חפש מאמרים:
שלום אורח
06.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אסטמה – כמו אוויר לנשימה

מאת: biocontrolרפואה משלימה29/07/20121154 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

היא עלולה להיגרם בשל סיבות גנטיות , ביולוגיות ,סביבתיות ,תזונתיות ,הורמונאליות, נפשיות ועוד. צריך להודות ביושר ובהגינות כי אין, עדיין, נכון ל -2012,  תרופה לחיסולה. עם זאת, חרף  קיומה רבים מהלוקים בה מצליחים לקיים אור חיים רגיל, נורמטיבי, ולתפקד היטב.

מי כמו הלוקים באסטמה, אשר מאפיין אותה קוצר נשימה  וחשים ויודעים את משמעות הביטוי שבכותרת  - כמו אוויר לנשימה.  מדובר במחלה שמתחילה מגיל צעיר. אסטמה ילדים  שכיחה ומוכרת. טיפול אסטמה ובעיקר טיפול באסטמה ילדים מחייב שילוב של שיטות בידיעה  כי הטבע והזמן עושים את שלהם. האסטמה העשויה להיעלם עם הזמן.

אסטמה –אבחון  אובייקטיבי, טיפול אפקטיבי

בקליניקה שלנו מוצע ומתאפשר אבחון באמצעות מכשיר משוכלל ושימוש במחשב. הבדיקה פשוטה, לא חודרנית ולא פולשנית, מתבצעת באמצעות עיפרון בדיקה על פני העור.  התמונה המתקבלת  מאפשרת להתוודע  אל קיומה של רגישות כלפי מזונות שונים, העלולים לגרום אסטמה. היות  שלבד  ביטויים פיזיים מוחשיים כגון קוצר נשימה, סומק, לחץ בחזה, הזעה ועוד –לא אחת המחלה כרוכה גם בחרדה, המענה הטיפולי המיטבי הוא אפוא זה שנדרשים בו לגוף ולנפש כיחידה אורגאנית אחת.

הטיפול המוצע על בסיס ממצאי האבחון נועד להקל על היכולת להתמודד עם ההתקפים ולצמצם את תדירותם גם אם אין אפשרות למנוע אותם לחלוטין. אגב , סוג  מיוחד של אסטמה  הוא  אטופיק דרמטיטיס  ('האסטמה של העור'), שגם אותו ניתן, כמובן, לאבחן ולתת לו מענה טיפולי טוב.

אסטמה – טיפול על בסיס 'הכול כלול'

בקליניקה שלנו עשויים המאובחנים והמטופלים ליהנות ממגוון שיטות  הרווחת ברפואה המשלימה, לרבות ייעוץ תזונתי והצעה לתפריט שייגרעו ממנו המזונות העלולים לגרום לאסטמה.  דיקור סיני  רפלקסולוגיה, עיסויי גוף שונים,הומיאופתיה מודרנית ועוד יחד עם אימוץ חשיבה חיובית, רגיעה ושלווה עשויים לחזק את המערכת החיסונית של הגוף ושל הנפש ולאפשר התמודדות טובה ואפקטיבית  עם האסטמה.

אסטמה עלולה להיגרם מסיבות שאין לנו שליטה עליהן, אבל במידה שהאבחון מעלה ומגלה בבירור, כי מזונות מסוימים גורמים לה, הימנעות גמורה והינזרות מוחלטת מצריכתם  היא המעשה המיידי והמתבקש לפני קבלת טיפולים כל שהם.

גריעת מזונות מהתפריט ודאי מחייבת מציאת חלופה להם. ייעוץ צמוד ומעקב קפדני של תזונאית קלינית מוסמכת מהווה ערובה כי תקבלו הדרכה וחיזוקים באימוץ לוח מזון חדש ואולי גם  בשינוי הרגלי אכילה.

היות שהאסטמה מוגדרת כמחלת ריאות כרונית – אין ספק כי לפעילות גופנית רציפה וסדירה יש חשיבות רבה בהתמודדות עם המחלה.  ככל שתגבירו את ספיקת הריאות ותחזקו אותן, כך סייעו להאריך את הנשימה אשר אסטמה מקצרת אותה. אשר על כן  עיניכם הקוראות עדות: על כל מטופל מוטלת אחריות רבה, ישירה וברורה,  להשתתף בטיפול – לטובתו ולרווחתו. לבריאותו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ביוקונטרול- דיאטה מתחילים מהיום

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת biocontrol

מאת: biocontrolרפואה משלימה19/05/131211 צפיות
פריחה בגוף- כשיש לך פריחה את לא פורחת

מאת: biocontrolבריאות ורפואה כללי21/04/13736 צפיות
פריחה בגוף - בא לך לפשוט את העור? פריחה היא שינוי בצבע ובמרקם של העור. במקרים רבים הפריחה הינה סימפטום של מחלה אחרת אשר מקורה איננו בעור. הרפואה

מאת: biocontrolבריאות ורפואה כללי21/04/13528 צפיות
ירידה במשקל - לא יורדים מרבית האנשים אשר סובלים מעודף משקל בצורה משמעותית מתקשים מאוד להפחית ממשקלם. רבים מהם מנסים לבצע דיאטות שונות אך ללא כל הצלחה. הדבר גורם להם לחוש תחושת תבוסה. קיימות דיאטות רבות בשוק, ביניהן ניתן למצוא: דיאטות מרקים, דיאטת פירות, דיאטת אורז, דיאטת לחם, ועוד מגוון עצום. בין הדיאטות הללו ישנן הרבה דיאטות בזק (דיאטות "כאסח").

מאת: biocontrolאסטמה ואלרגיה22/10/129485 צפיות
שיעול עמוק וטורדני וצפצופים בזמן הנשימה הם סימפטומים של ברונכיטיס. חשוב לוודא שהמחלה לא הופכת לכרונית, שכן אז חשוב לטפל בה היטב. אם לא מדובר בברונכיטיס שהינו כרוני, כנראה שהדבר הינו תוצאה של נגיף והמחלה תעבור מאליה.

מאת: biocontrolרפואה משלימה20/09/12655 צפיות
עייפות הינה תופעה שכיחה ונקודתית בדרך כלל, כאשר היא נגרמת בשל מחסור בשעות שינה בשל נסיבות משתנות, וחולפת לאחר מנוחה מספקת. בניגוד לעייפות הרגילה, העייפות כרונית מודגרת כמחלה אוטואימונית אינה חולפת מאיליה ודורשת התייחסות רצינית.

מאת: biocontrolרפואה משלימה20/09/121453 צפיות
פריחה בגוף הינה אזור בעור בו מתפתחים דלקת וגירוי. מאפייני הפריחה הינם אדמומיות וגירודים ולעתים אף נפיחויות באזור הנגוע. אזור הפריחה עשוי להיות חם ורגיש.

מאת: biocontrolאורטופדיה ופיזותרפיה21/08/121426 צפיות
רבים מאיתנו חווים תופעות אלרגיות שונות בעיקר בעונות שנה מסוימות כמו אביב או סתיו. עונות אלו מאופיינות בפריחה מרובה, באבקנים עפים באוויר, וכמעט כל אחד חווה מצב של פריחה בגוף מסיבות אלו וגם מסיבות אחרות

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19415 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18721 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18661 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18567 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18393 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18347 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18381 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica