חפש מאמרים:
שלום אורח
25.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיסות לאילת - עם מי הכי כדאי ארקיע, ישראייר או אלעל?

מאת: אסי כהןתעופה07/08/20128046 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

טסים לאילת? עם מי הכי כדאי ארקיע, ישראייר או אלעל?


אילתהיא אולי העיר היחידה בארץ שמרגישה כמו חו"ל. מלבד להיותה הדרומית ביותר,עם חוף ים, אין סוף אטרקציות וטיילת מפורסמת, היא מלאה גם בתיירים מכל רחביהעולם ואווירה כיפית שפשוט לא עוזבת אותה. כבר שנים רבות שניתן להגיע אליהבטיסה, אבל כיום טיסות לאילת הפכו למשהו נגיש הרבה יותר.


אחתהסיבות העיקריות להפיכתן של טיסות לאילת לנגישות לכל העם ולא רק לאנשיםבעלי רווחה כלכלית, היא העובדה שישנה יותר מחברה אחת שטסה לאילת במהלךהשנה. כיום, ניתן לבחור בין ארקיע, אלעל וישראייר. השאלה באיזו חברה כדאילבחור כאשר אנו רוצים להגיע לאילת קשורה יותר לאופי והסיבה שבגללה אתם טסיםמלכתחילה.


טיסות לאילת פלוס נופש


אםאתם מחפשים לטוס בגלל הסיבה הקלאסית שהיא כמובן נופש, ואתם מחפשים כרגעחבילת נופש שתשלב בין כרטיסי טיסה לאילת לבין מלון כל שהוא על פי הסטנדרטיםשקבעתם לעצמכם, תוכלו למצוא מגוון חבילות נופש שכאלה בחברות ארקיעוישראייר. החבילות הללו חוסכות כסף וכן גם חוסכות זמן בחיפוש של מלון וטיסהבנפרד.


עםזאת, במידה שאתם מחפשים טיסה במטוסים גדולים ומפוארים יותר במידה מסוימת,מכיוון שאתם מארחים או מחפשים לטוס עם החברה איתה אתם נוהגים לטוס גםלחו"ל, תוכלו לבחור באפשרות של טיסה לאילת עם חברת אל-על, שלעיתים תהיה גםיקרה יותר ותימכר ללא חבילות נופש.


טיסה לאילת ב 99 שקלים


עדלפני כמה שנים המשפט שכתוב בכותרת היה יכול להישמע לנו הזוי, טיסה ממרכזהארץ במטוס חדשני שתעלה בסופו של דבר פחות מההוצאות על נסיעה באוטו עדלאילת היא משהו שלעיתים קשה לעלות על הדעת, אבל תחרות יכולה להשפיע ולהביאגם לתוצאות כאלה.


כיום,ניתן למצוא טיסות לאילת גם במחירים שמגיעים לפחות מ-100 ₪ לכיוון בתקופותספציפיות במהלך השנה, וגם בתקופות "חמות" שבהן כולם רוצים לרכוש טיסותזולות לאילת במידה ומזמינים מספיק זמן מראש. את הטיסות האלה ניתן למצוא גםבשיא הקיץ בארקיע.


נוחות


אםאתם גרים באילת, או פשוט מחפשים לטוס לאילת ללא כל הגבלה, פעמים רבות יהיהלכם נוח יותר לטוס לאילת דווקא עם אל על, למרות שהמחיר יהיה לעיתים גבוהיותר. הסיבה לכך, היא שתוכלו לרכוש חבילות שמקשרות בין יעדים רבים ברחביהעולם, אליהם אל על טסה, לאילת ובחזרה. בנוסף לזה, לא תצטרכו לחשב את המשקלאותו אתם לוקחים אתכם אל המטוס, מכיוון שההגבלה היא כמו בטיסות הביןלאומיות.


אםכן, הבחירה בין החברות בכדי לרכוש טיסות זולות לאילת היא סובייקטיבית ותלויהבבחירה שלכם בין נוחות, מחיר ואופי הטיסה. במידה שאתם מחפשים חבילת נופשנוחה וזולה באופן יחסי יהיה לכם קל יותר למצוא אותה בארקיע או ישראייר,ובמידה שאתם מחפשים דווקא נוחות בטיסה ליעדים רחוקים יותר, תוכלו לעשות זאתעם אל על.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/13865 צפיות
עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

מאת: אסי כהןהורות27/02/131008 צפיות
מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש. עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13721 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13672 צפיות
בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/13985 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13922 צפיות
כיסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות. רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13782 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאמרים נוספים בנושא תעופה

מאת: רוני הכהןתעופה24/01/18556 צפיות
חלק מהשדרוגים הלו קשור גם אל העולם של טיסות פרטיות אשר עדיין יש להן דרישה גדולה. מדוע? קראו הלאה את הדברים החשובים הבאים.

מאת: ניב אבןתעופה15/11/17916 צפיות
ישנם אנשים אשר הטיסה היא חלק בלתי נפרד מן העולם שלהם, כאשר הם צריכים לצאת אל עבר טיסה למטרות עסקיות בצורה תדירה למדי, ועבורם כניסה אל מטוס מנהלים הוא חלק בלתי נפרד מן המעמד, ומן התפקיד גם כן. למה דווקא מטוס שכזה הולם את התפקיד? קראו הלאה.

מאת: articlestbdתעופה31/01/171563 צפיות
מה חשוב לדעת ומה יתרונותיה של הסעה לשדה התעופה?

מאת: articlestbdתעופה10/05/16981 צפיות
הסעות לשדה התעופה – לא רק עבור נסיעה סטנדרטית לשדה התעופה. אלא גם עבור...

מאת: נדב אלטלייףתעופה17/07/131811 צפיות
תיאור של שיטות הלימוד והנושאים הנלמדים במסגרת קורסי טייס. המאמר גם מדבר על הנושא של הגדר מכשירים.

מאת: מיכל שדהתעופה20/05/131098 צפיות
הן האמצעי הקרוב ביותר של האדם לחוש כמו ציפור ולטוס מעל הקרקע ולהגיע למחוזות אחרים. החלו כבר בשנת 1783 כאשר הטיסו כדור פורח

מאת: דורון שפיראתעופה21/04/131527 צפיות
החלום להטיס מטוס משותף להרבה אנשים, חלקם ינסו להגשים אותו בצבא, חלקם באזרחות אבל רבים ישארו עם החלום. בפעם הבאה כשאתם מחפשים איזו מתנה לתת למישהו קרוב, לרגל אירוע מיוחד, או כשאתם רוצים לרגש באופן מיוחד, הגשימו לאותו אדם חלום וקנו לו במתנה טיסה מסוג "טייס ליום אחד", את המתנה הזאת לא שוכחים במהרה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica