חפש מאמרים:
שלום אורח
09.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פריחה בגוף

מאת: biocontrolרפואה משלימה26/07/20121423 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יש מי שפריחה נגרמת להם בחילופי עונות. תהיה הסיבה לפריחה ויהיה עיתויה אשר יהיו – היא גורמת לתופעות לוואי לא נעימות, ובהן תחושת עקצוץ וגירוד. במקרים קיצוניים, הפריחה עלולה להיות מלווה  בחום ובכאבים, בקוצר נשימה ועוד.

יש סוגים שונים של אלרגיות  ואופנים שונים לעריכת  בדיקת אלרגיה.  בקליניקות שלנו אנחנו מציעים אבחון רגישויות ותגובות אלרגיות במכשירים ייעודיים ומתקדמים. התמונה הקלינית המתקבלת מדויקת ומאפשרת מתן מענה מיטבי לתופעה.

היות שכל אדם מגיב באופן שונה למזונות שונים, יש חשיבות לאיתור ולזיהוי מדויק של מפת הרגישויות שלו. הבדיקה פשוטה ואינה מכאיבה. אף שהיא נעשית באמצעות עיפרון, לא חשים אף לא דקירה.

פריחה בגוף – איתור מבעוד מועד

כאשר מאתרים רגישויות למזונות מסוימים – צמצום צריכתם או אף הימנעות מוחלטת מצריכתם עשויה למנוע את היווצרות הפריחה. בקליניקות שלנו מתבצעים האבחון והטיפול ללא חדירה לגוף וללא פלישה אליו. הטיפול הוא משולב ומערכתי, כולל – בעיקרו ובמהותו – שיטות, חומרים וכתכשירים מהרפואה המשלימה (האלטרנטיבית).

טיפול באלרגיה באמצעות חומרים מהטבע מאפשר לגוף להיפטר ולהתנקות  מהגורמים לאלרגיה (והגורמים גירודים בעור). חשוב להבין כי פריחה בגוף היא תופעה שניתנת לאבחון ולטיפול. מי מהלוקים בה בשל סיבות שונות  ודאי חשים את פגיעתה באיכות חייהם. ייעוץ, אבחון וטיפול בקליניקות שלנו עשויים  לאפשר לכם לעבור גם חילופי עונות  ללא הותרת חותם על עורכם.

פריחה בגוף –מענה טוב לפרחי הרע

בקליניקות שלנו מוצע לכם מענה מיטבי  לטיפול בתופעה של פריחה בגוף.  החומרים המוצעים במסגרת המענה הטיפולי מואשרים לשימוש הן על ידי משרד הבריאות בישראל והן על ידי רשות מינהל התרופות האמריקני – FDA. האבחון המדויק מאפשר להתוודע לא רק אל הגורמים הישירים את הבעיה הספציפית אלא בעיות נלוות נוספות, לרבות  מהתחום הרגשי והנפשי.

האבחון מתבצע באמצעות מערכת ממוחשבת המהווה מאגר נתונים עצום של מכלול חומרים, צמחים, תרופות, חיידקים וגורמים אלרגניים שונים המאפשרים דיוק מרבי באיתור הסיבה להיווצרה של פריחה בגוף.

טיפול – ישר מהטבע

בטיפול המוצע אין תופעות לוואי. הוא אינו סותר אף לא אחת משיטות הטיפול  הרווחות ברפואה הרגילה אלא משלים אותן.  באמצעות הומיאופתיה מודרנית, דיקור , רפלקסולוגיה, עיסויי גוף והמלצות (לרבות תפריטים, הצעת דיאטה – דיאטת HCG) לתזונה נכונה ומאוזנת ועוד, אתם מצויים בידיים הבטוחות והנאמנות ביותר – בידיים של הטבע. היות שכל החומרים והתכשירים הם על טהרת הטבע, אין כל חשש להפרת איזונים במערכות הגוף. ההיפך הוא הנכון:  עדויות של מטופלים רבים ממחישות את התועלת הרבה הגלומה בטיפולים השונים המוצעים בקליניקה. יש בהם מענה לא רק לתופעהשל  פריחה בגוף, אלא למכלול רב ומגוון של תופעות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ביוקונטרול- דיאטה מתחילים מהיום

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת biocontrol

מאת: biocontrolרפואה משלימה19/05/131291 צפיות
פריחה בגוף- כשיש לך פריחה את לא פורחת

מאת: biocontrolבריאות ורפואה כללי21/04/13813 צפיות
פריחה בגוף - בא לך לפשוט את העור? פריחה היא שינוי בצבע ובמרקם של העור. במקרים רבים הפריחה הינה סימפטום של מחלה אחרת אשר מקורה איננו בעור. הרפואה

מאת: biocontrolבריאות ורפואה כללי21/04/13610 צפיות
ירידה במשקל - לא יורדים מרבית האנשים אשר סובלים מעודף משקל בצורה משמעותית מתקשים מאוד להפחית ממשקלם. רבים מהם מנסים לבצע דיאטות שונות אך ללא כל הצלחה. הדבר גורם להם לחוש תחושת תבוסה. קיימות דיאטות רבות בשוק, ביניהן ניתן למצוא: דיאטות מרקים, דיאטת פירות, דיאטת אורז, דיאטת לחם, ועוד מגוון עצום. בין הדיאטות הללו ישנן הרבה דיאטות בזק (דיאטות "כאסח").

מאת: biocontrolאסטמה ואלרגיה22/10/1210439 צפיות
שיעול עמוק וטורדני וצפצופים בזמן הנשימה הם סימפטומים של ברונכיטיס. חשוב לוודא שהמחלה לא הופכת לכרונית, שכן אז חשוב לטפל בה היטב. אם לא מדובר בברונכיטיס שהינו כרוני, כנראה שהדבר הינו תוצאה של נגיף והמחלה תעבור מאליה.

מאת: biocontrolרפואה משלימה20/09/12723 צפיות
עייפות הינה תופעה שכיחה ונקודתית בדרך כלל, כאשר היא נגרמת בשל מחסור בשעות שינה בשל נסיבות משתנות, וחולפת לאחר מנוחה מספקת. בניגוד לעייפות הרגילה, העייפות כרונית מודגרת כמחלה אוטואימונית אינה חולפת מאיליה ודורשת התייחסות רצינית.

מאת: biocontrolרפואה משלימה20/09/121570 צפיות
פריחה בגוף הינה אזור בעור בו מתפתחים דלקת וגירוי. מאפייני הפריחה הינם אדמומיות וגירודים ולעתים אף נפיחויות באזור הנגוע. אזור הפריחה עשוי להיות חם ורגיש.

מאת: biocontrolאורטופדיה ופיזותרפיה21/08/121500 צפיות
רבים מאיתנו חווים תופעות אלרגיות שונות בעיקר בעונות שנה מסוימות כמו אביב או סתיו. עונות אלו מאופיינות בפריחה מרובה, באבקנים עפים באוויר, וכמעט כל אחד חווה מצב של פריחה בגוף מסיבות אלו וגם מסיבות אחרות

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19868 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18835 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18788 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18695 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18531 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18476 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18486 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica