חפש מאמרים:
שלום אורח
09.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משכנתא – כל הדרך לבית משלך

מאת: moti4321משכנתא06/08/2012830 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

זוגות צעירים או בודדים המעוניינים לרכוש דירה משלהם נוכחים לדעת בשלב כלשהו שרכישת דירה ללא משכנתא היא פעולה בלתי אפשרית גם אם הסכום ההתחלתי שיש ברשותם לרכישת דירה גבוה במיוחד. מחירי הדירות הגבוהים והרצון לרכוש דירה חדשה וגדולה גם כדירה ראשונה מביאה זוגות צעירים רבים לבקש משכנתא מאחר הבנקים למשכנתאות בארץ בדרך אל החלום. מה התהליך של קבלת משכנתא, אילו מקורות מימון משכנתא קיימים ומה התנאים לקבלת משכנתא? כל התשובות בכתבה הבאה.

תהליך קבלת משכנתא

הפעולה הראשונה בדרך לרכישת דירה היא מציאת דירה המתאימה לצרכים וליכולות של הרוכש. בחירת דירה צריכה להיות מבוצעת בהתאם ליכולות הכלכליים של הרוכש בהתחשב בסכום ההון העצמי העומד לרשות רכישת דירה, למיקום בו הוא מבקש לגור ולגובה המשכנתא שהוא מעוניין להחזיר ברמה החודשית.

לאחר מציאת דירה מתאימה יכול הרוכש הפוטנציאלי לבצע חישוב של החזרי משכנתא טרם הגשת בקשה למשכנתא על מנת לוודא שאכן באפשרותו לעמוד בתשלומים. את חישוב ההחזרים החודשיים יכול הרוכש לבצע באמצעות מחשבוני משכנתא הקיימים ברשת או על ידי יועץ משכנתאות באחד הבנקים או המוסדות המעניקים משכנתא לרכישת דירה.

מקור מימון

נכון להיום, מרבים הבנקים הפועלים בישראל מעניקים ללקוחות הבנק או לקוחות חיצוניים מסלולי משכנתא אטרקטיביים על ידי יחידת משכנתאות של הבנק. בנוסף לבנקים השונים, מוסדות פיננסיים נוספים מציעים משכנתאות חוץ בנקאיות ללקוחות המעוניינים לרכוש דירה באמצעות משכנתא ולקחת משכנתא מחוץ לבנקים.

בקשת משכנתא

השלב השני של רכישת דירה באמצעות משכנתא הוא בקשת משכנתא באחד הבנקים למשכנתאות או חברות מימון חוץ בנקאי. בקשת המשכנתא על ידי הבנק מבוצעת באמצעות נציג למשכנתאות אשר אוסף את נתוני הלקוח ומגיש את הבקשה לאישור אגף המשכנתאות, עם אישור המשכנתא יתבקש הלקוח לרכוש ביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה על מנת להבטיח החזרי המשכנתא במקרים חריגים של מוות או של נזק משמעותי לדירה.

בחירת מסלול

מסלולי החזרי המשכנתאות משתנים בין הבנקים וכל בנק מציע מסלול שונה בריביות משתנות. בין המסלולים יכול הלקוח להתאים לעצמו את המסלול לפי הכנסותיו וצרכיו וכל יוכל לבחור בין מסלול צמוד מדד או מסלול צמוד מט"ח, מסלול ריביות הכוללות חלק מסכום ההלוואה בריבית פריים וחלק בריבית שניתנת על ידי הבנק. בנוסף יוכל הלקוח לקבוע את מסלולי היציאה של המשכנתא למקרה שבו ישתנו הכנסותיו או שירצה לעבור לדירה שתצריך ביצוע מחזור של משכנתא.


 תגיות המאמר: משכנתא


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בעלי מקצוע מומחים לשרותכם. אינדקס העסקים ובעלי המקצוע איכותי אשר נותן מענה ופתרונות אינטרנט ומדיה מתקדמת לכלל העסקים ובעלי המקצוע בשיתוף חברת לוגופון. פשוט לפרסם חכם... בהצלחה מצוות האתר.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת moti4321

מאת: moti4321משכנתא15/11/12686 צפיות
אין ספק כי אחת מבין הרכישות הרציניות והגדולות ביותר בחייו של אדם הינה הרכישה של הבית שלו. רכישה של בית, במיוחד במצב הנדל"ן בו נמצאת ישראל היום, בשנת 2012, הינה רכישה אשר צריכה להתבצע בצורה נכונה ותוך ליווי של בעלי מקצוע מומחים אשר יסייעו לאדם לבצע את העסקה בצורה נכונה ובצורה טובה.

מאת: moti4321הלוואות15/11/12616 צפיות
מחזור משכנתא הינה למעשה פעולה של פניה אל הבנק על מנת לפתוח את תיק המשכנתא ולבצע בו שינויים אשר יאפשרו לכם להמשיך לשלם את המשכנתא בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. חשוב להבין כי אנשים רבים מגיעים במהלך השנים למצב כלכלי שונה מזה שבו היו בהתחלה

מאת: moti4321משכנתא24/10/12601 צפיות
אין ספק כי המשתלם ביותר מבחינת מגורים במדינת ישראל- הוא להישאר אצל ההורים. על אף, שכשאתם צעירים עוד אפשר להסתדר איכשהו- בסיסים סגורים בצה"ל, דירות לחיילים מעוטי יכולת ובודדים ומעונות סטודנטים יכולים לענות על הצורך של אלה שאינם יכולים להישאר אצל ההורים עד תום תקופות הביניים של ההתבגרות. אבל מה קורה כשאתם כבר שניים? מהרגע שהחלטתם לעבור לגור ביחד או להתחתן- כבר אין שום אפשרות לעזרה מגורמים כאלה והגיע הזמן לענות על שאלת השאלות: שכירות או משכנתא ?

מאת: moti4321תזונה24/10/121167 צפיות
משרדי המים טוענים לא אחת כי איכות מי הברז בישראל הם מהגבוהים בעולם. בדיקות בשטח עם זאת מראות כי המים המגיעים אל האזרחים לעיתים לוקים בחסר ולעיתים מזיקים ממש באיכותם. שקרנים? לא ממש. לצנרת שלכם יש חלק מכריע באיכות המים אותם אתם שותים. בתים ישנים בעלי צנרת ישנה או חלודה, או צנרת פגומה מכל סיבה אחרת מכניסה חיידקים, חומרים זרים ומתכות לא בריאות אל מי השתייה שלכם.

מאת: moti4321משכנתא04/10/12764 צפיות
מחזור משכנתא הוא שיפור תנאי המשכנתא במהלך תקופת החזרי המשכנתא.אנשים רבים אינם מודעים ליתרונות הרבים שיש בתהליך של מחזור משכנתא ואינם נהנים מההקלות הטמונות בתהליך של מחזור משכנתא ומהעובדה כי מחזור משכנתא יכול לחסוך כסף רב. יש אנשים אשר אומרים סידרנו את תנאי המשכנתא כאשר חתמנו על חוזה המשכנתא, כאשר בחרנו בנק ללקוחות הלוואת משכנתא בדקנו את כול התנאים, התמקחנו, קבלנו הצעות מבנקים שונים וקיבלנו את המשכנתא הטובה ביותר שיכולנו לקבל. הכול טוב ויפה אך התנאים המשופרים שקיבלתם עם לקיחת המשכנתא אינם תקפים

מאת: moti4321בניין ואחזקה - כללי04/10/12640 צפיות
בעלי מקצוע שהם אינסטלטורים דורשים מצדכם תכנון ומחשבה. כאשר יש לכם נזילה או פיצוץ בצינור אתם כל כך במצוקה שאתם מוכנים לקבל לפעמים כמעט כול תנאי ונוטים להאמין לכול טענה ורק שבעיית הצנרת תיפטר. זאת טעות אבל יש אינסטלטורים רבים שהם בעלי מקצוע טובים וחשוב לראות שאינסטלטור שבא ונותן לכם שירות באמת עומד בדרישות ונותן לכם שירות אמין, מקצועי וטוב.

מאת: moti4321צימרים06/08/12730 צפיות
אחד מצורות הנופש במזוהים ביותר עם החופשה הישראלית הוא נופש צימרים. בניגוד לנופש בבית מלון, נופש בצימרים מעניק לנופשים חופשה אינטימית ומיוחדת באווירה ביתית אשר מבליטה את כל היתרונות של המיקום בו נמצא הצימר.

מאמרים נוספים בנושא משכנתא

מאת: דרור אטרימשכנתא16/02/171518 צפיות
משכנתא היא איננה בגדר הטבה או פריווילגיה שמעניק לכם הבנק בגלל שאתם זכאים לה. חשוב לזכור שכל עוד מדובר בלקיחת משכנתא מדובר הלכה למעשה בסוג רכישה של מוצר מדף שהבנק מוכר לכם. בדיוק כשם שאתם שוקלים תנאים מסוימים בבואכם לרכוש רכב חדש או דירה, עליכם גם לשקול תנאים כאלה ואחרים ולנהל משא ומתן בעת רכישתה של המשכנתא עם הבנק ממנו אתם עתידים לרכוש את המשכנתא.

מאת: SEONET קידום אתריםמשכנתא18/05/16918 צפיות
יועץ משכנתאות פרטי הוא אדם בעל ידע נרחב במשכנתאות המייצג אתכם ולא את הבנק, אין לו אינטרס להחתים אתכם או לשכנע אתכם שהמשכנתא שלו היא הטובה ביותר. יועץ משכנתאות פרטי יסייע לכם לבחור את המסלול המתאים לכם ולהגיע מוכנים טוב יותר לבנק ללקיחת משכנתא

מאת: וידר מאירמשכנתא12/07/151733 צפיות
סיכום של חמישה צעדים שיעזרו לכם לקחת את המשכנתא הטובה ביותר בעבורכם באופן אישי, על מה יש להקפיד ואסור בשום פנים ואופן לדלג...

מאת: וידר מאירמשכנתא29/03/151196 צפיות
בדרך לקחת משכנתא? אתם לא חייבים לעשות את זה לבד! הלוואת משכנתא היא כנראה ההלואה הגדולה שתיקחו בימי חייכם, עליה תשלמו בממוצע כ 50% מערכה בריביות. אם תשכילו לקחת הלוואה מתאימה, בגובה מינימאלי ובתנאים אופטימאליים - תוכלו לצלוח את תשלומי המשכנתא וגם לנהל חיים במקביל :-)

מאת: וידר מאירמשכנתא09/10/141971 צפיות
מהם היתרונות ומהם החסרונות של מסלול ריבית קבועה לא צמודה במשכנתא כיום?

מאת: וידר מאירמשכנתא10/09/142033 צפיות
מה הכי חשוב לדעת כאשר בוחרים קורס יועצי משכנתאות ואיך מודדים את איכותו של קורס כזה?

מאת: איציקמשכנתא18/02/147707 צפיות
אחד הדברים החשובים שצריך לעשות אם וכאשר מחליטים ללכת על מהלך של מחזור משכנתא הוא לדעת לנהל את הסיכונים הקיימים בשוק כדי לא להגיע למצב שבו אנו עלולים לשלם יותר ולא פחות. הסיבה לכך היא שאחד הקשיים הגדולים של השוק הפנסיוני

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica