חפש מאמרים:
שלום אורח
02.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אימון מנהלים: טיפים למתאמן

מאת: אירה פינסקראימון מנהלים03/08/2012764 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ההחלטה להתחיל בתהליך של אימון מנהלים היא החלטה ניהולית טובה בפני עצמה. הרצון להשתפר מעיד על מוטיבציה נכונה, ופנייה לעזרה מקצועית מעידה על הערכה נכונה של האילוצים הקיימים והאפשרויות השונות.  אם אתה מעוניין שהיא תהיה רק הראשונה בסדרה של החלטות מבריקות ויעילות, כדאי ליישם בתהליך האימון מספר המלצות כלליות.

ראשית כל, אימון מנהלים, כמו כל אימון אישי, מבוסס על יחסי כבוד ואמון בין שני הצדדים. חשוב מאוד לשתף את המאמן בכל הפרטים הרלוונטיים, גם אם זה אומר לשתף אותו בבעיות. המאמן יעזור למתאמן לנתח את כל ההיבטים של תפקודו בעבודה, ולצורך כך הוא זקוק למידע אמין ומלא.

אימון מנהלים הוא תהליך שלוקח זמן. יחד עם זאת, לא מומלץ להמתין עד סוף התהליך על מנת להתחיל ליישם את ההמלצות. העולם לא נוצר ביום אחד; כך גם השינוי אותו המאמן והמתאמן רוצים לחולל. חשוב שתכנית האימונים תגדיר יעדים קצרי טווח, ברורים וברי השגה. בכל פגישה יקבל המתאמן משימה קטנה, מאין שיעורי בית, אותם יצטרך לבצע ולדווח למאמן על התוצאות. בצורה כזאת ניתן יהיה ללמוד באופן הדרגתי ובתחושה טובה. גם מחוץ למסגרת של שיעורי הבית, אם המצב בשטח מספק הזדמנות לשינוי, כדאי לנצל אותה, ולספר על כך למאמן. מידע נוסף יעזור לו לחדד את תכנית האימונים, לשנות את הדגשים במידת הצורך, וללטש אותה תוך כדי תנועה.

עצה כללית נוספת לכל מי מגיע לאימון מנהלים, היא ללמוד מהמאמן לשאול את השאלות הנכונות. מנהל שמודע לאופן פעולתו, שיודע לנתח את התנהגותו בשטח, ישתפר גם בהמשך הדרך ללא ליווי מקצועי. למעשה, מנהל כזה ידע ללמוד מנסיון, להציב לעצמו יעדים ולפעול בצורה מודעת ולא מקרית.

לסיכום, אימון מנהלים הוא תהליך בו מועצמות היכולות הניהוליות של המתאמן, ונעשית עבודה יסודית על נקודות החולשה שלו. בנוסף, התהליך עצמו מקנה למתאמן כלים להמשך שיפור ולמידה, גם בתחום העסקי וגם בתחומים האחרים. למעשה, תהליך האימון מהווה בפני עצמו דוגמא לפרויקט, ומכיל את כל השלבים העיקריים שלו: ניתוח מצב קיים, איתור נקודות כשל, קביעת יעדים לפתרון הדרגתי, יישום ומשוב.

 תגיות המאמר: אימון מנהלים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אירה פינסקר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/131022 צפיות
עגלת מוצי היא המענה האופטימלי לצרכים של משפחות רבות עם תינוקות. המאמר מפרט את היתרונות המשמעותיים של רכישת עגלות מוצי בחברת מאדרלנד.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/13708 צפיות
מוצי היא חברה וותיקה ומבוססת בתחום של ייצור ושיווק של עגלות תינוק. המאמר בוחן את הסיבות לפופולריות של עגלות מוצי בקרב ההורים הצעירים.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/13691 צפיות
עגלות תאומים מוצגות בשוק במספר קטן יחסית של דגמים, בהשוואה לעגלות הרגילות. בנוסף לכך, מימדים או משקל של חלק מהדגמים עשויים להוריד אותם מהפרק לחלוטין.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/13609 צפיות
הורים המצפים להגדלת המשפחה, יכולים להתארגן לקראת האירוע המשמח על ידי רכישת כל החפצים הנדרשים בחנויות הריון גדולות. המאמר מפרט אודות המוצרים המוצעים שניתן לרכוש בהן.

מאת: אירה פינסקראופנה20/05/13659 צפיות
בגדי הריון זכו ליחס של כבוד מצד אנשי מקצוע בתחום ההלבשה לא מזמן. בעבר הלא כל כך רחוק בגדי הריון היו שמלות פרחוניות איומות או חולצות טי ענקיות. נכון להיום, המצב שונה לחלוטין.

מאת: אירה פינסקרצרכנות20/05/13735 צפיות
טויוטה יאריס ההיברידית החדשה היא מכונית קטנה, נאה, שקטה, נוחה וחסכונית . במאמר מפורטים מאפייניה העיקריים של הדגם החדש.

מאת: אירה פינסקרצרכנות20/05/13743 צפיות
טויוטה פריוס היא מכונית היברידית, כלומר המנוע שלה מחולק לשתי יחידות, אשר אחת מהן היא חשמלית, והשנייה פועלת על בנזין. המכונית נחשבת למתאימה לאנשים בעל מודעות סביבתית גבוהה, שמוכנים לשלם את המחיר

מאמרים נוספים בנושא אימון מנהלים

מאת: דרור אטריאימון מנהלים01/01/191881 צפיות
עומדים לפני משכנתא וניגשתם לבנק שלכם לבקש משכנתא? הבנק סירב? לא נורא, יש דרך לקחת משכנתא בנקאית, אפילו שהבנק סירב כבר למשכנתא. שמי מרטין בוקסדורף ואני יועץ מומחה להשגת משכנתאות לאחר סירוב בבנק. אני אנסה במאמר הזה להסביר איך ניגשים למשכנתא לאחר סירוב בבנק.

מאת: הדסהאימון מנהלים28/08/181876 צפיות
מנהלים ואנשי מקצוע בחברות וארגונים שונים, דוגמת מוסדות בריאות או חינוך וכן חברות בתחומים שונים במשק, יכולים להפיק רבות מלימודי פיתוח מנהיגות. כיום מרכזים שונים מציעים סדנאות, ימי עיון, כנסים והכשרות בנושא, אשר מקנים טכניקות וכלים לחיזוק כישורי מנהיגות. מומלץ לבחור בלימודים אשר הינם בעלי אופי חווייתי התנסותי ולא רק תיאורטי, ואשר מקנים כלים מעשיים בהם המשתתפים יכולים להתנסות עוד במהלך הלימודים.

מאת: רוני הכהןאימון מנהלים24/12/171924 צפיות
יש משפט נדוש שאומר shit Happens או בעברית תקלות קורות ואין מה לעשות, מדוע הוא נדוש? מכיוון שנוח ליחס אותו לטעויות שלנו או של אחרים. נוח לציין ולהמשיך לעבוד כרגיל גם שמשהו משתבש.

מאת: אילה פינקוייסאימון מנהלים05/01/171904 צפיות
כתבנו בעבר על כך שאושר ארגוני מהווה מרכיב קריטי להצלחתו של הארגון. ארגון מאושר הינו ארגון שיש בו עובדים יצירתיים יותר, בריאים יותר, הישגיים ומצליחים י

למכור מוצר יקר, מרגיש רע למכור, מוצר יקר ללקוח, טיפים לאנשי מכירות, לא רוצה לרמות את הלקוח, צמחונות, מטפל רוחני, תמיכה נפשית: עכשיו יש סיטואציה לצורך העניין שבן אדם הולך למכור מוצר, אוקי וקשה לו למכור את המוצר והסיבה שקשה לו למכור את המוצר זה כי הוא חושב שהמוצר יקר מדי, המוכר חושב שהמוצר יקר מדי אז תגיד לו אז תוזיל את המחיר, אוקי ועכשיו יכול להיות שתי תשובות אפשריות תשובה אחת "אני לא יכול להוזיל את המחיר כי..." תשובה שניה הוא בכלל שכיר, בוא נסיים את הראשונה הוא לא יכול להוזיל ...

קבלת החלטות, ארגון זמן, לחשוב בצורה מסודרת, סדר עדיפויות, ניהול זמן, גישור, מנטורינג: תמשיכי. ש: "וכאשר האדם מקונן על הרצון עצמו הוא מבין שבעצם גם הרצון עצמו הוא ישות מורכבת". אליעד: הבנתם כי אינסטינקטיבית מה זה אומר שמה עכשיו צריך לעשות? לפרק את הרצון עצמו. ש: כן. אליעד: והתהליך הזה בן אדם צריך לעשות אותו בכל דבר ודבר בחיים שלו, כל תהליך ותהליך בעבודה בפה ושם "רגע מה אני חייב לעשות ומה אני רק יכול או לעשות או לא" קודם כל תתחיל מהדברים שאתה חייב לעשות, משימות כאילו ביומיום קודם ...

התנגדויות בשיחת מכירה, טיפול בהתנגדויות של לקוח, איך לטפל בהתנגדויות קניה, טיפול בהתנגדויות לקוח, אסטרטגיית מכירות, טיפול בהתנגדויות מכירה, אימון אישי לחיים, מנטורינג: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר ברמה העקרונית לגבי טיפול בהתנגדויות של לקוחות, אוקי בן אדם מנסים למכור לו מוצר לקוח רוצים למכור לו מוצר הוא לא רוצה לקנות את המוצר איך אמורים ברמה האסטרטגית ברמה הלוגית לטפל בהתנגדות הזאת, כנ"ל אם רוצים לשכנע מישהו במשהו והבן אדם לא רוצה מה בעצם צריך לעשות ברמה הלוגית והתשובה לכך היא ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica