חפש מאמרים:
שלום אורח
17.09.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כסא בטיחות לתינוק ברכב

מאת: אסי כהןהורות27/02/2013593 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כסא בטיחות לתינוק ברכב

בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

כדי לבטח את ילדינו בנסיעה עלינו לנקוט במספר צעדים חשובים:

נסיעה במהירות המותרת

הקשבה לתמרורים

חגירת חגורת בטיחות

שימת הילדים בכסא בטיחות לפי גיל ומשקל

איך בוחרים כסא בטיחות לתינוק?

ישנם כמה כללים לפיהם יש לפעול:

  • בחירת כסא בטיחות לתינוק לרכב, המתאים למשקל ולגילו של הילד

  • התקנת כסא בטיחות לתינוק כנגד כיוון הנסיעה. החל מגיל שנה וממשקל 9קילו ניתן להפוך את הכסא עם הפנים לכיוון הנסיעה.

  • חגירה נכונה של התינוק בכסא בטיחות לתינוק.

בכל נסיעה על התינוק והילד להיות חגור, גם אם מדובר בנסיעה קצרה ביותר.

יש לשים לב כי הילד יושב וגבו צמוד לגב המושב עליו יושב.

חגורת הבטיחות מונחת על אגן הירכיים וכן במרכז בית החזה של הילד והתינוק

יש לשים לב כי התינוק והילד אינו מחליק ממושבו במהלך הנסיעה.

אין לשים תינוק מול כרית אוויר, אם אין אפשרות אחרת יש לנטרל את כרית האוויר לפני הכנסת כסא בטיחות לתינוק.

כסא בטיחות לילד או לתינוק צריך להיות מותקן בזוית מדוייקת ככל שניתן של ארבעים וחמש מעלות ביחס למושב הרכב עליו מותקן כסא הבטיחות.

יש לוודא כי כסא הבטיחות מעוגן ישירות לשלדת הרכב באמצעות אביזרים מתאימים או מעוגן למיקומו באמצעות חגורת הבטיחות הקיימת ברכב.

יש להקפיד על מתיחה והידוק קפדניים בהתאם להוראות הבטיחות שנרכשו יחד עם כסא בטיחות לתינוק.

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדי שנה נפגעים כשלושת אלפים ילדים החל מיגילאי לידה ועד גילאי ארבע עשרה כנוסעים ברכב.

עוד נתון חמור הוא כי כשישים וארבעה ילדים עד גיל ארבע עשרה נפגעה באופן קשה עד קטלני.

כיצד ניתן לשפר נתונים אלו?

נסיכה ברכב ללא כסא בטיחות לתינוק או מושב מותאם לילד על פי גילו ומשקלו מסכנת א הילד או התינוק ומגדילה את הפגישה בנוסעים האחרים ברכב ובכללם הנהג. ובכך נמצאים כל יושבי הרכב ובינהם הילדים אשר נמצאים בסיכון כפול למוות לעומת ילדים אשר חגורים בכסא בטיחות מתאים.

מהו המקום הבטוח ביותר ברכב?

המקום הבטוח ביותר הינו המושב האחורי, ובעיקרו במרכז המושב.

ההמלצה הינה להסיע ילדים עד גיל שלוש עשרה במושב האחורי, זא היו תורוב תאונות הדרכים מערבות את חזית הרכב, והושבה מאחור מרחיקה א הנוסעים ובכללם הילדים מאזור הסכנה.

הושבת ילד במרכז המושב האחרוי מרחיקה את הילד מסכנה בעת פגיעת צד .

המלצות אלה רלוונטיות גם במידה ומותקנת ופועלת ברכב כרית אוויר צידית וקדמית.

לסיכום מומלץ לחגור את התינוק בכסא בטיחות לתינוק אשר ישמור עליו ויתאים לגילו ומשקלו, .וכתוצאה מכך לספק לו את ההגנה אשר דרושה לו.

המאמר באדיבות בית התינוקות חנות למוצרי תינוקות המציע ללקוחותיו מגוון מוצרים לתינוק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/13784 צפיות
עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13906 צפיות
מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש. עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13623 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/13898 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13823 צפיות
כיסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות. רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13708 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/13572 צפיות
רכישת חבילת לידה לתינוק כמכלול מקלה על ההורים הצעירים ומוזילה עלויות, היות והיא מכילה מספר פריטים אשר ברכישתם יחדיו מזכים את הרוכשים בהנחה משמעותית,לעומת רכשית כל מוצר לחוד.

מאמרים נוספים בנושא הורות

מאת: בתיה כץהורות11/09/1947 צפיות
קיימים מנהגים שונים הקשורים למאכלי השבת. ישנם יוצאי ארצות שונות, עדות, בני קהילות שונות, אשר אצלם מקפידים עד מאד על מאכלים מסוימים בסדר שולחן השבת. רבות כתבו על מאכלי השבת שמקורם ושורשם במנהגי קדמונים ויתדם תקועה באורחות צדיקים, ורומזים הם לעניינים שבסוד חכמים.

מאת: Droxitהורות23/05/19477 צפיות
לרוב, סבתא היא דמות משמעותית מאוד בחיי הנכדים שלה. היא מפנקת, מבלה איתם זמן איכות וכמובן שומרת עליהם לא פעם כשעולה הצורך. אלא שגם לסבתא יש סידורים משלה, אולי גם תחביבים ואפילו תכניות לטוס לחופשה קצרה בחו"ל מפעם לפעם. אז נכון, שירותי סבתאות לא מהווים תחליף לאהבה העצומה שרק סבתא יכולה להעניק, אבל הם לכל הפחות מספקים פתרון נהדר – גם לילדים וגם להורים.

מאת: Droxitהורות02/05/19534 צפיות
כל סבתא מכירה את הסיטואציה הזו היטב. אחרי שנים של עבודה וגידול ילדים, דווקא כשהחלה ליהנות מהימים שבהם המטלות כבר לא נערמות בקצב והחופש נראה באופק, הן נקראות לשירות "מילואים" אצל הילדים שהתבגרו והפכו להורים בעצמם. עכשיו הן מתבקשות לשמור על הנכדים, לבלות איתן בחופשות הקיץ ובחגים, ואפילו לשמש כאחות רחמנייה כשהתינוק חולה בזמן שההורים חייבים לחזור לעבודה. אז נכון, מבחינת סבתא הזמן עם הנכדים מבורך והאהבה עצומה. אלא שגם הן רוצות ליהנות מהחיים ומהפנסיה.

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות11/03/19693 צפיות
רעיון לבילוי עם הנכדים: שינסו לספר על כל סימני הדרך שיש בהליכה היומית לבית הספר או לגן.

מאת: Droxitהורות28/02/19805 צפיות
בדרך כלל אתם מסתדרים לא רע. בין אם אתם זוג שמנהל יחד את משק הבית ובין אם אדם אחד מנצח על התזמורת עם עזרה מחברים טובים או קרובי משפחה, הכול עובד בדיוק כמו שצריך. יש תמיד מי שישמור על הילדים כשישיבה מתארכת וגם יש מי שידאג לכביסה או לסידור הבית בזמנים הלחוצים ביותר. אלא שיש גם לא מעט מצבים שבהם העזרה זמינה קצת פחות. בן או בת הזוג נוסעים או מוקפצים לשירות מילואים, ההורים יוצאים לחופשה או שמישהו מרגיש קצת פחות טוב – ומספק פחות עזרה מהרגיל. במצבים מעין אלה שירות עזרה למשפחות של פאן-פאן מספק את המענה.

מאת: SEONET קידום אתריםהורות02/12/181248 צפיות
למה חשוב להקריא ספרים לילדים בגיל הרך? האם צריך להקריא לתינוק בן שנה סיפור או שזה מיותר, גם ככה הוא לא מבין את כל המילים ובטח שלא יכול לעקוב אחר העלילה. אבל הקראת סיפורים לתינוקות חשוב מאוד ובעל יתרונות רבים במאמר הבא.

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות28/08/181544 צפיות
צאו עם הילדים למרפסת הפונה לרחוב ותתחילו לרשום כמה מכוניות בעלות אותו צבע נוסעות ברחוב. נכד אחד יספור רק מכוניות לבנות, נכד אחר יספור רק מכוניות שחורות וכך הלאה. אפשר גם לספור כמה מכוניות בצבע חריג עוברות: כמה מכוניות מסוגלות להיות בצבע סגול? כמה מכוניות בצבע צהוב של חלמון ביצה? כמה מכוניות מוכתמות בכתום?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica