה ?

כיום ישנו מגוון רחב של מוסדות לימוד אשר מעניקים קורסים ללימודי דולות. קורסים מפורטים מאוד אשר בסופם מקבלים תעודה המאשרת את היכולת שלהם לעבוד בתחום. כדי לבחור את מוסד הלימודים הטוב ביותר והמתאים ביותר מומלץ לקבל המלצות מדולות מנוסות ומקצועיות ומומלץ להגיע לשיעור ניסיון כדי להכיר את המוסד הלימודי והאם לימודים שם אכן מתאימים למה שאת מעוניינת לקבל מבחינת תכנים, מרצים ואפילו החברות לאותה הכיתה. חשוב לציין כי כל אחד ואחת יכולה להשתתף בקורס שכזה. אמנם, לרוב ניתן לראות שם נשים בעלות ניסיון בתחום כמו מיילדות וכדומה אך גם נשים ללא השכלה כוללת מגיעות לקורסים אלו ויוצאות עם תעודה לעבודה בתחום.

אילו תכנים לימודיים כולל הקורס ?

קורס דולה כולל תכני לימוד רבים מאוד אשר מכשירים את האישה לתפקיד המשמעותי הזה. במהלך הלימודים לומדים לימודים עיוניים על התהליכים הפיזיים שמתרחשים בזמן ההיריון ובזמן של הלידה, לומדים את כל המונחים והמושגים בתחום, לומדים כיצד לבנות מערכים של הכנה ללידה, לומדים על השלבים של הלידה עצמה וכיצד לזהות שאכן הגיע הרגע וכמובן, לומדים גם מצבים קיצוניים במהלך ההיריון והלידה וכיצד להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר.

בנוסף, במהלך הלימודים לומדת דולה כיצד לתקשר עם האישה ההרה ועם בן הזוג שלה בצורה טובה. נושא זה חשוב מאוד שכן במידה ולא תהיה תקשורת נכונה בין השניים התהליך לא יעבור בצורה טובה והדולה לא תצליח לקיים את המטרה שלה, מה שבוודאי ירחיק ממנה לקוחות ולא יסייע לה למצוא עבודה בתחום זה.

לבסוף, החלק החשוב ביותר בלימודים הוא החלק המעשי בו מתלמדים על זוג אמיתי, מלווים אותו ללידה ומלווים את האישה בלידה וכך מקבלים את התעודה המעידה על כך שכל הלימודים עברו בהצלחה, החלק המעשי עבר כמו שצריך והתלמידה מוכנה לעבודה בתחום בצורה הטובה ביותר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פתרונות חכמים לקידום אתרים - שירותי קידום אתרים ושיווק עסקים ברשת,

פרסום ושיווק ברשתות חברתיות  .

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד תגאייה

מאת: דוד תגאייהקידום אתרים17/11/12552 צפיות
ישנן דרכים שונות ואפילו לא מעט משונות כיצד לגרום לגולשים למצוא את האתר שלך, אבל ישנה גם דרך רגילה שכולם מיישמים אותה בצורה מקצועית ומסודרת, ע"י קידום אתרים מקצועי ומהימן שיודע לעשות את העבודה ולגרום לרבים להיחשף אל האתר שלך .

מאת: דוד תגאייהרשתות חברתיות17/11/12562 צפיות
בניתם אתר אינטרנט השקעתם לא מעט מחשבה, זמן וכמובן כסף, מה הלאה ? כיצד האתר יגיע אם כן למיקום נכון בגוגל שם הגולשים יצפו ויגלשו באתר שלכם ? הדרך לקידום אתר רצופה בכשלונות, אחד העזרים הטובים לעניין זה הוא שיווק בפייסבוק בצורה יעילה וחכמה וע"י יישום של מספר כללים של קידום אתרים .

מאת: דוד תגאייהרפואה משלימה21/08/12581 צפיות
הרבה מאוד אנשים טוענים ומעבירים ביקורת על השיטה הזו שנקראת רפלקסולוגיה, וטוענים שאין ביכולתנו לדעת באמת אם שיטה זו אכן עוזרת לגוף, ולכן יש על שיטה זו הרבה מאוד ביקורות. למרות שנעשו מחקרים אשר הוכיחו שבמהלך טיפול רפלקסולוגיה, הגוף מקבל אנרגיות חיוביות,

מאת: דוד תגאייההריון ולידה17/08/12644 צפיות
מהי רפלקסולוגיה בהריון וכיצד היא משפיעה לטובה בזמן הריון וגורמתצ לאישה הקלה בתוקפה רגישה זו, במאמר הבא מובאים בפניכם התרחישים ההמגיעים בתקופת הריון וטיפולי רפלקסולוגיה .

מאת: דוד תגאייההריון ולידה17/08/12565 צפיות
למה נועד תפקידה של תומכת הלידה ? האם דולה יכולה לעזור ליולדת לעבור את הלידה בביתה או בבית החולים ? כל התשובות השכיחות אודות תפקידה הייחודי של תומכת הלידה .

מאת: דוד תגאייההפקות אירועים17/08/122972 צפיות
הקלישאה אומרת שכאשר אוהבים שיר באמת אז מרגישים את זה בבטן ובחזה ובכל הגוף, מוזיקה אמהרית הינה מוזיקה אתיופית שהמאפיין שלה הוא תחושת אהבה לשיר בכל רמ"ח אבריו של הרקדן או המאזין .

מאת: דוד תגאייההריון ולידה17/08/12557 צפיות
דולה היא אינה מוזג חדש או המצאה בת ימינו, המושג תמיכת לידה היה קיים או בימי יוון העתידה, אנו רק דואגים לשחזר זאת בימיה המודרניים בעזרת עזרים שונים אך המהות נשארה ונשמרה ללות ולתמוך ביולדת ברגעיה החדשים .

מאמרים נוספים בנושא הריון ולידה

מאת: אלעד אוחנההריון ולידה23/11/1982 צפיות
צילומי ניו בורן נערכים על-מנת ליצור עבורכם זיכרונות בלתי נשכחים מהימים בהם הרך הנולד היה עדיין רך, עדין וחמוד. על מנת שרגעים אלו באמת ייזכרו כצבעוניים ויפים, כדאי להתכונן מבעוד מועד.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/181503 צפיות
לכל אחד מאיתנו יש תקופות רבות שיכולות להיות מרגשות מאוד בחיים אך האמת היא שאין עוד תקופה כמו ההיריון. זו תקופה שבה לא רק הגוף משתנה אלא גם הרגשת הפנימיים וזו תקופה שמגיעה תמיד עם הרבה תקווה והתרגשות. לכן ברור מדוע כל אישה תרצה לעשות הכול כדי לזכור את הרגעים האלה ולכן צילומים של היריון זה לא מהדברים שכדאי לוותר עליהם.

מאת: moraleהריון ולידה08/04/18745 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר נמצאות בתקופת הריון, אשר מבקשות לתעד את עצמן בעזרת צילום הריון. בין אם מדובר בנשים נשואות ובין אם לא, בין אם מדובר בנשים שזה הריונן הראשון או הריון אחר.

מאת: moraleהריון ולידה28/01/18751 צפיות
התפתחות של תינוק היא דבר מופלא שכל הורה נהנה לצפות בה ומתרגש ממנה, לא משנה אם מדובר בתינוק ראשון או חמישי. השלבים אותם הוא עובר, בין אם זה עד למצב בו הוא יכול לדבר בצורה חופשית, ללכת, לשבת, ולעשות דברים נוספים אשר עבורנו כאנשים בוגרים הם ברורים מאליהם, אך אנו יודעים שגם אנחנו עברנו את אותו תהליך בדיוק כשהיינו תינוקות וגם ההורים שלנו הסתכלו עלינו בהתרגשות ובציפייה, בשביל לראות את תהליך ההתפתחות שלנו.

מאת: moraleהריון ולידה16/11/171463 צפיות
אחת הבעיות המוכרות ביותר אצל תינוקות היא בעיית גזים. אומנם אין הסבר מדעי מדוע זה קורה, חוקרים רבים בוחנים את הנושא ולא תמיד יודעים להסביר למה הבעיה קיימת אצל תינוקות יותר מאשר אצל אנשים מבוגרים, למרות שהערכה היא,

מאת: רונןהריון ולידה20/06/172399 צפיות
נשים רבות סובלות מתופעה של בחילות בשליש הראשון של ההריון. יש כמה דברים שניתן לעשות כדי להפחית את התופעה

מאת: moraleהריון ולידה13/06/173319 צפיות
אחת הבחירות שעומדות בפני נשים אשר מעוניינות לעשות בוק הריון היא, האם לערוך צילומים בסטודיו של הצלמת או להעביר את הצילומים לטבע. לא מעט צלמות ממליצות על צילומי הריון בטבע, שכן יש לצילומים שכאלה יתרונות רבים אשר באים לידי ביטוי בכל תמונה ותמונה. במאמר זה נדון ביתרונות של צילום הריון בטבע.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica