חפש מאמרים:
שלום אורח
02.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיסא אוכל לתינוק

מאת: אסי כהןהורות26/02/2013935 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מהו כסא אוכל לתינוק?

כסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות.

רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

לרוב לא מומלץ לרכוש כסא אוכל לתינוק לפני גיל זה היות ועמוד השדרה של התינוק אינו קשיח מספיק ואינו יכול להחזיק את התינוק יציב מספיק, ועל כן את הטעימות הראשונות בין גיל ארבעה חודשים לגיל שישה חודשים מומלץ לתת בטרמפולינה, פוף, או מושב דומה התומך באופן מלא בעמוד השדרה של התינוק ומאפשר לו שכיבה בעלת זווית מסוימת על מנת שהתינוק לא ייחנק מהמזון הניתן לו.

ישנם מספר רב של כסאות אוכל לתינוק בשוק, אך רובם נכללים למספר קטגוריות ראשיות:

כסא אוכל לתינוק מפלסטיק, כיסא אוכל לתינוק מעץ או כיסא אוכל לתינוק ממתכת.

השוני בין הכסאות משפיע באופן מיידי על מספר פרמטרים חשובים כמו משקל הכסא, בו כיסא אוכל לתינוק מעץ מנצח במשקל הכבד ביותר, ולרוב נמצא אותו במסעדות או בתי קפה.

על כן התחרות על ליבו של הלקוח הפרטי ובעיקר על ליבה של האם המתרגשת עומדים הכיסאות ממתכת ומפלסטיק.

כסאות אוכל אלו נבדלים גם הם בעיקר ממשקלם, אפשרויות הקיפול שלהם, מספר אפשרויות כיוונון הגובה של הכיסא, ואופי המגש המתחבר לכיסא אם ישנו.

ישנו כיסא אוכל לתינוק המתחבר ישירות לשולחן ועשוי מתכת, או כסא אוכל לתינוק העשוי כולו ריתמת בד, כיסאות אלו זולים במיוחד לאור המורכבות שלהם.

הם אינם מצריכים תוספת רגליים, ואפשרויות כיוונון גובה, אין להם מגש, ולרוב הם בטוחים פחות מכיסא אוכל סטנדרטי, וזאת היות ולרוב לכיסאות אלו אין חמש נקודות עיגון, אשר מעגנות את התינוק היטב ובבטיחות לכיסא.

על כן יש להקפיד על בטיחות הילד בכל הקשור לבחירת כיסא אוכל לתינוק כמו בעת בחירת כסא בטיחות לתינוק.

יש לבדוק היטב האם הכיסא עבר מבדקים וזכה לתו תקן בארץ ובחו"ל.

עוד רצוי להקפיד על יציבות כסא האוכל לתינוק, לנסות להזיזו ממקום למקום ולוודא שאינו מתהפך בקלות, ושבסיסו רחב מספיק.

במידה והנכם בוחרים כסא אוכל לתינוק על גלגלים שבו היתרון הוא הקלות להעבירו ממקום למקום, יש לוודא כיח הגלגלים בעלי מנגנון נעילה בטיחותי וחזק דיו  על מנת שלא ישתחרר באמצע הארוחה.

רצוי עוד לוודא כי הבדים והפלסטיק בכיסא אוכל לתינוק מתנקים בקלות וניתן להסירם לכביסה.

מגש האוכל בכיסא לתינוק הוא מוצר שימושי אך לא הכרחי, ולכן לעיתים ניתן להסרה. רצוי לבדוק כי אינו מתפרק בקלות.

כסאות מתכווננים אשר משנים את גובהם ביחס ישיר לגובה השולחן הינם דבר מצוין, אך יש לשים לב כי אינם ניתנים לשינוי על ידי ידיו הקטנות של הילד כמשחק במהלך הארוחה.

וחשוב ביותר לבדוק כי אין בכיסא חורים קטנים בהם הפעוט יכול להכניס את ידיו, או חלקים חדים או דוקרים, וישנן רצועות רחבות ונוחות המונעות מהתינוק להחליק למטה או אי נוחות לאורך הארוחה.

כסא אוכל לתינוק רק נראה כמו משחק ילדים אך מכליל בתוכו עולם ומלואו של יופי, נוחות ובטיחות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/13878 צפיות
עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

מאת: אסי כהןהורות27/02/131024 צפיות
מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש. עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13737 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13683 צפיות
בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/13998 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13791 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/13658 צפיות
רכישת חבילת לידה לתינוק כמכלול מקלה על ההורים הצעירים ומוזילה עלויות, היות והיא מכילה מספר פריטים אשר ברכישתם יחדיו מזכים את הרוכשים בהנחה משמעותית,לעומת רכשית כל מוצר לחוד.

מאמרים נוספים בנושא הורות

מאת: כרמי אומרוהורות03/06/20152 צפיות
אחד הדברים החשובים שלמדתי זה שלפעמים צריך לשחרר ולא תמיד צריך להיות סופר מאמי

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות05/02/20560 צפיות
איך נבלה עם מספר נכדים, שהם בני 4, 7, 8, 10? מה יכול להתאים לכולם, לשעשע, להצחיק, להפעיל אותם ולהצחיק את כולנו עד דמעות? הנה רעיון נחמד. תיהנו!

מאת: בתיה כץהורות11/09/191124 צפיות
קיימים מנהגים שונים הקשורים למאכלי השבת. ישנם יוצאי ארצות שונות, עדות, בני קהילות שונות, אשר אצלם מקפידים עד מאד על מאכלים מסוימים בסדר שולחן השבת. רבות כתבו על מאכלי השבת שמקורם ושורשם במנהגי קדמונים ויתדם תקועה באורחות צדיקים, ורומזים הם לעניינים שבסוד חכמים.

מאת: Droxitהורות23/05/191577 צפיות
לרוב, סבתא היא דמות משמעותית מאוד בחיי הנכדים שלה. היא מפנקת, מבלה איתם זמן איכות וכמובן שומרת עליהם לא פעם כשעולה הצורך. אלא שגם לסבתא יש סידורים משלה, אולי גם תחביבים ואפילו תכניות לטוס לחופשה קצרה בחו"ל מפעם לפעם. אז נכון, שירותי סבתאות לא מהווים תחליף לאהבה העצומה שרק סבתא יכולה להעניק, אבל הם לכל הפחות מספקים פתרון נהדר – גם לילדים וגם להורים.

מאת: Droxitהורות02/05/191538 צפיות
כל סבתא מכירה את הסיטואציה הזו היטב. אחרי שנים של עבודה וגידול ילדים, דווקא כשהחלה ליהנות מהימים שבהם המטלות כבר לא נערמות בקצב והחופש נראה באופק, הן נקראות לשירות "מילואים" אצל הילדים שהתבגרו והפכו להורים בעצמם. עכשיו הן מתבקשות לשמור על הנכדים, לבלות איתן בחופשות הקיץ ובחגים, ואפילו לשמש כאחות רחמנייה כשהתינוק חולה בזמן שההורים חייבים לחזור לעבודה. אז נכון, מבחינת סבתא הזמן עם הנכדים מבורך והאהבה עצומה. אלא שגם הן רוצות ליהנות מהחיים ומהפנסיה.

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות11/03/191535 צפיות
רעיון לבילוי עם הנכדים: שינסו לספר על כל סימני הדרך שיש בהליכה היומית לבית הספר או לגן.

מאת: Droxitהורות28/02/191650 צפיות
בדרך כלל אתם מסתדרים לא רע. בין אם אתם זוג שמנהל יחד את משק הבית ובין אם אדם אחד מנצח על התזמורת עם עזרה מחברים טובים או קרובי משפחה, הכול עובד בדיוק כמו שצריך. יש תמיד מי שישמור על הילדים כשישיבה מתארכת וגם יש מי שידאג לכביסה או לסידור הבית בזמנים הלחוצים ביותר. אלא שיש גם לא מעט מצבים שבהם העזרה זמינה קצת פחות. בן או בת הזוג נוסעים או מוקפצים לשירות מילואים, ההורים יוצאים לחופשה או שמישהו מרגיש קצת פחות טוב – ומספק פחות עזרה מהרגיל. במצבים מעין אלה שירות עזרה למשפחות של פאן-פאן מספק את המענה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica